Jump to content
vibor

Promocja +miesiąca - dyskusja

Recommended Posts

Od 1.05.2018 do 30.04.2019, w maju 2019 przechodzi w cenę regulaminową chyba, że promocja stanowi inaczej lub jeśli wyłączysz eleveny w kwietniu 2019. Nie wiem która to promocja ale jak dwa miesiące za 0 zł to kwiecień (niepełny) maj i czerwiec za 0 zł, jeśli 0 zł jeden miesiąc to kwiecień (niepełny) i maj za 0 zł.

Dostałem oferte multi man pack 2 miesiące gratis potem 20zl co miesiąc.....czy to tez jest ten plus miesiąca i będę mogli zrezygnować z tego na koniec tego darmowego okresu?

Dostałem oferte multi man pack 2 miesiące gratis potem 20zl co miesiąc.....czy to tez jest ten plus miesiąca i będę mogli zrezygnować z tego na koniec tego darmowego okresu?

To nie jest +miesiąca.Ten jest zawsze odpowiednio oznaczony.Masz promocję 2 miesiące gratis i 20 zł do końca umowy.

Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł

Promocja: do dwóch miesiący za 0 zł, a następnie 20 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

Tak, cena jest 20 zł do końca umowy. Tylko 1-2 m-ce za darmo, a później trzeba opłacać przez co najmniej 5 m-cy. Następnie można wyłączyć, więc spoko opcja ;)

To już kwestia ile kto ma jeszcze umowy.Jednemu wyjdzie 5 innemu 10 miesięcy.

W 2018r + sa bardzo słabe w porównaniu z tymi w 2017r widocznie zmienili strategie ,  a wielka szkoda bo można było przez 2 m-sc zapoznać sie z niszowymi kanałami z ich opcji dodatkowych ...

Tak jest. Zwłaszcza z ofertą niszowych kanałów mieli okazję zapoznać się abonenci pakietów Superpremium czy Vip :-D . Dla takich abonentów praktycznie nie ma promocji ;-)

Edited by ircios

Będzie coś w maju?

HBO Z HBO GO.

Do konca czerwca za darmo, od lipca z obowiazkowym zobowiazaniem przez kolejne 5 miesiecy za 20zl.

Mozliwosc wylaczenia od grudnia 2018r.

Na moje.ncplus.pl nie zawsze widać plus miesiąca, spróbuj na infolinii, albo w punkcie. Przy okazji dostaniesz ofertę na przedłużenie umowy nie do odrzucenia. :D

Witam

Umowa do 30.06. Wypowiedzenie nie wysłane.

Nie mam w moje.ncplus.pl oferty +miesiąca HBO.

Myślicie żeby dało się włączyć na te dwa miesiące, a np w czerwcu wysłać wypowiedzenie i zrezygnować całkiem z końcem umowy ?.

pozdrawiam

Edited by kaczor24

Możesz jak promocje uda się włączyć na infolinii bądź w punkcie.

Edited by asffaf

Wiadomo, co może być w czerwcu? Może Cinemax?

Edited by Barti
Wiadomo na pewno, że każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Witam. Mamy w tym miesiącu multi man pack do 2 mies za 0zł. Czy ktoś wie, czy po tych 2 miesiącach można wyłączyć tę opcję, czy jest okres zobowiązania?

Dostałem informację na infolinii, że jest okres zobowiązania na 5 miesięcy po 20 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.

Czyli w końcu jest zobowiązanie czy nie, bo dwie odpowiedzi o odmiennym zdaniu :P.

Edyta

Jednak BEZ zobowiązań - wystarczy zaglądnąć do regulaminu i w prognozy płatności - po 2 miesiącach cena za MMP wynosi 30zł, czyli standardowo, a to oznacza, że da się wyłączyć :).

Swoją drogą dzięki za info - już włączone, w końcu za darmo to za darmo :).

Edited by Riddick1500

Przecież w ICA jest napisane, że od sierpnia 30 zł albo wyłączenie. W promocji Plus+ nie ma zobowiązania.