Jump to content
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

Posted (edited)
6 godzin temu, kondziak napisał:

Wolę dopłacić tą złotówkę niż co miesiąc siedzieć i włączać i wyłączać. Jest jeszcze promocja 2 miechy gratis a potem 14,90 zł i zobowiązanie 6 miesięcy ale wtedy wychodzi coś koło 10zł.

A ja odwrotnie, bo ile czasu trwa zalogowanie do ICA i włączenie opcji lub wklejenie krótkiego szablonu wiadomości z treścią dotyczącą wyłączenia opcji dodatkowej? Tutaj nie złotówka oszczędności jest ważna lecz to, że biorąc roczne zobowiązanie będziesz płacił za Eleveny także w czerwcu i lipcu kiedy wszystkie ligi mają przerwę. Przed obecnym sezonem żadnych transmisji w zasadzie nie było prawie do połowy sierpnia więc za co tu płacić? Dlatego zawsze wybieram "mechanizm" włącz/wyłącz, bo daje większą niezależność jednak w moim przypadku "opcja włącz" występuje z mniejszą częstotliwością niż co drugi miesiąc. No, ale tutejsze forum to nie jest miejsce do rozwijania dyskusji w tym temacie.

Edited by musiolek
  • Like 1

Witam. W piątek uruchomiłam plus miesiąca, pakiet Eleven. Niestety po fakcie zorientowałam się, że wiąże się to że zobowiązaniem calorocznym. Napisałam w ICOK na czasie. Poradzono by napisać zgłoszenie. Otrzymałam odpowiedz, że jest możliwa rezygnacja do 14 dni, po przesłaniu w załączniku pisma w formacie Pdf, lub tekstowym z własnoręcznym podpisem abonenta. Tak więc jak ktoś nieopatrznie włączył promocje, i chce ją wyłączyć, to jest taka możliwość.

W dniu 2.03.2019 o 23:43, musiolek napisał:

A ja odwrotnie, bo ile czasu trwa zalogowanie do ICA i włączenie opcji lub wklejenie krótkiego szablonu wiadomości z treścią dotyczącą wyłączenia opcji dodatkowej? Tutaj nie złotówka oszczędności jest ważna lecz to, że biorąc roczne zobowiązanie będziesz płacił za Eleveny także w czerwcu i lipcu kiedy wszystkie ligi mają przerwę. Przed obecnym sezonem żadnych transmisji w zasadzie nie było prawie do połowy sierpnia więc za co tu płacić? Dlatego zawsze wybieram "mechanizm" włącz/wyłącz, bo daje większą niezależność jednak w moim przypadku "opcja włącz" występuje z mniejszą częstotliwością niż co drugi miesiąc. No, ale tutejsze forum to nie jest miejsce do rozwijania dyskusji w tym temacie.

Mnie akurat to nie dotyczy bo oglądam F1 które jest od marca do grudnia a ligi zagraniczne zerknę jak jest jakiś meczyk z Polakami. Także w każdym miesiącu mam coś do oglądania.

Zapewne masz rację bo każdy ma inne podejście, a więc i prawo do swoich racji w tym zakresie choć sezon F1 również nie trwa przez cały rok kalendarzowy. Przykładowo, najbliższy sezon F1 będzie trwał od połowy marca do końca listopada 2019 roku.

Niezależnie od czasu trwania poszczególnych rozgrywek to i tak wszystko sprowadza się do tego, że "akcja" włącz/wyłącz to:

1) jedno logowanie do ICA i kliknięcie zlecenia aktywacji opcji ELEVEN SPORTS ;

2) drugie logowanie do ICA i w celu przesłania szablonu (kopiuj/wklej) jednozdaniowej wiadomości zlecającej dezaktywację opcji ELEVEN SPORTS ;

Każda z tych czynności (logowanie) zajmuje mniej niż minutę, a wykonujesz je jeden raz w okresie dwóch miesięcy czasu.

W zamian za ten "wysiłek" otrzymujesz brak okresu zobowiązania dla tej usługi oraz niższą cenę. Moim zdaniem warto...

