Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej wziąć nową umowę z modułem na wynajem, bo jest za darmo. Jak się zepsuje to dostajesz nowy. 

 

Sam osobiście przeszedłem z prepaidowego modułu CI+ na abo i ponoć jak się zepsuje to serwisowanie na własny koszt lub branie nowej umowy, a to się równa utracie wszystkich wyrobionych / wywalczonych zniżek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W ramach "+ miesiaca" we wrześniu pakiet HBO i HBO GO. We wrześniu właczając za darmo do końca października 2018 a potem przed 1 listopada można albo wyłaczyć (zlecając wyłaczenie na czacie konsulowi przez ICA lub infolinie NC+!) albo skorzystać z ceny promocyjnej za HBO 20 zł i HBO GO 5 zł do końca trwania umowy bez zobowiązań. Cena cennikowa za HBO 25 zł a za HBO GO 10 zł.

 

"Warunki Promocji: 

HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów   

  

1.     Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).

2.     Nazwa Promocji: HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/ m dla Abonentów (Promocja).

3.     Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulamin świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), Szczegółowe Warunki udostępniania Kolekcji nc+go TV HBO GO z dnia 11 maja 2015 r., Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.

4.     Opis Promocji: Promocja umożliwia Abonentowi skorzystanie z Kolekcji oraz Opcji dodatkowej w ramach dotychczasowej Umowy.

5.     Okres Promocji: od dnia aktywacji Promocji do końca okresu obowiązywania Umowy/patrz Tabela promocyjna 1.

6.     Usługi świadczone promocyjnie (obowiązkowe): patrz Tabela promocyjna 1.

 

Tabela promocyjna 1   

 
   


 

 

Usługi

 

 

 

 

 

Rodzaj usługi

Okres gwarantowanego korzystania

Okres promocyjny

Miesiąc skorzystania  z Promocji**

1 miesiąc

(po miesiącu skorzystania z Promocji**)

od początku 2 miesiąca (po miesiącu skorzystania z Promocji**)  do końca obowiązywania Umowy

Kolekcja:

nc+go TV HBO GO 

Bez zmian*

0 zł  miesięcznie

5 zł miesięcznie

 

 

 

 

 

 

Opcja dodatkowa:

HBO

 

 

0 zł  miesięcznie

20 zł miesięcznie

 

            *Opłaty do końca miesiąca, w którym Abonent skorzystał z Promocji pozostają bez zmian.             **Nie dotyczy Abonentów, którzy skorzystali z Promocji z odroczoną datą jej aktywacji.

         

7.     Okres obowiązywania Promocji: od 1 lipca 2016 r. do odwołania, z zachowaniem praw nabytych Abonentów.

8.     Szczegółowa zawartość usług: w załączniku do niniejszej Promocji, na stronie internetowej Dostawcy usług oraz w Biurze Obsługi Klienta.

9.     Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.

10.  Kwestie nieuregulowane: w kwestiach nieuregulowanych niniejszymi Warunkami Promocji zastosowanie będą miały postanowienia: Regulaminu, Umowy, Cennika, Szczegółowych Warunków udostępniania Kolekcji nc+go TV HBO GO z dnia 11 maja 2015 r., Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.

11.  W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w dokumentach wymienionych w ust. 10 powyżej, a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji."

W ramach "+ miesiaca" we wrześniu pakiet HBO i HBO GO. We wrześniu właczając za darmo do końca października 2018 a potem przed 1 listopada można albo wyłaczyć (zlecając wyłaczenie na czacie konsulowi przez ICA lub infolinie NC+!) albo skorzystać z ceny promocyjnej za HBO 20 zł i HBO GO 5 zł do końca trwania umowy bez zobowiązań. Cena cennikowa za HBO 25 zł a za HBO GO 10 zł."

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy piszę to w dobrym wątku. NC+ w najniższym pakiecie (Start+) nie ma zupełnie oferty dla starszych dzieciaków. W Cyfrowym Polsacie jest Polsat JimJam (odpowiednik MiniMini+), Disney XD (odpowiednik teleTOON+) i dodatkowo Nickelodeon (brak odpowiednika w nc+). Jako rodzic wiem co mówię, moje dzieci powoli wyrastają i w nc+ najstarszy już w ogóle nie ma oferty. To przyznam dziwne. mogliby udostępnić jeden z istniejących już kanałów (np. Nickelodeon, Disney Channel), lub uruchomić swój autorski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie "moje nc+", wyświetla się jako "+miesiąca"
 

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć.U mnie pojawiła się pod koniec lipca.Na początku sierpnia zniknęła i pojawiła się ponownie po kilku dniach i wtedy aktywowałem.Teraz mógłbym ponownie aktywować ale nie włączam bo podnosi średnią abo a mam nieprzedłużoną umowę.Fakt że cienkie to HBO jak polsilver pominę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz żeby Ci wyłączyli z końcem września to powinno się pokazać ponownie do aktywacji. Włączasz jeszcze raz i za darmo październik
Zlecenie wyłączenia z końcem września złożyłem już dawno i oczywiście od razu pojawiła ponowna promocja. Ale, tak jak pisał Pawel, liczę że w październiku jeszcze będzie i wtedy do końca listopada będzie za free. Jak będzie to dobrze, jak nie będzie to drugie dobrze, bo to HBO/GO jakiejś wielkiej różnicy dla mnie nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...