Skocz do zawartości

TVK Petrus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A DVB-T w "kablu" dalej bez MUX-3 i TVP Gdańsk z TON Człuchów. Wiem, że te wszystkie kanały są w ofercie Petrusa, ale kabel od analogu mam podłączony do wejścia antenowego Philipsa, dzięki czemu z tyłu listy Cyfry+ świecą mi kanały DVB-T.

MUX-1 i MUX-2 biorą z Trzeciewca, bo niestety mam TVP INFO Bydgoszcz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości. Ile kosztuje paczka HBO w Petrusie? Na stronie nie ma HBO w żadnych opcjach dodatkowych, a dopiero niedawno zauważyłem, że HBO w pakietach Ekskluzywny i Optymalny są tylko promocyjnie na 6 miesięcy.

Cytat ze strony Petrusa:

Wystarczy, że zamówisz Pakiet, a w prezencie przez pierwszych sześć miesięcy trwania umowy otrzymasz Pakiet najlepszych kanałów HBO.

A co z pozostałymi 2,5 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy drogo, biorąc pod uwagę brak usługi HBO On Demand na dekoderze i możliwości dokupienia HBO GO.

I skoro za HBO trzeba płacić osobno, za Canal+ osobno, to chcąc mieć wszystko (Pakiet Ekskluzywny + opcje dodatkowe) to wychodzi dosć wysoka cena. No chyba, że są jakieś "widełki" dla takich wymagających abonentów.

 

Dziś w Chojnicach chyba mieli jakiś większy error, bo w okolicach godziny 15:30 padła i telewizja (analog, cyfrowa i DVB-T) i internet. Nie trwało to może długo (koło 10-15 minut?), ale wystąpiła taka dość rzadka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Od 2 grudnia w Petrus Chojnice kilka nowości.

Dojdzie nowy kanał - Baby TV, który dotychczas dostępny był jedynie na platformie nc+ i w niektórych kablówkach. Do pakietu SPORT dojdzie natomiast Eurosport HD i Eurosport 2 HD.

W grudniu mają też pojawić się informacje na temat Zimowych Superpaczek HD

 

Źródło: Telegazeta Petrus

 

Póki co w ofercie brakuje nowego, muzycznego kanału FTA, Power TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby TV już w ofercie, a na stronie pojawiły się też informacje na temat zimowych superpaczek.

Widzę zjechali z cenami pakietów i to widocznie. Standard HD kosztował coś koło 53 zł, teraz 37,90. Przy cenach jest jednak jakaś gwiazdka (pewnie tyle kosztuje pakiet w tej paczce, a osobno bez neta czy telefonu standardowa cena).

Pojawiła się osobna możliwość wykupienia paczki Filmbox, która kosztuje 10,90 zł (dla porównania w nc+ te kanały kosztują 15 zł) i Rozrywka HD (pakiet 4 erotyków) za 10,90 zł. Sport HD teraz w cenie 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich pakiet rozszerzony Tvk i internet 4Mb. Telewizji za często nie oglądam, jak już to oglądam kanały cyfrowe, które udostępniają z naziemnej. W petrusie jestem tylko ze względu na internet. W piątek przyszła do mnie pani z petrusa i namawiała mnie, żebym przeszedł na telewizję cyfrową,a kiedy powiedziałem, że się zastanowię przez weekend i dam znać w poniedziałek, to zaczęła mnie przekonywać, że lepiej od razu podpisać bo te ceny obowiązują do końca listopada, a w poniedziałek będą już inne promocje dotyczące paczek, w których nacisk będzie kładziony na telefon. Postanowiłem więc poczekać do grudnia, bo może będzie taniej. Jest już gdzieś może cennik i regulamin? bo na stronie nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w zakładkę telewizja trzeba najechać na pakiety telewizyjne i wybrać jakiś pakiet, tam są podane ceny tych pakietów. Jednak najlepiej udać się po prostu do BOK-u, często są jakieś promocje i dodatkowe oferty tak jak te paczki o których nie ma informacji w internecie lub są one śladowe.

 

W petrusie jestem tylko ze względu na internet.

U mnie jest podobnie. Najlepiej to gdyby oferowali internet osobno bez telewizji, bo neta to mają bezkonkurencyjnego w regionie i tylko dlatego ostatecznie zdecydowałem się płacić też za kablówkę z której i tak rzadko kiedy korzystam mając do wyboru telewizję satelitarną. Gdy zawierałem umowę niestety do internetu potrzebny był jeszcze najwyższy pakiet analogowy. Jak już musi być ta telewizja to żeby tak startowy wystarczył...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych paczkach nie ma internetu 12M,tylko 16M (w dzień 8M,w nocy 16M). Cena takiej paczki z pakietem Standard HD to 109zł brutto.Jednorazowy koszt aktywacji 49,90. Start HD+internet 16M 79zl.

Do tych cen co sa podane na ich stronie trzeba doliczyc 15zl(przy umowie na 24 miesiace) lub 25zl(przy umowie na 12 miesiecy) za dostep do dtv. Czyli nic nie potanialo, a nawet troche podrozalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Regulaminow na stronie petrusa narazie nie ma, ale na poczte wyslali mi wszystkie regulaminy paczek;) Mysle, ze zdecyduje sie na StartHD+16M bo w zupelnosci mi wystarczy. Obnizek cen w petrusie to sie chyba nie doczekamy tym bardziej, ze nie maja konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...