Skocz do zawartości

Express AM6 - Nowe kanały pasmo KU


Rekomendowane odpowiedzi

Raport z odbioru kanałów z nowego Express AM 6 wiązki Beam-1 oraz Beam-2 osiągalnych u mnie na antenie 125 cm region PL podkarpacie .

http://www.flysat.com/expressam6.php

 

10974 H 8150 3/4 -Gubernia TV (Samara) beam 1

10974_H.jpg

 

10991 V 3111 3/4 -Grozny TV beam-2

10991_V.jpg

 

10995 H 3255 3/4 -Nadym TV (Yamal) beem-1

10995_H.jpg

 

11001 H 4160 5/6 -obecnie nie osiągalny u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Na sat.TürkmenÄlem/MonacoSat 52° East pojawił się pakiet z Uzbekistanu tr.33 12341 V 16.532 TV: Uzbekistan, Uzbekistan24, Yoshlar, Madaniyat va marifat, Dunyo Boylab, Bolajon, Navo, Oilaviy, Mahalla, Toshkent, Kinoteatr, Sport UZ oraz radiowe: Radio Mahalla, Uzbekistan Radiosi FM, Uzbekiston Radiosi 24, Radio Yoshlar .Na FlySat piszą że to wiązka MENA co jest raczej niemożliwe, skoro odbieram ten pakiet anteną 85 cm.Prawdą jest jednak że sygnał jest słabszy od pozostałych tr. związki zachodniej i wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś się orientuje, jaka minimum antena musi być w okolicach Warszawy? Czy 100 cm da radę?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Wczoraj na sat.TürkmenÄlem/MonacoSat 52° East pojawił się nowy kanał Corona Virus Int. na tr.10.845 .Natomiast na RTA SPORT  czarny ekran.

Na Varzeh Tv jakaś awaria.W miejscu Varzeh Tv jest Varzeh Tv2. a na Varzeh Tv2  jest plansza Varzeh Tv :roll:

 

15:45 Edit:powrócił Varzeh podpisany jako Varzeh 2 w standardowej jakości. Obecnie mecz Manchester United-Watword

Również pokazał się RTA SPORT

Edytowane przez am haarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie ma już T2-MI na 53E, ani w Ku ani w C, ten dosył przeniesiony został na Yamala 55*E na 12674/V/15284. Dodatkowo od jesieni Match!tv w T2-MI został zakodowany, i pozostaje obecnie czasami podejrzeć chwilowe okienka w kodowaniu jak się gdzieś trafią.

https://www.flysat.com/yamal402.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z aktualizacją częstotliwości to za specjalnie im się nie spieszy. Najlepiej jest sprawdzać sobie na flysat i ew. lyngsat co potrzeba. W T2-MI ten kanał nadawany jest tylko w jakości SD, HD jest wersją płatną. Aby odebrać ten transponder z 55E potrzebowałbyś nawet ok. 1,5m blachy. To już mocniejszy sygnał jest z 40E i z 49E (trochę słabszy) mimo że to pasmo C, lecz te dwie satki grzeją sygnałem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...