Skocz do zawartości

Skarby kibica


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No i w końcu wiadomo, co ze Skarbami Kibica (przypomnę, iż ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich oraz inauguracja Ekstraklasy są w tym samym dniu):

21 lipca - terminarz Ekstraklasy

22 lipca - Skarb Kibica Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio

23 lipca - Skarb Kibica Ekstraklasy

 

źródło: 1. strona dzisiejszego (15.07.) Przeglądu Sportowego

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe Skarby Kibica z Przeglądem Sportowym:

30 lipca - I i II liga

6 sierpnia - Tour de Pologne

7 sierpnia - Francja

13 sierpnia - Niemcy

14 sierpnia - Anglia

20 sierpnia - Hiszpania

21 sierpnia -  Włochy

14 września - Liga Mistrzów

 

źródło:  9 strona Skarbu Kibica ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

 

 

Cena Skarbu Kibica oczywiście poszła w górę. Teraz już 10 złotych :) 

 

Kopiuj-wklej, kopiuj-wklej i tak od wielu lat... 

 

...że też ten Przegląd Sportowy jeszcze nie upadł w dobie kryzysu prasy, licznych błędów jak to powyżej, bardzo słabej redakcji sportowej (zwłaszcza tej od piłki nożnej) i clickbaitowo fejknewsowych okładek jak ta z udziałem Adama Nawałki tuż przed wyborem Michniewicza na selekcjonera reprezentacji Polski.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat kupuję skarby kibica zwłaszcza ekstraklasy. Najważniejszy jest dla mnie terminarz do wpisywania wyników, składy drużyn i ewentualnie wysokość budżetów poszczególnych klubów. Naprawdę nie interesuje mnie kto był 3 w 1980 roku, czy też fakt, że ktoś strzelił 152 gole zamiast 153. Takie dane są już dla prawdziwych fanatyków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 18:51, slamer82 napisał:

Od wielu lat kupuję skarby kibica zwłaszcza ekstraklasy. Najważniejszy jest dla mnie terminarz do wpisywania wyników, składy drużyn i ewentualnie wysokość budżetów poszczególnych klubów. Naprawdę nie interesuje mnie kto był 3 w 1980 roku, czy też fakt, że ktoś strzelił 152 gole zamiast 153. Takie dane są już dla prawdziwych fanatyków.

 

Powiem tak: jeśli taki skarb przygotowuje się raz na pół roku, to jednak tego typu rzeczy historyczne też warto by było dopracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zastanawiałem się właśnie jak to będzie, czy nie dadzą wszystkiego razem, czyli Ekstraklasa + jedynka i dwójka w jednym magazynie. Wygodniej by było. Ale z drugiej strony - jeśliby mieli wtedy przyoszczędzić na treści, to lepiej jak będzie w dwóch częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś może czy planowane są gdziekolwiek w jakiejkolwiek formie skarby kibica III ligi?

Pamiętam, że w tamtym sezonie był np. na oficjalniej stronie podlaskiego ZPN do pobrania skarb kibica IV ligi podlaskiej w PDFie i był on naprawdę rewelacyjnie zrobiony - zarówno graficznie, jak i pod względem opisów dotyczących klubów nie odstawał nawet aż tak bardzo od skarbu 1 i 2 ligi wydawanego przez PS, byłem w szoku (pozytywnym). I z tego co widziałem, podlaski ZPN nie był jedynym który dla swojej IV ligi przygotował taki skarb.

Tym bardziej dziwi mnie fakt, że po przekopaniu internetu nie znalazłem nic podobnego dla III ligi (a zdawałoby się, że to wyższy poziom, cieszący się większym zainteresowaniem, więc tym bardziej przydało by się coś takiego). Może ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W listopadzie Przegląd Sportowy tradycyjnie wyda Skarb Kibica MŚ w piłce nożnej ,ale będą też inne dodatki związane z turniejem. I tak:

10.11. (czwartek) Będzie przedstawiona historia mistrzostw świata.

16.11. (środa) Terminarz ścienny do wpisywania wyników.

18.11. (piątek) Tradycyjny Skarb Kibica ze składami wszystkich finalistów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...