Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to na pewno nie była to promocja z okazji BF, bo takowa była oznaczona i jej regulamin mówił wyraźnie, że można wyłączyć po miesiącu od aktywacji. Widocznie z jakichś względów ta promocja nie była dla Ciebie dostępna . 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Mam obecnie wifi premium boxa + wifi boxa jak multiroom. W wifi box nie ma twardego dysku, a dokładanie pendrive'ow lub dysków zewnętrznych nie działało mi dobrze. Przy przedłużaniu umowy konsultantka namówiła mnie na ultraboxa twierdząc, że jak dobrze zagadam w punkcie nc, to jest możliwość wymiany wifi premium boxa na ultra  i zwyklego wifi boxa na wifi premium boxa. Wifi premium box dzialalby jako multiroom do ultra boxa i miałbym dzięki temu dwa dekodery z wbudowanym dyskiem twardym. Czy ktoś słyszał o  takim rozwiązaniu? Jak działają Wasze multiroomy z nośnikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to obowiązkowe, jeśli dane główne się nie zmieniły, ale ty decydujesz, czy chcesz przesłać skan dowodu osobistego .

A co do słów byłej pani rzecznik nc+: Myślę, że finał wywiadu będzie na sali sądowej w procesie o naruszenie dobrego imienia spółki.

Gdzie znajdę listę kanałów HD w nc+ oraz ich liczbę 

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, jest to obowiązkowe. Każda zmiana danych osobowych wymaga ich uaktualnienia. Pytanie tylko czy ktoś się będzie o to czepiał przy załatwianiu czegokolwiek. 

 

Chroń się od wysyłania scanu dowodu, jest to niedozwolone (niestety praktykowane przez banki i np Playa) ale tu są za i przeciw nie o tym temat. Wystarczy w punkcie okazać dowód, podpisać i tyle. Bez kserowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozwała spółkę ITI Neovision o bezprawne zwolnienie z pracy kiedy przebywała na zwolnieniu lekarskim. Domaga się przywrócenia na poprzednie stanowisko.
Więcej informacji tutaj:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/paulina-smaszcz-kurzajewska-pozywa-nc-za-zwolnienie-z-pracy

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powyższym artykule mamy doskonały obraz tego, co korporacja robi z człowiekiem. W tych dużych nie obowiązuje Kodeks Pracy. Nadgodziny, pracujące weekendy, nawet święta, stres, ciągły pęd i pośpiech, wiele rzeczy "na wczoraj". Jeśli nc+ nie pójdzie tu po rozum do głowy, to odbije się to negatywnie na wizerunku tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek, nie masz racji, nie tylko w dużych firmach jest jak piszesz. W takich zatrudniających kilka osób często jest podobnie. Zresztą ta Pani co tu składa pozew na pewno zarabiała kupę siana, jeszcze być może miała jakieś zakazy konkurencji w kontrakcie za co będzie brała kasę przez najbliższe miesiące. To jest korporacja i tutaj nikt nie będzie trzymał na siłę chorego pracownika - tak działają dzisiaj pracodawcy, niestety. Każdy się trzyma własnej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mimic napisał:

Nie wiem ile w tym prawdy, nie chcę oceniać, ale w komentarzach pod tym artykułem to wychodzi na to, że nie nc+ jest tym złym (wczoraj było ich o wiele więcej ale widzę połowa poszła do kosza). Były oskarżenia o mobbing z jej strony między innymi.

Też na to zwróciłem uwagę. Trudno oceniać sytuację, nie wiedząc jak było naprawdę.

@ircios, Telewizja nowej generacji n się nie trzymała kieszeni abonentów i gdzie dzisiaj jest? Zostali najzuchwalsi, czyli CP i NC+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...