Jump to content
Guest Anonymous

Humor – satelitarny i nie tylko

Recommended Posts

@Mr. Orbita będęca abonentem cp ładnych parę lat stwierdzam że to jest w ich stylu. Oni potrafią nękać sms-ami tydzień przed terminem płatności. I się co dzień przypominają :-) . Grafika pierwsza klasa. . .

3 mies. temu za 2.60 do mnie wydzwaniali 5x dziennie bo taka zaległość im system wykazał :lol2:

"a ona na to" - na co? :) Nie dość, że suchar to jeszcze jakiś wybrakowany się trafił.

Przeglądam sobie tag #pociagiboners na wykopie i jako pierwsze zdjęcie ukazało mi się to: http://s4.ifotos.pl/img/W1R8929--_nqhphqs.jpg. :D Ktoś może się pochwalić bardzo rozbudowaną instalacją antenową. Dwie parabole, do tego parę offset-ów.

Ta fotografia jest ze Szczecina :) Dokładnie Szczecin-Podjuchy. Pozdrawiam

Wszystko fajnie, ale takie duże to zdjęcie, że na pewno wszystko widzimy ;).

Nawet nie wiedziałem że umiem tak dobrze czytać ich "alfabjet"... 23. planeta żywotnych :-D

Dual Cure, czyli procesory dwurdzeniowe są przereklamowane, czas na Bual Core, czyli procesory burdzeniowe :lol2:

q6lKdde.png

Nawet nie wiedziałem że umiem tak dobrze czytać ich "alfabjet"... 23. planeta żywotnych :-D

Na ruskam jazykie ałfawit, gawaritsa.

Ałfawit my uże znajem, uże piszem i czitajem, i wsie bukwy pa pariadkie biez aszibki nazywajem. :read:

A oto niezwykła informacja którą wymyśliłem w głowie jakiś czas temu!:

Już 1 sierpnia równo o godzinie 15:30 startuje SuperIPLA (Będzie ona połączeniem trzech znanych portali vod.tvp.pl i ipli oraz playera)

Portal będzie zawierał wszystkie odcinki programów znanych z anten stacji TVP Polsatu i TVN-u nawet tych archiwalnych

SuperIPLA zapewni BEZPŁATNY dostęp do m.in. :

- Telenowel (Klan, Plebania, M jak miłość, Barwy szczęścia, Galeria, Złotopolscy, Na dobre i na złe, Czułość i kłamstwa, Adam i Ewa, Miasteczko, Samo Życie, Pierwsza Miłość, Na Wspólnej)

- Seriali Komediowych (Ranczo, Lokatorzy, Sąsiedzi, Faceci do Wzięcia, Świat według kiepskich, Rodzina zastępcza, Miodowe lata, Graczykowie, Kasia i Tomek, Camera cafe, Niania)

- Seriali Kryminalnych (Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, Kryminalni, Detektywi, W11, Malanowski i Partnerzy, Oficer)

- Programów Rozrywkowych (Taniec z Gwiazdami, Big Brother, Bar, Idol, The voice of Poland, Jak Oni Śpiewają, Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski Show, Mam talent, X Factor, You can Dance, Top Model, Project Runaway, Randka w Ciemno, Śmiechu Warte)

- Teleturnieji (Jaka to melodia, Familiada, Jeden z dziesięciu, Postaw na milion, Va banque, Milionerzy, Życiowa Szansa, Awantura O Kasę, Gra w Ciemno, Idź na Całosć, Koło fortuny, Miliard w Rozumie)

- Programów muzycznych (30 ton, Disco Relax, Disco Polo Live, Kolejka lista przebojów, TLP - twoja lista przebojów)

- Talkshows (MdM, Rozmowy w Toku, Na Każdy temat)

- Serwisów informacyjnych (Wiadomości, Teleexpress, Panorama, Informacje, Wydarzenia, TVN Fakty)

- Programów dokumentalnych (Uwaga, Interwencja, Sensacje XX wieku, Ekspres Reporterów, Linia specjalna, Forum)

- Filmów

- Programów dla dzieci (Ala i As, Budzik, Jedyneczka, Jedynkowe Przedszkole, Ziarno, Domisie, Teleranek, 5-10-15, Lol, Szalone Liczby, Na Maksa, Ale heca, Hugo)

- Programów znanych z anten kanałów tematycznych tj. TVN Turbo, TVN Style, Polsat Cafe, Polsat Play, TVP Kultura

- Oraz programów i seriali za czasów PRL (Sonda, Czterdziestolatek, Alternatywy 4, Zmiennicy, Stawka większa niż życie, Czterej pancerni i pies, Droga i inne)

Na oficjalnym portalu SuperIpli znajdzie się specjalna zakładka "Telewizyjna ramówka Dawniej i dzisiaj" na której dowiemy się co było pokazywane na wszystkich stacjach telewizyjnych w Polsce przez ponad 60 lat istnienia.

SuperIPLA będzie działać na takiej samej zasadzie co Ipla tyle że wszystkie odcinki programów TV w tym także emitowanych przed premierą będą ZA DARMO.

Oficjalny portal SuperIPLI to: www.superipla.tv

Nie jestem fanem piłki nożnej. Mi to tam wsioryba: Lech czy Legia, mimo że jestem z Wielkopolski. Nie kumam tego sportu. Wolę kolarstwo i tenis ziemny (oczywiście jak kobiety grają, jest na co popatrzeć)