Skocz do zawartości

Skarby kibica


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z reklamy z tyłu dzisiejszego dodatku do Przeglądu Sportowego - Skarb Kibica Mistrzostwa Świata 2018 będzie dostępny 14 czerwca z PS, będzie miał aż 236 stron (chyba najobszerniejszy ze wszystkich Skarbów Kibica PS) i terminarz do wpisywania wyników powinien się tam znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku widziałem już coś w rodzaju Skarbu Kibica na Mundial od Super Expressu. Nie jest to dodatek tylko oddzielna pozycja. O ile dobrze pamiętam to kosztuje 14,99 zł.

Przeglądałem to, tam jest w sumie więcej takich ciekawostek, dlatego wydano to chyba nawet jeszcze przed majówką i dlatego też zamiast kadr zespołów na Mundial podają tam składy bodajże z meczów eliminacyjnych. Można to traktować bardziej jako coś dodatkowego, a nie taki typowy skarb.

 

W ostatnią środę dodatek mundialowy wydały toruńskie Nowości. Ma on 40 stron, z czego połowa to reklamy (co jest standardem w Nowościach, jeśli dają jakąś rzecz ekstra to muszą naładować reklam, by potem się zwróciły koszty). Jest terminarz do wpisywania wyników, sylwetki szerokiej kadry, tej ponad 30-osobowej, jednak nie znajdziemy tam przedstawienia pozostałych drużyn, nawet naszych grupowych rywali. Parę słów o zawodnikach innych kadr można poczytać w artykule o gwiazdach i czarnych koniach MŚ. Oprócz tego wywiad z Janem Tomaszewskim, wypowiedzi Marka Szkolnikowskiego o transmisjach w TVP, tutaj na łatwiznę poszli bo skopiowali niektóre pytania z akcji internetowej, artykuł o toruńskiej strefie kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba będzie zakasłać za niego?

 

Na razie cena PS z samym Skarbem Kibica nie jest jeszcze znana, ale w oficjalnej księgarni internetowej PS pojawiła się możliwość przedpremierowego zamówienia pakietów okołomundialowych - trzyczęściowego (to, co było co piątek i skończy się jutro) za 14,99 PLN i czteroczęściowego (zawartość pakietu trzyczęściowego + Skarb Kibica) za 22,99 PLN. Według prostych szacunków wynikających z porównania dwóch pakietów koszt samego Skarbu Kibica to 8 PLN, aczkolwiek koszt pakietu trzyczęściowego jest niższy niż przy zakupie trzech części osobno (14,99 PLN vs 18,70 PLN) - co może oznaczać, że cena Skarbu Kibica na 14.06. może być inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś zmieniają na prawie ostatnią chwilę - tym razem postanowili rozdzielić terminarz od Skarbu Kibica. Ma być on dostępny w formie plakatu o formacie A1 w poniedziałek z Przeglądem Sportowym.

Źródło: dzisiejszy numer Przeglądu Sportowego, strona 8.

 

EDIT: cena czwartkowego Skarbu Kibica (według oficjalnej księgarni PS) to 8,90 PLN.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w sumie jest potwierdzone, że terminarza nie będzie w czwartkowym Skarbie? Bo w zasadzie dodanie wersji plakatowej nie wyklucza umieszczenia terminarza w Skarbie, po prostu to będą materiały zrealizowane w różnych formatach. Plakat formatu A1 lepiej się prezentuje po powieszeniu niż wyrwane kartki z książeczki (poza tym szkoda wyrywać z czegoś co stanowi pamiątkę Mistrzostw ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na 99,(9)% będzie w Skarbie Kibica terminarz - w dzisiejszym terminarzu-plakacie (z drugiej strony mapa uczestników MŚ z podziałem na grupy oraz miejscami reprezentacji w rankingu FIFA) nie ma belki reklamowej ze zdjęcia wyżej.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek do dzienników regionalnych był dołączany skarb kibica na MŚ liczący 32 strony. Jutro Newsweek wydaje specjalny dodatek na Mundial w cenie 19,90 zł. W Tele Tydzień jest także dołączony mini dodatek na Mundial. 

W mojej ocenie za późno Przegląd wydaje swój skarb kibica , w czasie MŚ nie będzie czasu by go czytać . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie za późno Przegląd wydaje swój skarb kibica , w czasie MŚ nie będzie czasu by go czytać . 

Nie zgodzę się. 

 

Im później tym lepiej, bo kadry drużyn będą w miarę aktualne. 

 

Z tego też powodu nigdy nie kupuję tych skarbów kibica Ligue 1, Premier League, Serie A, La Liga i Bundesligi z Przeglądu Sportowego, bo 1 września nadają się już tylko do kosza lub na podpałkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek (chyba różni go tylko pierwsza strona / okładka) jest też w TeleTygodniu. 

 

Kupuję permanentnie od 1998 roku i muszę przyznać, że co cztery lata jest większy co chodzi o liczbę stron i... gorszy. Począwszy od wpisywanki wyników kończąc na samej treści. Kiedyś mieli lepsze pomysły żeby to wszystko elegancko zmieścić. Mam też wrażenie, że ludzie którzy tworzą ten dodatek to jakieś janusze. Ich poprzednicy kiedyś lepiej to ogarniali. 

 

PS. Kupuję z przyzwyczajenia. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się.

 

Im później tym lepiej, bo kadry drużyn będą w miarę aktualne.

 

Z tego też powodu nigdy nie kupuję tych skarbów kibica Ligue 1, Premier League, Serie A, La Liga i Bundesligi z Przeglądu Sportowego, bo 1 września nadają się już tylko do kosza lub na podpałkę.

A ja mam takie zdanie jak @wislok. Nie da rady tego przeczytać przez jeden czy dwa dni, tym bardziej gdy ktoś jak ja czyta wszystko. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głównie pamiątka i gdy zajrzę do SK po latach wolałbym widzieć w nim jak najmniej niedoróbek i wpadek właśnie z powodu pośpiechu dziennikarzy. 

 

Dzień rozpoczęcia turnieju w tym przypadku uznaję za idealny. Inne zdanie mam nt. lig piłkarskich, gdzie skarby wydawane są często na kilka tygodni przed zamknięciem okna. Tak jest np. w przypadku Ekstraklasy. Według mnie ligowe SK powinny być wydawane po zamknięciu okienka transferowego w zależności od danego kraju. 

 

Za najlepszy SK uważam ten dotyczący Ligi Mistrzów. Wszystko aktualne i jedyne do czego można się przyczepić to do jakichś szczególików typu ocena drużyn czy liczba reklam w środku, ale to detale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...