Skocz do zawartości

Wysuwamy kandydatury na Moderatorów


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ucichł, ale ja działam i robię notatki ;) Propozycja odnotowana ;)

 

BTW Jeśli macie propozycje, ale nie chcecie ich wyrazić publicznie, to piszcie do mnie na PW z uzasadnieniem, czemu proponujecie daną osobę, pamiętając, że musi spełniać wymieniane wcześniej przezemnie warunki. Wszystko stale sobie zapisuję i mam nadzieję, że pierwsi moderatorzy pojawią się najpóźniej do połowy września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko stale sobie zapisuję i mam nadzieję, że pierwsi moderatorzy pojawią się najpóźniej do połowy września.

 

Połowa września czy to trochę nie za późno? Co za problem wybrać dwóch lub trzech modów na okres próbny jak się sprawdzą to zostaną a jak nie to ktoś inny sie znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, że to sam Mr. Orbita powinien przejdzec dotychczasowe posty i wybrac 2-3 userów. Bo to, że ktos zgłasza sie na moda i che nim byc nie oznacza, że sie na niego nadaje. Wydaje mi sie, że mój pomysł byłby najlepszy i wybrał by najlepsze osoby na modów.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - męska decyzja musi być - czyli w końcu mam wybrać sam/z redakcją, bez głosowania?

 

Kandydatów właściwie już mam i w weekend zainteresowani otrzymają PW o tym, że są zaproszeni do moderowania, czy mają czas, czy są chętni i czy wiedzą co mają robić ;)

 

Ostrzegam w tym miejscu, że wszyscy zostaną zaproszeni na okres próbny (do końca września) i później część może przejść do grupy VIP, a zostanie tylko część z zaproszonych. W każdym razie tak czy siak każdy będzie wyróżniony w jakiś sposób ;)

 

Sprawa kolejna - każdy wie, że do ekipy SK dołączyłem nieco ponad rok temu, a na forum ML byłem kilka miesięcy zanim padło. Nie znam wszystkich dokonań (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych) tych, którzy wypowiadali się jeszcze tam, tak więc pod uwagę biorę wyłącznie to co działo się tu od początku. Kryteria wymieniałem wcześniej, więc myślę, że wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował takie coś. Mr. Orbita umieściłby na forum swoich kandydatów, a userze pisaliby czy się nadają czy nie. Nie byłoby to coś w rodzaju głosowania, tylko wyrażanie poglądów. A wybór moda nalezałby do redkacji SK i samego Mr. Orbita

Opinie nie byłyby zbyt obiektywne. Każdy ma bardziej lub mniej pozytywne/negatywne nastawienie do danej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydatury nie maja sie podbac userom. To czy ktos bedzie dobrym moderatorem nie znaczy, ze musi byc popularnym na forum i podbac sie wszytkich lub wiekszosci czy tez pisac duzo postów. Zadaniem moderatora nie ejst przypodobanie sie uzytkownika wiec te poglady moim zdanie sa niepotrzebne i moga wprowadzic jedynie zamet. O całosci niech zdecyduje Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nadgoniłem zaległości na SK - w ten weekend wybór zostanie dokonany i to już termin ostateczny. Najpierw zainteresowani dostaną PW, jeśli znajdą czas i się zgodzą - zostaną zaproszeni do moderatorowania :) Wstępnie widzę pięciu kandydatów po przeglądnięciu forum i analizie postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...