Skocz do zawartości
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

20 zł, napisałem, że o 15 zł więcej niż płaciłem dotąd, bo miałem History i H2, które też są w pakiecie.

Reklamacja odrzucona, kliknąłeś nie w to okienko, więc płać jeleniu - tak do sprawy podchodzi nc+.

No cóż, jak pisałem, konkurencja nie śpi, a takie drobiazgi raczej nie zachęcają do kontynuowania umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Orzełek ale to nie wina NC+, że kliknąłeś (i nie przeczytałeś co klikasz) nie tą ofertę co trzeba. Dzisiaj zglaszałem wyłączenie MMP z końcem miesiąca i też natknąłem się na tą ofertę - piszę tam jak byk - 2 miesiące gratis a potem 20zł do końca umowy. I nie trzeba tego szukać w regulaminie, bo jest to napisane zaraz na początku strony. Za pomyłkę klienta nie może odpowiadać operator. A nauka z tego a przyszłość- czytaj uważnie co podpisujesz/W co klikasz i zatwierdzasz. Unikniesz w ten sposób problemów i uszczerbku finansowego :).

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Orzelek

Śmieszny jesteś. A u konkurencji w takiej sytuacji to co dopłacą Ci jeszcze? Na prawdę żebyś jeszcze miał jakiekolwiek podstawy do reklamacji a nie pretensje o własne błędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Riddick1500

Przecież napisałem, że uznałem własną pomyłkę, ale miło byłoby gdyby operator w takiej sytuacji poszedł klientowi na rękę. Przecież to był początek obowiązywania promocji na +miesiąca, co innego gdybym włączył pakiet poza promocją i żebrał o bezpłatne wyłączenie. Tu zaszła ewidentna pomyłka, w każdej innej firmie poszliby klientowi na rękę.

No ale nic, nie zbiednieję przez to, za to nc+ może stracić dobrego klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Orzełek uwierz mi - oni (NC+) mają cię w poważaniu (bez obrazy), tak jak większość, jak nie wszystkich klientów swoich :P. Wystarczy popatrzył na ich praktyki od jakiegoś czasu. Chyba wychodzą z założenia, że Polak jest bogaty i naiwny to można go skubać do woli :D.

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co ty piszesz? Chłop jest sam sobie winien. Trzeba zwracać uwagę na to co sie zamawia. Życie panie. NC+ nie ma z tym nic wspólnego. Trochę powagi.

Edytowane przez kingofsouth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja wiem, że sam sobie jest winien, napisałem to we wcześniejszym poście. Co do poważaniu - chodzi mi o ogólne podejście, czyli np. niech nie liczy, że jak popełni błąd, to NC+ pójdzie mu na rękę :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty piszesz? Chłop jest sam sobie winien. Trzeba zwracać uwagę na to co sie zamawia. Życie panie. NC+ nie ma z tym nic wspólnego. Trochę powagi.

Przecież i ja o tym napisałem, że to moja wina, liczyłem jednak na odrobinę wyrozumiałości. Kurde nawet TV mi ostatnio przyjęli w sklepie z powrotem, inne firmy idą klientom na rękę, więc jak najbardziej nc+ ma z tym wiele wspólnego. Ale sami sobie bata na siebie kręcą. Jak pisałem - nie zbiednieję przez utratę tych kilkudziesięciu złotych, operator ma więcej do stracenia psując sobie opinię u klientów. Ok, zamykam temat mojego pakietu, bo zrobił się OT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

do usunięcia

Edytowane przez fr86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P może odpoczynek wakacyjny nadal będzie trwał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na razie w opcji wł/wył mam za 7,95 PLN :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eleven był niedawno, więc szybko tego nie powtórzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na razie w opcji wł/wył mam za 7,95 PLN :P

Ja od maja nie abonuje, bo ligi się skończyły, więc nie warto ;) 

