Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roznie bywało z PLUSEM tu jest z zobowiązaniem , sadze ze czym bliżej wakacji tym możliwie będą latały lepsze okazje .

Moze powróci klasyka za którą wszyscy czekają tj. miesiąc za darmo i możliwość  wycofania , faktycznie nie skorzystam bo dla mnie lepsza opcja WL/WYL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MZKS1929 napisał:

Moze powróci klasyka za którą wszyscy czekają tj. miesiąc za darmo i możliwość  wycofania , faktycznie nie skorzystam bo dla mnie lepsza opcja WL/WYL

Nie narzekajmy, w listopadzie dali MMP i HBO do końca roku za darmo, w lutym znowu był HBO na 2 miesiące. Nie nazywają tego +miesiąca, ale da się coś wyhaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎01‎.‎03‎.‎2019 o 11:03, zuzik1111 napisał:

...czyli 13 m-cy uzytkowania  za 119 zł. jakby nie liczyć  9,12 zł miesięcznie . Wł/wył to 7,95.

Wolę dopłacić tą złotówkę niż co miesiąc siedzieć i włączać i wyłączać. Jest jeszcze promocja 2 miechy gratis a potem 14,90 zł i zobowiązanie 6 miesięcy ale wtedy wychodzi coś koło 10zł.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondziak napisał:

Wolę dopłacić tą złotówkę niż co miesiąc siedzieć i włączać i wyłączać. Jest jeszcze promocja 2 miechy gratis a potem 14,90 zł i zobowiązanie 6 miesięcy ale wtedy wychodzi coś koło 10zł.

 

A ja odwrotnie, bo ile czasu trwa zalogowanie do ICA i włączenie opcji lub wklejenie krótkiego szablonu wiadomości z treścią dotyczącą wyłączenia opcji dodatkowej? Tutaj nie złotówka oszczędności jest ważna lecz to, że biorąc roczne zobowiązanie będziesz płacił za Eleveny także w czerwcu i lipcu kiedy wszystkie ligi mają przerwę. Przed obecnym sezonem żadnych transmisji w zasadzie nie było prawie do połowy sierpnia więc za co tu płacić? Dlatego zawsze wybieram "mechanizm" włącz/wyłącz, bo daje większą niezależność jednak w moim przypadku "opcja włącz" występuje z mniejszą częstotliwością niż co drugi miesiąc. No, ale tutejsze forum to nie jest miejsce do rozwijania dyskusji w tym temacie.

Edytowane przez musiolek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W piątek uruchomiłam plus miesiąca, pakiet Eleven. Niestety po fakcie zorientowałam się, że wiąże się to że zobowiązaniem calorocznym. Napisałam w ICOK na czasie. Poradzono by napisać zgłoszenie. Otrzymałam odpowiedz, że jest możliwa rezygnacja do 14 dni, po przesłaniu w załączniku pisma w formacie Pdf, lub tekstowym z własnoręcznym podpisem abonenta. Tak więc jak ktoś nieopatrznie włączył promocje, i chce ją wyłączyć, to jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2019 o 23:43, musiolek napisał:

 

A ja odwrotnie, bo ile czasu trwa zalogowanie do ICA i włączenie opcji lub wklejenie krótkiego szablonu wiadomości z treścią dotyczącą wyłączenia opcji dodatkowej? Tutaj nie złotówka oszczędności jest ważna lecz to, że biorąc roczne zobowiązanie będziesz płacił za Eleveny także w czerwcu i lipcu kiedy wszystkie ligi mają przerwę. Przed obecnym sezonem żadnych transmisji w zasadzie nie było prawie do połowy sierpnia więc za co tu płacić? Dlatego zawsze wybieram "mechanizm" włącz/wyłącz, bo daje większą niezależność jednak w moim przypadku "opcja włącz" występuje z mniejszą częstotliwością niż co drugi miesiąc. No, ale tutejsze forum to nie jest miejsce do rozwijania dyskusji w tym temacie.

Mnie akurat to nie dotyczy bo oglądam F1 które jest od marca do grudnia a ligi zagraniczne zerknę jak jest jakiś meczyk z Polakami. Także w każdym miesiącu mam coś do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz rację bo każdy ma inne podejście, a więc i prawo do swoich racji w tym zakresie choć sezon F1 również nie trwa przez cały rok kalendarzowy. Przykładowo, najbliższy sezon F1 będzie trwał od połowy marca do końca listopada 2019 roku.

 

Niezależnie od czasu trwania poszczególnych rozgrywek to i tak wszystko sprowadza się do tego, że "akcja" włącz/wyłącz to:

1) jedno logowanie do ICA i kliknięcie zlecenia aktywacji opcji ELEVEN SPORTS ;

2) drugie logowanie do ICA i w celu przesłania szablonu (kopiuj/wklej) jednozdaniowej wiadomości zlecającej dezaktywację opcji ELEVEN SPORTS ;

Każda z tych czynności (logowanie) zajmuje mniej niż minutę, a wykonujesz je jeden raz w okresie dwóch miesięcy czasu.

 

W zamian za ten "wysiłek" otrzymujesz brak okresu zobowiązania dla tej usługi oraz niższą cenę. Moim zdaniem warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek choćbyś tłumaczył to i tak niektórzy nie zrozumieją. Później przy negocjacjach się takie osoby dziwią, że mają gorsze propozycje niż inni klienci. U mnie są opcje C+ i np. MP i przed negocjowaniem umowy wszystkie zostaną odłączone i zostanę z ceną 17.99 zł na Start+. Sądzę, że łatwiej negocjować mając większą kontrolę nad opcjami dodatkowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the cable guy wydaje mi się że kolega musiolek nie potrzebuje adwokata a negocjator ze mnie chyba nie taki zły skoro mam to co w podpisie w takich cenach...

musiolek to jest raptem złotówka miesięcznie ? czyli 12zł w skali roku a jak zapomnę raz na dwa miesiące wyłączyć to z automatu mam 15,90 w plecy więc będę się nadal upierać że to zabawa nie warta zachodu ?

 

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondziak nie wiem co masz w podpisie. Nie zaśmiecam sobie widoku strony czyimiś bazgrołami na temat obciążeń abonamentowych. Pisałem o sytuacji statystycznego abonenta, a ta jest tym gorsza, im ma więcej zobowiązań z których nie może zrezygnować. Pakietów, które można wyłączać w odpowiednim momencie, nie powinno się brać do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 4 lata temu wcisnęli mi Sagemcom Ds183 do Muliroomu, włożyłem do szafy i zapomniałem.

Po remontach dekoder przepadł. Jak mi w lutym moduł Aston przestał działać (złapał zarazę FEDC w głównym dekod.) to zacząłem szukać.

Jest szansa, że jak kupię identyczny na wolnym rynku to przy ewentualnym późniejszym zdawaniu - wymianie nie będą sprawdzać numerów?

Kara za zgubienie dekodera 680zł. Ci pracownicy punktów to sprawdzają (i są rozliczani) szczegółowo? Może by dał się "przekonać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A szkoda. Zmyliło mnie to rozdzielenie w moje nc+:

Cytat
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
HBO 25,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
HBO GO 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...