Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ezequiel93 napisał:

.....Telewizja nowej generacji n się nie trzymała kieszeni abonentów i gdzie dzisiaj jest? Zostali najzuchwalsi, czyli CP i NC+. :)

Jak nie jak tak. Każdy operator się trzyma. A gdzie jest n? No cóż...masz mutanta w postaci nc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, Pani Kurzajewska wysługiwała się innymi, i nie była dostatecznie kompetentna na swoim stanowisku dlatego została zwolniona, a teraz próbuje zrobić z siebie ofiarę, chyba poszła w ślady Justyny Żyły i liczy na dużą popularność, po takiej akcji, najlepiej niech zatrudni się w TVP obok swojego męża idealnie tam pasuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czym kieruje się nc+ zmieniając nazwy na swoim sprzęcie jak na pilotach nie spotkamy już logo nc+ tylko same + to samo dotyczy dekodera 4k samo +, przecież powinni kierować się marką swoją nc+ bardziej przejrzyście, ostatnio widziałem nowe anteny i przy okazji na bloku, tu już całkiem nie rozumiem mamy tu teraz nie nc+ tylko cana+ 4k, mieszają tylko że człowiek tylko gubi się w tym. 1 marka 1 logotyp i zrozumienie.

 

Ale nie, lepiej zamieszanie porobić?

 

WFCbJ5C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, jest to antena nc+ przeznaczona dla dekoderów 4K z konwerterem unicable. Doklejone jest tylko nazwa firmy z nr telefony na białym tle.

 

@jeneka

Raz na parę lat to mała zmiana, z resztą ten napis jest ładniejszy niż samo nc+ ale to mało ważne. Nie wiem czy pamiętasz ale zamieszanie to było dopiero jak była WizjaTV, Cyfra+, Nowa Cyfra+, Cyfra+HD. Wówczas to dopiero był misz masz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinno toczyć się wszystko wokół loga nc+ i tak, ale wiem każdy ma swoje zdanie i po swojemu. Natrafiłem W Gorzowie Wlkp na pare już takich anten aż z ciekawości pójdę do punktu i zobaczę czy to naklejka canal+ czy już druk fabryczny.

 

Szkoda że nc+ nie chwali się takim zestawem.

Edytowane przez jeneka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, roberttosat napisał:

Jak to nie, w ulotkach tylko ta antena jest eksponowane. Napis nie jest naklejany a malowany. Ta antena jest dla unicable a są jeszcze dostępne anteny z twinem z namalowanym nc+ ta dostępna od dawna. 

 

Kupowałem w grudniu nc+ jakoś nie miałem okazji jej kupić wraz z dekoderem 4k, nie bo nawet jej w ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

Teraz nie ma oficjalnie (przynajmniej +miesiąca) ale np w zeszłym miesiącu były C+ dostępne za 10 zł mies przez pierwsze 2 miesiące potem do wyłączenia albo za 30 (może 40 nie pamiętam dokładnie) zł. 

Ciekawe, że jakoś nikt wcześniej nie wspomniał o tej promocji. To była cała paczka czy C+Seriale i Discovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...