Wygrałem w konkursie Samsunga dostęp na 6 m-cy do ich serwisu online, więc F1 oglądam na kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja próbowałem oglądać online  F1 i z ich serwisu i nie dało się.Zbyt mała płynność obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i koniec wakacji. Będzie coś we wrześniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo cos w temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W ramach "+ miesiaca" we wrześniu pakiet HBO i HBO GO. We wrześniu właczając za darmo do końca października 2018 a potem przed 1 listopada można albo wyłaczyć (zlecając wyłaczenie na czacie konsulowi przez ICA lub infolinie NC+!) albo skorzystać z ceny promocyjnej za HBO 20 zł i HBO GO 5 zł do końca trwania umowy bez zobowiązań. Cena cennikowa za HBO 25 zł a za HBO GO 10 zł.

"Warunki Promocji: 

HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów   

1.     Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).

2.     Nazwa Promocji: HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/ m dla Abonentów (Promocja).

3.     Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulamin świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), Szczegółowe Warunki udostępniania Kolekcji nc+go TV HBO GO z dnia 11 maja 2015 r., Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.

4.     Opis Promocji: Promocja umożliwia Abonentowi skorzystanie z Kolekcji oraz Opcji dodatkowej w ramach dotychczasowej Umowy.

5.     Okres Promocji: od dnia aktywacji Promocji do końca okresu obowiązywania Umowy/patrz Tabela promocyjna 1.

6.     Usługi świadczone promocyjnie (obowiązkowe): patrz Tabela promocyjna 1.

Tabela promocyjna 1   

Usługi

Rodzaj usługi

Okres gwarantowanego korzystania

Okres promocyjny

Miesiąc skorzystania  z Promocji**

1 miesiąc

(po miesiącu skorzystania z Promocji**)

od początku 2 miesiąca (po miesiącu skorzystania z Promocji**)  do końca obowiązywania Umowy

Kolekcja:

nc+go TV HBO GO 

Bez zmian*

0 zł  miesięcznie

5 zł miesięcznie

Opcja dodatkowa:

HBO

0 zł  miesięcznie

20 zł miesięcznie

*Opłaty do końca miesiąca, w którym Abonent skorzystał z Promocji pozostają bez zmian.             **Nie dotyczy Abonentów, którzy skorzystali z Promocji z odroczoną datą jej aktywacji.

7.     Okres obowiązywania Promocji: od 1 lipca 2016 r. do odwołania, z zachowaniem praw nabytych Abonentów.

8.     Szczegółowa zawartość usług: w załączniku do niniejszej Promocji, na stronie internetowej Dostawcy usług oraz w Biurze Obsługi Klienta.

9.     Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.

10.  Kwestie nieuregulowane: w kwestiach nieuregulowanych niniejszymi Warunkami Promocji zastosowanie będą miały postanowienia: Regulaminu, Umowy, Cennika, Szczegółowych Warunków udostępniania Kolekcji nc+go TV HBO GO z dnia 11 maja 2015 r., Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.

11.  W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w dokumentach wymienionych w ust. 10 powyżej, a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji."

W ramach "+ miesiaca" we wrześniu pakiet HBO i HBO GO. We wrześniu właczając za darmo do końca października 2018 a potem przed 1 listopada można albo wyłaczyć (zlecając wyłaczenie na czacie konsulowi przez ICA lub infolinie NC+!) albo skorzystać z ceny promocyjnej za HBO 20 zł i HBO GO 5 zł do końca trwania umowy bez zobowiązań. Cena cennikowa za HBO 25 zł a za HBO GO 10 zł."

Edytowane przez pablo21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konsul mi powiedział że to "+ miesiaca" na wrzesień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bajerował.Ta promocja jest od sierpnia a nawet rzekłbym od lipca.

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dzwonilem 02.09 to stwierdzili na infolinii ze + nie bedzie we wrzesniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie "moje nc+", wyświetla się jako "+miesiąca"

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi