Jump to content
Sign in to follow this  
mateo.poznan

Co jest dla Ciebie najważniejsze w ofercie platform?

Co jest dla Ciebie najważniejsze w ofercie platform?  

65 members have voted

1. 1. Co jest dla Ciebie najważniejsze w ofercie platform?

• Kanały Filmowe (typu HBO, Cinemax, Canal+ Film)
      16
    • Kanały Sportowe
      14
    • Kanały Muzyczne (MTV Polska, VH1 Polska, MTV Base, MTV Hits)
      4
    • Kanały Ogólne i FTA
      3
    • Kanały Filmowe-Tematyczne (AXNy, FoxLife)
      4
    • Cena
      15
    • Oferta HD i jakość obrazu
      2
    • Sprzęt
      3
    • inne (napisz jakie elementy)
      8

Recommended Posts

Zagłosowałem na inne. Biorę pod uwagę kanały informacyjne, dokumentalne i kulturalne.

jak dla mnie ważną rolę odgrywa oferta filmowa bo najczęsciej jakoś zatrzymuje sie na tych kanałach i tak tez oddałem głos oczywiście jest to połaczone z realistyczną ceną

Dla mnie także bardzo istotnym elementem jest cena i na to oddaję głos.W końcu nie samą tV człowiek żyje i musi mieć kasę na inne podstawowe sprawy(czynsz za mieszkanie,prąd,gaz telefon itp)

Mam juz powoli dosc tego skryptu, ktory pozwala wybrac tylko jedna opcje. :twisted:

Najwazniejsza jest cena. HD u mnie na ostatnim miejscu.

Dla mnie kanały muzyczne, dlatego mam to co mam :D

Guest Anonymous

Zagłosowałem na cenę bo nie mogłem na dwie odpowiedzi. Ale dla mnie ważne są jeszcze kanały ogólnotematyczne. Przyzwyczaiłem się do niektórych programów w Polsacie i nie wyobrażam sobie mieć platformy cyfrowej bez tego kanału.

P.S. ...a po co odpowiedź ,,kanały ogólne i FTA" - wystarczy kanały ogólne, FTA to i tak są i bez żadnej platformy można je odbierać.

zagłosowalem na inne - ponieważ ważnych jest wiele opcji, a nie tylko jedna, która każe podjąć decyzje czy lepiej być bogatym czy lepiej zdrowym. :D

Dla mnie ważny jest wybór kanałów i ich jakość. Jakość w sensie programowym a mniej w sensie technicznym. Cena nie jest absolutnie ważna. Po prostu miedzy 20 a 24 chcę obejrzeć dobry film, dokument albo koncert, a w weekend dobry mecz. I tyle.

P.S. ...a po co odpowiedź ,,kanały ogólne i FTA" - wystarczy kanały ogólne, FTA to i tak są i bez żadnej platformy można je odbierać.

Tak tylko w przypadku N jak i C+ lista kanałów FTA na dekoderach jest ustalana z góry!

Nie masz jej możliwości zmiany! Trzeba czekac aż sam operator zareaguje!

W CP jest taka możliwość! Samemu edytujesz liste jak i dodajesz kanały, jakie chcesz...

Guest Anonymous

Masz rację, zapomniałem, bo mam CP, a ponadto pomyślałem o odbiornikach FTA.

Sprzęt - elastyczny, w pełni dopasowany do użytkownika. Pełne możliwości zarządzania serwisami. Do tego szybki i niezawodny, brak zwiech, nie grzeje się - ach te marzenia :wink:

Tak tylko w przypadku N jak i C+ lista kanałów FTA na dekoderach jest ustalana z góry!

Nie masz jej możliwości zmiany! Trzeba czekac aż sam operator zareaguje!

W CP jest taka możliwość! Samemu edytujesz liste jak i dodajesz kanały, jakie chcesz...

qwiatek, dziekuje za wyjasnienie romarowi seven

Sprzęt - elastyczny, w pełni dopasowany do użytkownika. Pełne możliwości zarządzania serwisami. Do tego szybki i niezawodny, brak zwiech, nie grzeje się - ach te marzenia :wink:

....i jeszcze niekręci licznika zużycia energii - i ja marzę sobie. :wink:

Guest Anonymous

nie ma tu czegos takiego jak więcej niz 2 opcje a szkoda:( bo byl zaznaczyl sprzet i muzyke :D zaglosowalem na muzyke :D

Dla mnie przede wszystkim licza sie kanaly premium na platformie :wink: Co to za platforma ktora nie posiada zadnego kanalu premium :D To tak prawie jakbym placil za kanaly FTA :P Jak juz placic to za dobry produkt a nie za miernote :P No a poza tym oczywiscie cena nie wygorowana :wink:

U mnie cena gdyby nie koszt przewyzszajacy ponad 100zl wzialbym 3 platformy tak musze zdecydowac sie na 1 z nich i wybor padl na C+.