@musiolek choćbyś tłumaczył to i tak niektórzy nie zrozumieją. Później przy negocjacjach się takie osoby dziwią, że mają gorsze propozycje niż inni klienci. U mnie są opcje C+ i np. MP i przed negocjowaniem umowy wszystkie zostaną odłączone i zostanę z ceną 17.99 zł na Start+. Sądzę, że łatwiej negocjować mając większą kontrolę nad opcjami dodatkowymi. 

Posted (edited)

the cable guy wydaje mi się że kolega musiolek nie potrzebuje adwokata a negocjator ze mnie chyba nie taki zły skoro mam to co w podpisie w takich cenach...

musiolek to jest raptem złotówka miesięcznie 🤣 czyli 12zł w skali roku a jak zapomnę raz na dwa miesiące wyłączyć to z automatu mam 15,90 w plecy więc będę się nadal upierać że to zabawa nie warta zachodu 😎

Edited by kondziak

@kondziak nie wiem co masz w podpisie. Nie zaśmiecam sobie widoku strony czyimiś bazgrołami na temat obciążeń abonamentowych. Pisałem o sytuacji statystycznego abonenta, a ta jest tym gorsza, im ma więcej zobowiązań z których nie może zrezygnować. Pakietów, które można wyłączać w odpowiednim momencie, nie powinno się brać do końca umowy.

Czy ta promocyjna oferta do końca marca HBO i HBO Go jest sprzedawana wyłącznie razem? Czy można zrezygnować z HBO 25zł/mc i zostawić HBO GO 10zł/mc?

A szkoda. Zmyliło mnie to rozdzielenie w moje nc+:

Cytat
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
HBO 25,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
HBO GO 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-04-2019 Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

Hej na jutro możemy się czegoś spodziewać w w/w temacie ?

Posted (edited)

Tylko jutro ( początek kwietnia ) taka promocja +miesiąca wraz z Canal+ 4K dla tych co mają karty Conax.

Dla reszty ( Cayman - Seca ) będzie +miesiąca Polsat Sport Premium.

Gratis 2 miesiące.

Edited by tweed77

Posted (edited)

Na kartach conax raczej wielkie nic w 4k zobaczą . 😂

No tak...1 Kwietnia.

Edited by ircios
  • Like 1

HBO + HBOgo na 6 miesięcy. 1 miesiąc 0 zł następnie 5 miesięcy zobowiązania 20 zł. Po 6 miesiącach zostaje za 20 zł.

Jeśli dzisiaj dokonamy aktywacji to tak naprawdę wyjdą dwa miesiące za 0 zł. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że niemal ostatnie 4 miesiące można było mieć HBO za free to słaby ten +miesiąca :D

Ta promocja na HBO przez ostatnie miesiące to pewnie niedopatrzenie ze strony nc+ tak więc pewnie kiedyś się zorientują.

A jak to wygląda przy opcji np bym aktywował teraz a za miesiąc, np wyłączyć

ta oferta (jak i wiele innych) pozwala na odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni - czy ktoś z Was ma praktyczne doświadczenie czy/jaka opłata jest pobierana? chodzi mi o sytuację kiedy oferta została od razu aktywowana - dzięki!

Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj pdfa z regulaminem tej promocji na HBO z HBO GO?

W ICA powinieneś mieć. 

• Confused 1

Niestety nie mam w ICA, bo mam jeszcze aktywne HBO z GO z innej promocji.

Posted (edited)

Regulamin taki sam jak dla innych opcji. Miesiąc aktywacji i kolejny za 0zł.Miesiące 2-6 płatne 20 zł i jest to jednocześnie okres gwarantowany.

Edited by Pawel
  • Like 1

Ok, dzięki za info. Ciekawe czy ta promocja utrzyma się do 1 maja. Poczekamy, zobaczymy :)

Posted (edited)

Pewnie nie bo jest to +miesiąca kwietnia. W moim ICA na pakiet HBO są jeszcze dostępne dwie inne promocje.

edit nawet trzy z tego co teraz widzę.

Edited by Pawel