Skocz do zawartości

Skarby kibica


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

10.08 - angielska

11.08 - francuska

17.08 - hiszpańska

18.08 - włoska

24.08 - niemiecka

Udało mi się dzisiaj zdobyć wczorajszy i dzisiejszy Przegląd Sportowy. Mam też oba Skarby z poprzedniego tygodnia. Wszystkie robione w tej samej formie - po dwie strony na każdą z drużyn. Ponadto terminarz rozgrywek, mapka klubów, historia Polaków występujących w danej lidze, statystyki z poprzedniego sezonu, tabela wszechczasów, wykres, którzy trenerzy jak długo pracują, ile wydają kluby, jakie mają dokonania w europejskich pucharach. Niby Skarby skromne, a jednak trochę informacji jest.

 

Do tej pory udało mi się dokładniej przejrzeć Skarb Ligue1, kilka ewidentnych błędów i niedociągnięć zauważyłem. Na przykład na stronie o Tuluzie jako trener podany jeden człowiek, a w opisie trenera podają już nazwisko kogoś innego. :D Brakuje mi też jakichkolwiek wycen wartości piłkarzy, składów - tego nie ma wcale. I oczywiście jak co roku problem taki, że trwa okienko, więc gazeta oddana do druku minimum tydzień przed wydaniem może być już trochę nieaktualna  :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiadomo kiedy powinni wydawać te "Skarby kibica". Z jednej strony właściwym wydaje się dzień startu ligi. Z drugiej jednak okno transferowe, które jest otwarte do końca sierpnia powoduje, że często informacje zawarte w "Skarbach" stają się nieaktualne (oczywiście nie wszystko). Stąd też pytanie czy "Skarby" powinny być wydawane dopiero pod koniec sierpnia? W przypadku naszej ligi to gra już trwa w najlepsze od paru tygodni. Więc chyba też nie jest to najlepszy pomysł.

 

W tym roku zebrałem komplet "Skarbów kibica". Ale chyba to już ostatni taki rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawnictwo mogłoby wydawać aktualizacje w postaci książeczki jako załącznik do głównego skarbu kibica, wtedy dobrowolnym sposobem można byłoby uzupełnić taki skarb.

Opcja naklejek na wybrane strony skarbu kibica, gdzie zaszła zmiana też byłaby ciekawym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skarbem Kibica Ligi Miistrzów 2018/19 jestem trochę zawiedziony. Forma oszczędnościowa podobnie jak przed rokiem. Mamy po dwie strony o każdej z drużyn. strona wstępu od redaktora Rudzkiego, strona wywiadu z Mateuszem Borkiem, strona o Polakach w Lidze Mistrzów, terminarz i strona statystyk. Czyli oprócz stron poświęconych drużynom, mamy sześć stron gazety plus reklamy.... Nie ma nawet aktualnej tabeli najlepszych strzelców Ligi Mistrzów. Skarb Mundialu był bardzo gruby i było w nim sporo do poczytania, tutaj niestety minimalizm. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek "Przegląd Sportowy" opublikował Skarb Kibica na sezon 2018/19 w Energa Basket Lidze oraz Basket Lidze Kobiet. Trochę mnie to zaskoczyło, bo o ile dobrze pamiętam to wcześniej takich wydawnictw nie było. Skarb ma 44 strony, zawiera omówienie zespołów (1 strona dla zespołu w EBL oraz pół strony w kobiecej lidze), oprócz tego kilka wywiadów, m. in z prezesem EBL Radosławem Piesiewiczem, artykuł o transmisjach spotkań w internecie i telewizji (wraz z terminarzem transmisji w Polsacie Sport na najbliższy miesiąc), trochę statystyk, trochę o europejskich pucharach. Mało reklam, ale to też pewnie dlatego że nie jest to zbyt obszerne objętościowo wydawnictwo. Tak czy inaczej, dobrze że się teraz Skarby zaczyna robić nie tylko przy piłce nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie ukaże się 1.03 w piątek, bo I liga startuje 2-3 marzec. :)

 

Ja nie kupiłem Przeglądu Sportowego (nie trawię tej gazety), ponieważ czytam regularnie tylko Sport. I tam również ukazał się kolorowy, ładnie wydany SK.

foto:

a7e5352623235.jpg

 

60f973533e67a.jpg

 

7ab584a0e89d7.jpg

Edytowane przez adrian 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarb PS w tym roku jakoś mi nie podszedł, czytam go ale jakoś bez większego entuzjazmu. Gorsza szata graficzna, na niektórych stronach beznadziejnie dobrane kolory, tak że ledwo widać tekst, w listach zawodników brak poprzedniego klubu i jakoś mam wrażenie że jeszcze czegoś tu brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...