Jump to content
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

Ja dokładnie taką opcję włączyłem z początkiem maja. Do czerwca mam 0 zł, ale ze zobowiązaniem na 5 m-cy po 20 zł.

Kolega @butters rozwiał wątpliwości ;)

Edited by shevchenko1987

Jak to dobrze, że wreszcie ktoś odkrył, ze miarodajne info są w REGULAMINIE.

Na dobrych radach z forum mozna się przejechać.

Dla nie lubiacych regulaminów przytoczę pt

10.
Uwagi:
 Abonent ma prawo do skorzystania z niniejszej Promocji nie więcej niż jeden raz, w ramach każdej z umów o świadczenie usług zawartych pomiędzy Abonentem a Dostawcą usług.

Edited by Janina11

Umowa do sierpnia 2018 i nie widzę tej promocji u siebie w ICA.

Rok temu korzystałem z promocji Man Pack

Na umowie do sierpnia też nie mam, na drugiej do października opcja jest. Może telefonicznie?

@inspektor, a nie masz czasem już przedłużenia z przesuniętą datą startu?

Nie, nie mam.

Konsultant na ICA napisał, że mogę włączyć ale muszę zadzwonić, bo on nie może i mailem też nie można.

Może komuś się przyda ta informacja. Przy przedłużaniu umowy (rok temu) „wynegocjowałem” na cały okres jej obowiązywania pakiet MP za 5 zł. Dziś zadzwoniłem na infolinię aby skorzystać z obecnego plusa miesiąca, czyli MMP. Konsultant zapewnił mnie, że jeżeli zrezygnuję z tej opcji przed końcem lipca, od sierpnia wszystko wróci do stanu pierwotnego (w tych samych cenach). Plus miesiąca został uruchomiony. Przy okazji kolejnej rozmowy z nc+, dot. innej sprawy coś mnie podkusiło aby się zapytać czy dokładnie tak będzie. Niestety dowiedziałem się, że po 2 m-ach nikt mi nie może zagwarantować powrotu MP’a na takich warunkach jak miałem  ??!!?? – czyli mam czekać do końca promocji i mieć „niespodziankę”. Sprawę zakończyłem napisaniem reklamacji (powołując się na „14 dni”) i czekam  na swojego dotychczasowego MP’a.

Jest za 0zł do końca lipca z możliwością wyłączenia, ponieważ jest to "+miesiąca".

Przechwytywanie.jpg

image.jpg

I co z tego że +miesiąca? Nie każdy plus można wyłączyć. Jak widać, wyjątkowo ten można.

Umowa do 31.07.2018 r - informacja z infolinii, ze nie mozna skorzystac, bo musi byc min. 3 miesiace do konca umowa.

A co jeśli mam ManPacka do końca umowy a skorzystam z +miesiąca i włączę MultiManPacka a na koniec lipca wyłączę? Czy w takim przypadku od sierpnia dalej będę mógł oglądać normalnego ManPacka w ustalonej wcześniej cenie?

Mnie w zeszłym roku po takim samym plusie miesiąca wyłączyli zwykłego manpacka,ale po telefonie na partline przywrócili mi w tej samej cenie tzn.,5zł.Teraz teżnie powinno być problemów.

Nie do końca się z tobą zgodzę. Pamiętam, że kilka osób zrobiło tak jak piszszesz a potem mieli problemy by wrócić do ceny 5zł za Man Pack.

Z tego co kojarzę kolega @lecho składał reklamację, choć mogę się mylić. Pamięc zawodna jest. ;)

Do d... z takim plusem miesiąca jak potem trzeba reklamacje składać. Nigdy z żadnego nie mogę skorzystać, bo albo mam to już w pakiecie albo są jakieś regulaminowe niedociągnięcia.

Normalnie te + sa z jednej strony niezłe jak ktoś ma małe pakiety, a z drugiej strony pełno wiecznie niedomówień.

Korzystam stale z History i H2 i na czacie ICA pan Michał Naróg po moim pytaniu które wynikało z tego co pisze w regulaminie o kanałach wchodzących w skład Man Packa stwierdził, że jak wyłączę opcję + miesiąca to w.w 2 kanały znikną z mojej oferty i będę je musiał włączyć z powrotem bez żadnej gwarancji ceny promocyjnej za jaką je dostałem.

Zawsze coś, ktoś kto u nich wymyśla te regulaminy jest wyjątkowo niedorobiony :/.

Nie wiem jaki jest problem dla nc+ wyłączyć opcję jak abonent tak zadecyduje i jednocześnie zostawić mu dotychczasowe kanały.

Co ma do rzeczy, że ktoś ma część promocyjnego pakietu? Czy to za trudne dla systemu nc+ aby zostało po staremu po wyłączeniu promocyjnego Man Packa?

Tak ja wiem 2x History to żadna kasa, ale jednak fakt jest faktem.

Dodajmy do tego problemy innych abonentów związane z opcją + miesiąca i mamy co mamy.

Żenada.

Edited by tracer10

@jupiter dlatego trzeba brać pakiet Comfort za 22,5, a resztę dobierać według uznania. Wtedy można korzystać z plus miesiąca :D. A poważnie - plus miesiąca jest dla niezdecydowanych, ubogich w pakiecie aby ich zachęcić do dodatkowych pakietów a tym samym wyższych opłat :P.

Co do MP i MMP, to również pamiętam, że rok temu konsultanci jedno a rzeczywistość drugie. Chyba wszyscy co mieli MP i dobierali MMP, musieli składać reklamację - przynajmniej taka tendencja była w postach rok temu :).

Witam jeśli zamówie plus miesiąca na moje ncplus to też będe mógł zrezygnować przed końcem lipca tak samo jakbym zamówił na infolini ?

Tak składałem reklamację i teraz mam multi man pack za 5 zł. Dla mnie to było bardzo opłacalne, bo wcześniej miałem zwykłego man packa za 5 zł.

Przy przedłużeniu umowy ta sztuka już ci się nie uda. Mam nadzieje , że zdajesz sobie z tego sprawę. ;)

Problem wynika pewnie z tego, że o ile Pakiet Extra+ może współistnieć z MultiManPackiem o tyle ManPack i MultiManPack nie mogą być włączone na koncie abonenta. Abonent, który zdecyduje się włączyć MMP a ma MP w promocji, to niestety system pozwala na zastąpienie jednego drugim ale nie pozwala wrócić już na nieistniejący pakiet w dotychczasowej cenie. Po prostu jeżeli nie potrafią inaczej, każdemu abonentowi powinni ręcznie korygować cenę i przywracać dotychczasowe kanały, skoro z automatu to się nie zadzieje.