Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 zł, napisałem, że o 15 zł więcej niż płaciłem dotąd, bo miałem History i H2, które też są w pakiecie.

Reklamacja odrzucona, kliknąłeś nie w to okienko, więc płać jeleniu - tak do sprawy podchodzi nc+.

No cóż, jak pisałem, konkurencja nie śpi, a takie drobiazgi raczej nie zachęcają do kontynuowania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orzełek ale to nie wina NC+, że kliknąłeś (i nie przeczytałeś co klikasz) nie tą ofertę co trzeba. Dzisiaj zglaszałem wyłączenie MMP z końcem miesiąca i też natknąłem się na tą ofertę - piszę tam jak byk - 2 miesiące gratis a potem 20zł do końca umowy. I nie trzeba tego szukać w regulaminie, bo jest to napisane zaraz na początku strony. Za pomyłkę klienta nie może odpowiadać operator. A nauka z tego a przyszłość- czytaj uważnie co podpisujesz/W co klikasz i zatwierdzasz. Unikniesz w ten sposób problemów i uszczerbku finansowego :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange 90% klientom jest w stanie zaoferować maksymalnie 10 mega w technologii przewodowej więc ich łączone usługi zainteresują co najwyżej garstkę osób.Nie ma czego żałować.

Co ty gadasz Orange już naprawdę ma dobrze rozbudowaną technologie przewodową ja nie narzekam mając od nich 100 mega na vdsl , dostali też dofinansowanie z uni na rozwój światłowodu i realizują to sukcesywnie, na moje wejście NC+ w Smart Dom było by dobrym posunięciem na tle dzisiejszej konkurencji zawsze mogą sie dogadać z jakąś siecią komórkową tylko trzeba chcieć a chciećto móc.

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Orange 90% klientom jest w stanie zaoferować maksymalnie 10 mega w technologii przewodowej więc ich łączone usługi zainteresują co najwyżej garstkę osób.Nie ma czego żałować.

Tutaj się nie zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riddick1500

Przecież napisałem, że uznałem własną pomyłkę, ale miło byłoby gdyby operator w takiej sytuacji poszedł klientowi na rękę. Przecież to był początek obowiązywania promocji na +miesiąca, co innego gdybym włączył pakiet poza promocją i żebrał o bezpłatne wyłączenie. Tu zaszła ewidentna pomyłka, w każdej innej firmie poszliby klientowi na rękę.

No ale nic, nie zbiednieję przez to, za to nc+ może stracić dobrego klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackowski ale vdsl to w Orange maks 80Mb a nie 100Mb. A co do finansowania z Unii - skąd takie info? Pytam, bo Unia dofinansowuje tylko małe, rozwijające się firmy a nie moloch typu Orange. I najważniejsza sprawa - niestety ale kolega @Pawel ma bardzo dużo racji - Orange i światłowód to mały promil Orange internet. A reszta działa jak działa i to w obrębie nawet 1 ulicy - miałem kiedyś przykład na sobie. PS Ciekaw jestem jak Ci działa te 80Mb.

 

Osobiście nie widzę tego za bardzo aby dwie tak duże i nie jako konkurencyjne firmy zaciśniły więzi, czego dowodem jest internet i telefonia w NC+ a właściwie ich partner, czyli Play a nie Orange.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orzełek uwierz mi - oni (NC+) mają cię w poważaniu (bez obrazy), tak jak większość, jak nie wszystkich klientów swoich :P. Wystarczy popatrzył na ich praktyki od jakiegoś czasu. Chyba wychodzą z założenia, że Polak jest bogaty i naiwny to można go skubać do woli :D.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jackowski ale vdsl to w Orange maks 80Mb a nie 100Mb. A co do finansowania z Unii - skąd takie info? Pytam, bo Unia dofinansowuje tylko małe, rozwijające się firmy a nie moloch typu Orange. I najważniejsza sprawa - niestety ale kolega @Pawel ma bardzo dużo racji - Orange i światłowód to mały promil Orange internet. A reszta działa jak działa i to w obrębie nawet 1 ulicy - miałem kiedyś przykład na sobie. PS Ciekaw jestem jak Ci działa te 80Mb.

