Jump to content
vibor

nc+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

@kondziak nie wiem co masz w podpisie. Nie zaśmiecam sobie widoku strony czyimiś bazgrołami na temat obciążeń abonamentowych. Pisałem o sytuacji statystycznego abonenta, a ta jest tym gorsza, im ma więcej zobowiązań z których nie może zrezygnować. Pakietów, które można wyłączać w odpowiednim momencie, nie powinno się brać do końca umowy.

Z 4 lata temu wcisnęli mi Sagemcom Ds183 do Muliroomu, włożyłem do szafy i zapomniałem.

Po remontach dekoder przepadł. Jak mi w lutym moduł Aston przestał działać (złapał zarazę FEDC w głównym dekod.) to zacząłem szukać.

Jest szansa, że jak kupię identyczny na wolnym rynku to przy ewentualnym późniejszym zdawaniu - wymianie nie będą sprawdzać numerów?

Kara za zgubienie dekodera 680zł. Ci pracownicy punktów to sprawdzają (i są rozliczani) szczegółowo? Może by dał się "przekonać"?

Numery zawsze sprawdzają. Lepiej ewentualnie zapłacić karę niż kupować tuner i zapłacić dodatkowo za tuner,który przepadł.

Nie wiadomo nic, czy w tym roku będzie jakaś okazja do przedwczesnego rozwiązania umowy?

Czy ta promocyjna oferta do końca marca HBO i HBO Go jest sprzedawana wyłącznie razem? Czy można zrezygnować z HBO 25zł/mc i zostawić HBO GO 10zł/mc?

A szkoda. Zmyliło mnie to rozdzielenie w moje nc+:

Cytat
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
HBO 25,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
HBO GO 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

Rozwiązać sobie możesz w każdej chwili.😉. Sam zrób sobie okazję.  Np z okazji Świąt Wielkanocnych 😂. A tak poważnie...myślisz, że operator tak łatwo da komuś odejść? 😁

@ircios

Miałem na myśli czy nie szykuje się wyłączenie kanału gwarantowanego 😉 wiem że operator łatwo odejść nie da, jednak kilka lat temu z CP udało mi się odejść z powodu usunięcia Fightbox 😉

W dniu 26.03.2019 o 09:08, Ozzy666 napisał:
[mention=110]ircios[/mention]
 Miałem na myśli czy nie szykuje się wyłączenie kanału gwarantowanego wiem że operator łatwo odejść nie da, jednak kilka lat temu z CP udało mi się odejść z powodu usunięcia Fightbox

No nie wiem, jestem.od wielu lat w nc+ pani do mnie zadzwonila i jej oferta nie byla nawet dobra wzgledem obecnej, ktora mam. Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...
Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...

• Upvote 1

Posted (edited)
4 minuty temu, comandos21 napisał:

Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...

Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...

Dlatego przez ich politykę w stosunku do abonentów jak i przez kontent na kanałach premium, myślę by znów uciec do konkurencji z mniejszym/tańszym pakietem.

Edited by Ozzy666

Tylko u konkurencji po zmianach w SmartDomach oferta już nie jest taka atrakcyjna, porównując ceny i zawartość ich oferty do oferty promocyjnej nc+. 

Hej na jutro możemy się czegoś spodziewać w w/w temacie ?

Posted (edited)

Tylko jutro ( początek kwietnia ) taka promocja +miesiąca wraz z Canal+ 4K dla tych co mają karty Conax.

Dla reszty ( Cayman - Seca ) będzie +miesiąca Polsat Sport Premium.

Gratis 2 miesiące.

Edited by tweed77

Posted (edited)

Na kartach conax raczej wielkie nic w 4k zobaczą . 😂

No tak...1 Kwietnia.

Edited by ircios
  • Like 1

HBO + HBOgo na 6 miesięcy. 1 miesiąc 0 zł następnie 5 miesięcy zobowiązania 20 zł. Po 6 miesiącach zostaje za 20 zł.

Jeśli dzisiaj dokonamy aktywacji to tak naprawdę wyjdą dwa miesiące za 0 zł. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że niemal ostatnie 4 miesiące można było mieć HBO za free to słaby ten +miesiąca :D

Ta promocja na HBO przez ostatnie miesiące to pewnie niedopatrzenie ze strony nc+ tak więc pewnie kiedyś się zorientują.

A jak to wygląda przy opcji np bym aktywował teraz a za miesiąc, np wyłączyć

ta oferta (jak i wiele innych) pozwala na odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni - czy ktoś z Was ma praktyczne doświadczenie czy/jaka opłata jest pobierana? chodzi mi o sytuację kiedy oferta została od razu aktywowana - dzięki!

Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj pdfa z regulaminem tej promocji na HBO z HBO GO?

W ICA powinieneś mieć. 

• Confused 1

Niestety nie mam w ICA, bo mam jeszcze aktywne HBO z GO z innej promocji.

Posted (edited)

Regulamin taki sam jak dla innych opcji. Miesiąc aktywacji i kolejny za 0zł.Miesiące 2-6 płatne 20 zł i jest to jednocześnie okres gwarantowany.

Edited by Pawel
  • Like 1