Skocz do zawartości

Przegląd Sportowy


Nitros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od ostatniego czwartku "Przegląd Sportowy" zaczął dodawać magazyn żużlowy: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,dodatek-zuzlowy-przeglad-sportowy-co-czwartek-w-ps,artykul,778311,1,281.html

 

Nieco zaskakujący jest dla mnie sposób dystrybucji. Otóż ten dodatek jest dostępny tylko w 6 województwach: dolnośląskim, opolskim, lubuskim, wielkopolskim,kujawsko-pomorskim i pomorskim. Tak jakby w pozostałych regionach nie było ani drużyn żużlowych, ani kibiców tego sportu. Trochę niesprawiedliwe. Nie dziwię się oburzeniu w komentarzach.

 

Ktoś już miał okazję może czytać ten dodatek? Jak to treściowo wygląda, lepsze niż to co jest w "Tygodniku Żużlowym"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat kolega przywiózł ten dodatek bo na Podkarpaciu on nie wychodzi, wygląda to bardzo przeciętnie. Prawdziwego kibica żużla ten dodatek nie zainteresuje, felietony i treść prezentowana w "Tygodniku Żużlowym" jest o niebo lepsza. Zresztą co tu porównywać branżowe uznane czasopismo jakim jest "Tygodnik Żużlowy" do dodatku jakiegoś gorszego sortu. mnie nie przekonał, może amatorów znajdzie, chociaż z taką dostępnością to wątpię, aby tak dyskryminować resztę kraju to szok.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tu chodzi o to, czy taki dodatek jest dołączany do "Przeglądu Sportowego", a nie do regionalnych z Polski Press. W moim regionie (kujawsko-pomorskie) nie dodają, jak kupiłem "PS" pod koniec marca, akurat w poniedziałek, to nie było wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przemysław Rudzki został nowym redaktorem naczelnym "Przeglądu Sportowego": http://www.press.pl/tresc/48711,przemyslaw-rudzki-nowym-redaktorem-naczelnym-przegladu-sportowego?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Press

 

Rudzki zastąpił na tym stanowisku Michała Pola, który obejmuje stanowisko dyrektora pionu sportowego grupy Onet-RASP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj to fatalna informacja. 

 

Dlaczego fatalna informacja, że Rudzki jest teraz naczelnym? 

Wg mnie to super dziennikarz, pisze kapitalne teksty, wiedza spora i nie jest żadnym typem z nie wiadomo jakim ego. 

 

Przegląd i tak kupuję tylko od święta, z reguły 2-3 razy w roku jak jakiś dodatek mnie interesuje,ale z tego co pisze na swoim profilu FB to widać, że ma pomysł na gazetę i teksty dość interesujace. 

 

W piątek kupię Przegląd to sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzki zapowiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, że postawi na dobre okładki i zaktywizuje autorów: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/przemyslaw-rudzki-postawimy-na-dobre-okladki-i-zaktywizujemy-autorow

 

OK, okładka dość ważna rzecz, ale wydaje mi się, że bardziej powinno się postawić na to by teksty były ciekawe. Nawet najlepsza i najpiękniejsza okładka zbyt wiele nie da, jeśli to, co znajduje się w środku, będzie nudne.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Polsce były sylwetki każdego gracza i krótki opis jego oraz statystyki z bieżącego sezonu. O rywalach polskiej reprezentacji byly cztery strony, a o reszcie zespołów po dwie strony. Caly sklad na jednej i gwiada zespolu, ana drugiej opis tekstem i komebtarz z 3 pytaniami do kogoś tam tzw. Eksperta np przy Anglii jest Nahorny. Ogólnie poręczny skarb.

 

Ogólnie z racji Euro kupiłem Przegląd Sportowy w piątek i sobotę i raczej wielkich tekstów nie uswiadczylem. Relacja z meczu Polaków w sobotę taka miałka ze szok... O Pucharze Konferencji też nic wielkiego. Ogólnie to największa uwagę skupił wywiad z Kubicą ale też nic innego niz w ElevenF1 nie przeczytałem.

 

Jednym słowem szału nie ma w tym Przeglądzie. Szybko znowu chyba nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przegląd Sportowy juz kupiony przed pracą. Skarb kibica jest. Cena 6,50 zl aż! Skarb przejrzałem jednyn okiem szybko. Schludny i ładna szata graficzna. Danych sporo. Ale nie ma np takiej grafiki każdego pilkarza z przebiegiem kariery i rozbiciem na każdy sezon ile meczów gral i ile goli zdobył zawsze to lubilem sobie prześledzić chociaż też zawsze mi brakowało danych z tego jak pilkarz radził sobie w zagranicznym klubie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Ale nie ma np takiej grafiki każdego pilkarza z przebiegiem kariery i rozbiciem na każdy sezon ile meczów gral i ile goli zdobył zawsze to lubilem sobie prześledzić chociaż też zawsze mi brakowało danych z tego jak pilkarz radził sobie w zagranicznym klubie..

 

Ostatnio (wiosna sezonu 2016/2017) w takiej formie był Skarb Kibica Extra, który był dostępny w którymś dniu po zakończeniu wiosennego okienka transferowego. Oby coś takiego było także i teraz...

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma tylko 108 stron, kiedyś miał dużo więcej.

To jest chyba spowodowane tym, że obecnie niższe klasy rozgrywkowe są w osobnym Skarbie, ukazującym się kilka tygodni po Skarbie na Ekstraklasę. Kiedyś wszystkie ligi były w jednym Skarbie, tylko po prostu te niższe klasy drukowano na innym papierze. Swoją drogą to dość sprytnie wykombinowane. Jak kogoś nie interesuje np. 1 czy 2 liga, tylko sama Ekstraklasa, to kupi tylko jeden Skarb. A jak ktoś chce mieć wszystko, to już musi dwa numery PS kupić, czyli wydać więcej pieniędzy.

 

Przy okazji: 20 lipca Skarb Kibica na World Games 2017, na stronie internetowej księgarni PS można już składać zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że skarb jest mocno nieaktualny. Ja rozumiem, że może nie być transferów z wczoraj, ale w kadrze Legii jest Ofoe, który odszedł oficjalnie 5 dni temu!

Dla mnie to jakaś porażka. Kiedyś bardziej się starali i do ostatnich chwil czekali na zamknięcie skarbu. 1-2 dni niezgodności mogę zrozumieć ale 4 czy 5 to gruba przesada.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba spowodowane tym, że obecnie niższe klasy rozgrywkowe są w osobnym Skarbie, ukazującym się kilka tygodni po Skarbie na Ekstraklasę. Kiedyś wszystkie ligi były w jednym Skarbie, tylko po prostu te niższe klasy drukowano na innym papierze. Swoją drogą to dość sprytnie wykombinowane. Jak kogoś nie interesuje np. 1 czy 2 liga, tylko sama Ekstraklasa, to kupi tylko jeden Skarb. A jak ktoś chce mieć wszystko, to już musi dwa numery PS kupić, czyli wydać więcej pieniędzy.

 

Poprzednie Skarby też były dedykowane tylko Ekstraklasie a miały i po około 50 stron więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...