Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

do końca października w prezencie dla Abonentów middle-dot-2x18.png  
 
 

Zamów teraz, jeszcze we wrześniu, a otrzymasz 3 kanały HBO i dostęp do serwisu HBO GO do końca października bez opłat.

Wypróbuj kanały, na których znajdziesz filmy i kultowe seriale, a na HBO GO będziesz mógł oglądać to wszystko, kiedy chcesz.

Po okresie promocyjnym 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy wiecie cos wiecej odnosnie szczegolow ponizszego zapisu ze zgod marketingowych ?

 

Cytat

Zgadzam się na dostęp przez ITI Neovision S.A. do danych z telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, za pomocą których korzystam z usług w celu tworzenia profilu i przedstawienia oferty programowej dostosowanej do moich zainteresowań, analiz oglądalności oraz rozwoju usług.

-> zakladam, ze NC+ loguje jaki kanał i kiedy ogladam na kazdym z urzadzen od TV po tablet z NC+GO TV, ale ciekawi mnie co dokladnie oznaczaja "dane z telekomunikacyjnych urzadzen koncowych" oraz zakres tych danych oraz jak taki profil wyglada..

 

czy te informacje uzywaja do wiekszego personalizowania tych maili z newsletterami o polecanych programach czy tez sprzedaja te dane rowniez obcym podmiotom ?

 

oraz

 

Cytat

Zgadzam się na używanie w stosunku do mnie przez ITI Neovision S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

 

-> czym powyzszy zapis rozni sie od innych zgod typu otrzymywanie informacji handlowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to chyba byliście w gronie jakiś wybrańców, bo ja również, jak kolega wcześniej, z okazji BF miałem w iCA opcję Multi Man Pack za free do końca roku, ale ze zobowiązaniem bodajże chyba do kwietnia. Było to wyraźnie zaznaczone.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...