Jump to content
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

Umowa do końca września 2018r czyli 4 miesiące. Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Start+ wraz z 8xC+ za 44,99 zł i dziś z ciekawości włączyłem sobie tą promocję na 2 miesiące za 0 zł.

Pod koniec lipca wyłączę :mrgreen:

Na umowie do sierpnia też nie mam, na drugiej do października opcja jest. Może telefonicznie?

Odpowiedz z info1.ncplus.com.pl

Witam,

informuję, że promocję +miesiąca można aktywować jedynie z poziomu moje nc+ przez zakładkę po lewej stronie /Poszerz swoją ofertę/.

Natomiast sprawa z brakiem możliwości włączenia tej opcji została przekazana do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Hej, jak to jest z tym + miesiąca. Mam umowę do końca lipca i chciałbym z tej oferty specjalnej skorzystać, ale u mnie jest tylko oferta cennikowa MMP za 30 pln/miesiąc i po wyborze tej opcji w symulacji kosztów za lipiec jest to od razu naliczane. Czyżbym nie mógł skorzystać z tej opcji? Wypowiedzenia nie wysyłałem. Wie ktoś o co chodzi?(oprócz tego, że o pieniądze :mrgreen:)

A, i jeszcze jedno: w zeszłym roku, też w czerwcu, korzystałem z takiej promocji 1 m-c gratis... może to ma znaczenie?!

Edited by Pablito

Aktywowałem opcję telefonicznie. Konsultantka stwierdziła, że tylko można aktywować przez Moje NC+ lub przez dekoder. Wytłumaczyłem, że nie mam takiej opcji. Przekierowała mnie do "specjalisty", który akytywował opcję bez problemu.

Mi powiedziano na ICA jak rowniez telefonicznie ze musze miec umowe dluzsza niz 3 miesiace , w przeiwnym wypadku niema mozliwosci aktywacji 

Odpowiedz z info1.ncplus.com.pl

Witam,

informuję, że promocję +miesiąca można aktywować jedynie z poziomu moje nc+ przez zakładkę po lewej stronie /Poszerz swoją ofertę/.

Natomiast sprawa z brakiem możliwości włączenia tej opcji została przekazana do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Wczoraj wieczorem pojawiła się możliwość właczenia promocji i po kilkunastu minutach już działało. umowa do końca sierpnia więc nie jest prawdą, że musi byc dłużej niż 3 m-ce. Trzeba tylko wywierać na nich nacisk.

Guest utd

Czyli można włączyć opcje online i do końca lipca pakiet będzie świecił za free a na koniec trzeba samemu wyłączyć ja?

Instrukcję jak uruchomić masz post wyżej.Czerwiec i lipiec za 0 zł.Najpóźniej 31.07.2018 dzwonisz do nc+, żeby wyłączyli.Jak zapomnisz i zadzwonisz np: 01.08.2018 to naliczą ci 30zł do rachunku, który płacisz teraz.

Umowa do końca sierpnia, z początku nie było możliwości włączenia +miesiąca, ale po zgłoszeniu do nc+, że promocja jednak mieści się czasie trwania obecnej umowy, dziś w ICA pojawiła się możliwość zamówienia. :wink:

Czyli można włączyć opcje online i do końca lipca pakiet będzie świecił za free a na koniec trzeba samemu wyłączyć ja?

Z wpisów poprzedników wynika, że udało się jedynie tym z umową do końca sierpnia.

Więc jeśli masz do końca umowy =>3msc to możesz mieć ~2msc MMP za 0zł.

(ja mam do końca lipca i brak możliwości włączenia +msc)

Edited by arzak

Czy kanały z tego MultiManPacka można oglądać online (np. w nc+go) czy tylko dekoder?

Czy kanały z tego MultiManPacka można oglądać online (np. w nc+go) czy tylko dekoder?

Oczywiście , że można z jednym małym szczegółem.

Nie uświadczysz kanałów typu Dorcel TV, Redlight HD, Hustler

@Ozzy666 MMP to nie tylk kanały dla dorosłych. ;)

Edited by kingofsouth

@Ozzy666 MMP to nie tylk kanały dla dorosłych. ;)

To ktoś włącza MMP dla pozostałych kanałów?? :D Edited by _Marek_

witam,

wytłumaczy mi ktoś? zadzwoniłem na infolinię by zamówić MNP, ale konsultant powiedział, że on nie może tylko muszę poprzez ICA lub dekoder,ok, zalogowałem sie i pani mi piszę że skoro korzystałem rok temu z tej samej promocji to juz nie mogę. Owszem rok temu w czerwcu i lipcu miałem MNP a 1 sierpnia sie wyłączył. Czyli jak ktos miał to rok temu to w tym roku już nie może? Umowę mam ważna do stycznia 2019.

Ja już mam przeszło dwa lata ten pakiet i zdecydowanie nie mam go dla History, H2,Sportklub itp.

Dorcel TV to klasa sama w sobie. :cool:

witam,

wytłumaczy mi ktoś? zadzwoniłem na infolinię by zamówić MNP, ale konsultant powiedział, że on nie może tylko muszę poprzez ICA lub dekoder,ok, zalogowałem sie i pani mi piszę że skoro korzystałem rok temu z tej samej promocji to juz nie mogę. Owszem rok temu w czerwcu i lipcu miałem MNP a 1 sierpnia sie wyłączył. Czyli jak ktos miał to rok temu to w tym roku już nie może? Umowę mam ważna do stycznia 2019.

W zeszłym roku korzystałem, w tym też włączyłem 01.06 przez ICA, a przecież w tym dniu kilka godzin wcześniej wznawiałem umowę :rofl:

Reklamacja rozpatrzona negatywnie : odpowiedz trzeba miec umowe wazna powyzej 2 miesiecy , wiec klienci ktorzy maja do konca czerwca lub lipca odpadaja z tej gry :)

Jak ktoś ma umowę bezterminowa to też nie skorzysta bo trzeba mieć na czas oznaczony i powyżej 2 miesięcy przed zakończeniem okresu oznaczonego.

Edited by ZeTek

Ja przedłużyłem umowę pod koniec tamtego tygodnia, ale też nie mogę uruchomić tego plus miesiąca. Oto ich odpowiedź:

Witam,

informuję, że nowa oferta wystartuje 1 lipca 2018 r. W takim wypadku następuje blokada wprowadzenia nowych promocji.

witam,

Ja w tamtym roku też korzystałem z + miesiąca MNP, który został wyłączony 1 sierpnia, w tym roku też mogę włączyć + miesiąca w ICA.

Edited by milar1