Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Skoro Nuta.TV pojawiła się na liście NC+..

 

Dla mnie kanał zbędny.Zapewne będę go omijał "szerokim" łukiem. :P

Tak na marginesie kto w 2017 dodaje kanały "muzyczne" w SD? :/

Od NC+ oczekuje czegoś innego. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Nikt Cię nie będzie zmuszał, nie chcesz to nie oglądaj, wyobraź sobie, że tez mam z 15 kanałów, których nawet przypadkiem nie włączam, ale lepiej, że są niż miałoby ich nie być, skoro za nie nie płacisz...

 

@neo_patryk

No właśnie się boję , bo niby Orange bawi się w 4k, że niby pierwsi itd, a nawet głupiej podmianki z SD na HD nie chcą zrobić, mówię tu o Polsat Music HD czy Super Polsat HD, albo Eleven Extra HD nie chcą dodać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power na pytanie o kanał Top Kids w Orange też nie udzielił odpowiedzi.Nie ukrywam,że w ramach pakietu jak już miałyby dołączyć Nuta i Top Kids to w wersji HD. Z punktu widzenia Orange "satelitarni" klienci musieliby zadowolić wersją SD, mnie to nie urządza.No właśnie wybiegają w 4K a kanałów w SD w tym muzycznych jest już przesyt,więc Nuta w SD nic nowego nie wniesie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko jakość audio poszła do góry z 128 KB/s na 192 KB/s i to nadal w mpg2 a liczyłem na 256 KB/s w AC3 bo przecież tak MWE się chwalił że ich Nuta TV nadaje w super jakości dzwięku AC3 a tutaj klapa niestety. Bitrate obrazu bez zmian nadal 0,8 Mb/s marne i przy dużym ruchu zupa pixeli. Ot co moje podsumowanie. Power TV czy koniec poprawy jakości Nuta TV SD na sat. czy nadal coś jeszcze działacie w tej sprawie i to ulegnie zmianie? Obiecywaliście poprawienie jakości jak dołaczycie do przynajmniej jednego gracza z platform sat. i dzisiaj weszliście do NC+. Jakość nie powala niestety tego SD a powinno być ok 2 Mb/s bitrate obrazu i audio 256 KB/s AC3 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert ja mam dokładnie tak samo. Ludzie zbytnio nie wiedzą że taka stacja istnieje i dlatego ma jako takie wyniki.
Ciekawe czy coś podniosła się ciut oglądalność po dodaniu na oficjalną listę nc+. Miejmy nadzieję że jak CP w końcu też doda to też trochę pomoże. Tylko dwie strony muszą chcieć.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku poszła do góry ze 128 KB/s na 192 KB/s. Niestety jakość obrazu nadal kiepska i mamy VBR 0,8 Mb/s. :sad: @Power TV, nie możecie tego podnieść na ok. 1,7 Mb/s? Co z tą poprawą jakości Nuta TV z sat. w SD? Liczyłem na audio 256 KB/s w AC3 i obraz ok. 2 Mb/s, a tutaj lipa na razie, niestety. :sad:

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...