Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zaś wytłumaczył że 2 m-ce liczy się od kolejnego miesiąca w którym dana usługa zostaje włączona

Czyli włączamy dziś - promocja trwa 2 m-ce czyli do końca grudnia 2015 r

Podobnie ma się sprawa z rezygnacją z usługi też trzeba to zrobić na miesiąc przed jej końcem

Wychodzi z tego że należy ją wyłączyć końcem listopada żeby nie naliczyło automatycznie opłaty opłaty za styczeń

 

potwierdzi ktoś że tak właśnie jest?

Edytowane przez Artuus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady promocji to: 2 mce za ZERO zł. Czyli włączamy dziś...październik (prorata), listopad i grudzień za free. Brak wyłączenia 31.12. powoduje naliczenie 25+10zł (HBO+GO).

 

Również skusiłem się na aktualny +miesiąca. Konsultantka z którą rozmawiałem podała powyższą interpretację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z warunków promocji:

 

9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po

Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.
 
oraz

Okres Promocji: od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 2 miesiące
 

 

 

Z polskiego na nasze - Okres gwarantowanego korzystania (czyli darmowego) to do końca miesiąca aktywacji (czyli do końca października) i dwa kolejne miesiące - listopad i grudzień. Rezygnacja złożona w okresie gwarantowanego korzystania (czyli do końca grudnia) zostaje przyjęta na ostatni dzień grudnia i nie ma opłat. Rezygnacja od dnia 1 stycznia będzie zrealizowana na koniec miesiąca, w którym została złożona - czyli będzie trzeba będzie zapłacić za styczeń, jeśli się w styczniu wyłączy (25 zł HBO i 10 zł HBO GO).
Czyli - zasady są takie same jak przy poprzednich plusach, jedynie wydłużony jest darmowy okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prorata obowiązuje tylko w przypadku aktywacji innego dnia miesiąca niż 1. Wiec usługa aktywowana dziś będzie free na DWA miesiace październik listopad a aktywowana jutro październik prorata + DWA miesiące listopad, grudzień, stąd info, żę DO 31.12 ale to zależy kiedy włączycie usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiesz lepiej, może dokonano jakiejś zmiany w systemie o której nie wiem - ja widzę jak byk 2 pełne miesiące za darmo - jak włączasz 1 to pierwszy miesiąc to październik, jak 2-go tym miesiącem jest listopad - podeślij regulamin z chęcią przeczytam - bo nigdzie znaleźć nie mogę, a sam mam te usługi pełnopłatne więc nie mogę ich włączyć.

Zasada jest identyczna jak przy nowych umowach podpisujesz pierwszego - rachunek płatny do osiemnastego, podpisujesz drugiego płatność dopiero w następnym miesiącu.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym ICA jest dostępna opcja HBO GO. W nowym ICA nie było. Pewnie by się nie odkopali z zamówień to nie udostępnili. Ja zamówiłem online, przyszło mailowe potwierdzenie. Jak uzyskam dane logowania w HBO GO? Tylko online w opcjach dekodera?  Przysłali komuś te dane mailowo? Nie chcę dekodera łączyć z siecią bo zamuli się on i mydelniczka od multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...