Jump to content
vibor

nc+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Ok, dzięki za info. Ciekawe czy ta promocja utrzyma się do 1 maja. Poczekamy, zobaczymy :)

Posted (edited)

Pewnie nie bo jest to +miesiąca kwietnia. W moim ICA na pakiet HBO są jeszcze dostępne dwie inne promocje.

edit nawet trzy z tego co teraz widzę.

Edited by Pawel

Posted (edited)

@NobelM Jak aktywujesz dziś to masz:

Kwiecień za darmo.

Maj za darmo.

Czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik płacisz po 20 zł za miesiąc.

Czyli suma sumarum wychodzi po niecałe 15 zł miesięcznie przez 7 miesięcy.

Edited by tweed77

Przecież napisał, że ma niedostępną tą promocję.

Już niejedna promocja, niedostępna była 1-wszego następnego miesiąca, ale dopiero w godzinach porannych, dlatego dało się ją spokojnie włączyć jeszcze 1-wszego, po północy lub wcześnie rano.
Może teraz będzie podobnie. Wtedy maj, czerwiec za darmo, kolejne 5 miesięcy po 20zł. Zobaczymy jak będzie.

A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać :) czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

Prawda, że się płaci. W szczególności nowy abonent. Czasami można trafić na promo bez dzierżawy na kilka m.

@kentron, niestety aktywacja nawet najtańszej opcji czyli dekodera WIFIBOX+ czy Modułu CAM CI+ też jest płatna 9.99zł. Płacenie 2zł dzierżawy za tego WIFIBOX+, to już mogliby sobie darować.

• Upvote 1

Czy wiecie jak wygląda w praktyce kwestia:

Cytat

Zgoda na dostęp przez ITI Neovision S.A. do danych z telekomunikacyjnych
urządzeń końcowych, za pomocą których Abonent korzysta z usług, w celu
tworzenia profilu i przedstawienia oferty programowej dostosowanej do zainteresowań Abonenta, analiz oglądalności oraz rozwoju usług

=> czy tu chodzi o to, ze NC+ pobiera takie informacje jak który kanał i kiedy oglądam ?

a znów poniższe odnosiłoby się do serwowania reklam przez sam dekoder ? nie zauważyłem tutaj jakby to miało wyglądać ?

Cytat

Zgoda na kierowanie komunikatów marketingowych za pomocą
telekomunikacyjnych urządzeń końcowych - Dekoder

domyślam, się że zgoda na powyższe daje ten upust 5 zł/mies ?

Jak zamawiałem przez telefon, to aby otrzymać rabat 5 złotych to trzeba  zatwierdzić wszystkie zgody oprócz ostatniej. Ta ostatnia nie ma wpływu na rabat. Konsul czytał je wszystkie po kolei, nie sprawdzałem czy na stronie są w tej samej kolejności, a wybrałem zamówienie telefoniczne celem uzgodnienia od razu kiedy będzie kurier.

W dniu 6.04.2019 o 09:44, kentron napisał:

A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać :) czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

Zależy jaki chcesz dekoder. Ja wziąłem najprostszy i nie płacę czynszu. Nie płaciłem też żadnej aktywacji.

W dniu 6.04.2019 o 09:44, kentron napisał:
A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

Tak. Ja za aktywacje multiroomu zaplacilem 99zl i do tego co miesiac place za tego rzecha 10zl dzierżawy. Dekoder 2 razy wymieniany, samoczynnie zmienia rozdzielczosc na 360p. Nagrywanie to kpina, bo po wlaczeniu rec juz nie chce z niej wyjsc.. Time shift zapauzujesz to pozniej juz nie wylaczysz...
Dzwonil dzis dżolero. Że HBO na 5 mies. dorzuca, national geographic i fox play.
Stawka nadal 69.50. Chciałem by zdjeli dzierżawę za ten szmelc,nic więcej... Dzierżawy nie mogą zdjąć bo to u nich święta rzecz... Zadzwoni w czwartek....

Uściślając to nie jest dzierżawa tylko cena multiroomu.  Za dekoder zapłaciłeś jednorazową aktywację.

W dniu 23.04.2019 o 16:35, Pawel napisał:
Uściślając to nie jest dzierżawa tylko cena multiroomu.  Za dekoder zapłaciłeś jednorazową aktywację.

Tak jak mówisz. Za aktywacje i za opcje multiroom czyli tzw rozdzielenie sygnału.
Swoja droga,ciekawie obchodzą to aby klient nie mógł sie doczepić nawet na upartego

Zresztą. Tak jak pani z BOK nc+mi mówiła "jak nie odpowiada panu abonament to proszę zmienić operatora" chyba trzeba bd tak zrobić...
Nie dość,że na upartego z nki dzwonią to jeszcze żydzą tych programów...

Fox tv
National Geographic
.....
Mimo iż wiedzą, że wolę kanały filmowe... To już wolałbym History 2...

Hahaha cóż za opcja 2kanały a no tak i HBO na 5mies...

Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?

53 minuty temu, Saturn45 napisał:

Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?

Z informacji jakie niedawno uzyskałem nie ma możliwości wymiany na inny niż ultrabox4K. Trudno powiedzieć jak to wygląda w realu ;)

6 maja jest odkodowane okno Canal+, więc jeśli mieliby dać paczkę C+ to raczej po 6 maja.Może w poniedziałek coś się pojawi.

Spoiler

Info z ICA W tym miesiącu w opcji +miesiącu jest uruchomienie opcji Multiroom Standard w promocyjnej cenie.

4 godziny temu, tombik87 napisał:

Tzn. w jakiej cenie?

Zadzwoń na infolinię nc+ i się zapytaj.