Jump to content
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

No to chyba byliście w gronie jakiś wybrańców, bo ja również, jak kolega wcześniej, z okazji BF miałem w iCA opcję Multi Man Pack za free do końca roku, ale ze zobowiązaniem bodajże chyba do kwietnia. Było to wyraźnie zaznaczone.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

No to na pewno nie była to promocja z okazji BF, bo takowa była oznaczona i jej regulamin mówił wyraźnie, że można wyłączyć po miesiącu od aktywacji. Widocznie z jakichś względów ta promocja nie była dla Ciebie dostępna . 

Edited by shevchenko1987

Coś cicho o +miesiąca stycznia.

• Like 1

Kolejny miesiąc bez plusa? Szkoda.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu napisany bełkotliwie.

W lutym też nic? Może to już koniec tej opcji?

Teraz nie ma oficjalnie (przynajmniej +miesiąca) ale np w zeszłym miesiącu były C+ dostępne za 10 zł mies przez pierwsze 2 miesiące potem do wyłączenia albo za 30 (może 40 nie pamiętam dokładnie) zł. 

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

Teraz nie ma oficjalnie (przynajmniej +miesiąca) ale np w zeszłym miesiącu były C+ dostępne za 10 zł mies przez pierwsze 2 miesiące potem do wyłączenia albo za 30 (może 40 nie pamiętam dokładnie) zł. 

Ciekawe, że jakoś nikt wcześniej nie wspomniał o tej promocji. To była cała paczka czy C+Seriale i Discovery?

Cała paczka bez C+4K. Nie wiem czy można to było traktować jako +miesiąca i czy była dostępna ta opcja dla wszystkich. Ale na pewno była.

I co kolejny miesiąc bez plusa. Mogli by to ogłosić oficjalnie , że już akcja zakończona. 

A było gdzieś kiedyś ogłaszane, że +miesiąca będzie każdego miesiąca? Było kilka, czasami z przerwami a teraz po prosty nie ma. Nie widzę potrzeby informowania o tym, że w tym miesiącu nie ma +miesiąca.

Dokładnie. Każda promocja kiedyś się kończy ;) Przyszła pora na +Miesiąca.

• Like 1

Akcja została wstrzymana do odwołania. Takie info jest podawane przez konsultantów NC+ na infolinii. :-(

Zrobili w tym miesiącu jednodniową promocję dla tych co mają Ultrabox albo moduł NC+ CI+ i dali możliwość uruchomienia C+ 4K za 0 zł.

Nawet ci co mieli wcześniej płatny to dawali za 0 zł.

Dajcie już spokój z tym + miesiąca.

Kto wam obiecał, że będzie to dożywotnia akcja?  Nie ma, to nie ma. Po co drążyć temat ;)

Edited by kingofsouth
  • Haha 1

Mnie cały czas dają Multi Man Pack za 0zł za 2 mies. a mnie w zupełności wystarczy zwykły Man Pack, który posiadam, chyba dla każdego najtaniej robią to, czego ten abonent nie potrzebuje. Ot takie prawa rynku.

W moim ICA pojawiła się oferta HBO z HBO GO do końca marca za 0 zł. Po tym okresie 25 zł lub rezygnacja. 

U mnie piszę: "po tym okresie 25 zł do końca okresu oznaczonego", nie mam tej opcji.