2018-07-09_205513.jpg Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

2018-07-09_205513.jpg

 

Szanowny panie ściągam grę na PS4 i oglądam serial na APV i nie jest on w  HD.

Ja na Neostradę nie narzekam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co ty piszesz? Chłop jest sam sobie winien. Trzeba zwracać uwagę na to co sie zamawia. Życie panie. NC+ nie ma z tym nic wspólnego. Trochę powagi.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dobra, ale to nie Orange to twoje. Pisaliśmy o Neostradzie. :D

Co jak sam widzisz , narzekać ja nie mogę.

Z mojego punktu widzenia współpraca Orange z NC+ jest wskazana. Smart Dom, czemu nie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :). Ja o vdsl nie mogłem się doprosić przez 4 lata, a to tylko wymiana karty na centrali, plus kilka przestawień :). Dobra kończmy ten offtop bo się moderator wkurzy :).

Tak czy siak - pomysł na coś ala polsatowski Smartdom jest dobry, ale raczej we własnym gronie a nie z jakąś dużą konkurencyjną firmą. To na dłuższą metę nigdy nie wypala, bo są inne koncepcje/wizje dalszego rozwoju, podział kasy, szczególnie tej którą trzeba włożyć :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty piszesz? Chłop jest sam sobie winien. Trzeba zwracać uwagę na to co sie zamawia. Życie panie. NC+ nie ma z tym nic wspólnego. Trochę powagi.

Przecież i ja o tym napisałem, że to moja wina, liczyłem jednak na odrobinę wyrozumiałości. Kurde nawet TV mi ostatnio przyjęli w sklepie z powrotem, inne firmy idą klientom na rękę, więc jak najbardziej nc+ ma z tym wiele wspólnego. Ale sami sobie bata na siebie kręcą. Jak pisałem - nie zbiednieję przez utratę tych kilkudziesięciu złotych, operator ma więcej do stracenia psując sobie opinię u klientów. Ok, zamykam temat mojego pakietu, bo zrobił się OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem wymienić dekoder na moduł CI+ do TV, jednak okazuje się iż nie jest to możliwe :( Eh, szkoda - bo po to kupiłem TV z wejściem na moduł żeby pozbyć się pudełka z pod TV. Używam pakietu start tylko po to żeby mieć okazyjny dostęp do podstawowych kanałów w wersjach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludziska tutaj pisali, że trzeba znaleźć kumaty APS z którym się dogadasz na zasadzie, że zamykasz obecną umowę i bierzesz nową z modułem na zobowiązanie nie mniejsze niż płacisz obecnie. Ile w tym prawdy to nie wiem ;)

 

Fakt jest taki, że jest to kolejna głupota nc+. W Polsacie podobno przy przedłużaniu umowy można to zrobić bez problemu. O ile zmianę dekoder -> moduł CI+ jestem w stanie zrozumieć, że nie chcą dokonywać, bo za dekoder przeważnie jest czynsz, więc ka$a. O tyle w drugą stronę wymiany zrozumieć już nie mogę. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wymienić dekoder na moduł CI+ do TV, jednak okazuje się iż nie jest to możliwe :( Eh, szkoda - bo po to kupiłem TV z wejściem na moduł żeby pozbyć się pudełka z pod TV. Używam pakietu start tylko po to żeby mieć okazyjny dostęp do podstawowych kanałów w wersjach HD.

Nie wiem w jakim miejscu jesteś przy obecnej swojej umowie, ale jeśli to jest schyłek końca to złożyłbym na Twoim miejscu wypowiedzenie, przeczekał do końca umowy i zakupił na własność moduł CAM CI+ (1. miesiąc za darmo) później przeszedłbym na abo z pakietem jaki Ciebie interesuje i wszystko co masz w dzierżawie oddałbym im nie prosząc się o nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...