Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno się wydaje być pewne: skoro zapowiedziana została poprawa jakości kanału Nuta TV z satelity to pozostanie on nadal dostępny w przekazie satelitarnym z Hot Birda.

Pytanie tylko właśnie, czy kanał Nuta TV nadal pozostanie niekodowany (FTA), czy też zostanie zakodowany i udostępniony tylko w ramach platformy satelitarnej? No i jeśli to ostatnie to w ramach której platformy? Na wersję HD Nuty TV z satelity raczej bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zamiast trzymać w niepewności dać odpowiedź chociaż czy chodzi o nc+ tak czy nie. Jakiś komunikat artykuł dnia że tego owego dnia kanał zawita do xxxx. Ale nie bo po co. Power pisząc na ten temat zawsze ma odrobinę uśmiechu, bo dłubiemy tylko. Napisz raz a porządnie, jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Barti, jeżeli kanał pozostanie FTA to średnio mnie interesuje do jakiej platformy Nuta dołączy (mam niezależny dekoder na Linuxie). Na wersję HD FTA z Hot Bird bym nie liczył podobnie jak Ty, ale kodowaną w CP lub NC+ i owszem.

 

Ja również mam tuner niezależny, więc mi to "rybka", jeśli Nuta TV pozostanie niekodowana. Jeśli jednak kanał ten zostanie zakodowany to dobrze by było, gdyby był dostępny na platformie Cyfrowy Polsat, której jestem abonentem. Ja na wersję HD Nuty TV w przekazie satelitarnym nie liczę, nawet jeśli zostanie zakodowana. :roll: Gdyby jednak się pojawiła to byłoby naprawdę bardzo miło. :) Tym bardziej, że konkurencyjny Polsat Music jest nadawany w rozdzielczości HD.

 

Zgadzam się też z przedmówcami. @PowerTV mógłby nam tutaj już zdradzić w tej sprawie więcej szczegółów. Bo tak to możemy sobie tutaj dalej gdybać i gdybać, a i tak z tego nic nie wynika... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reasumując, jaki wielki debiut może być na satelicie? CP-większość dekoderów tego nadawcy daje możliwość dodania kanału do listy samodzielnie. Pozostaje NC+ w wersji SD albo kodowana wersja HD u któregoś z nadawców. @Power TV, czy to że ludzie piszą o Was na forum Sat Kuriera to taki rodzaj marketingu, czy może jakaś tam umowa z nadawcą nie pozwala się pochwalić, co się wydarzy w poniedziałek? Na takie pytanie chyba możesz odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...