Jump to content

Recommended Posts

Dziwi brak transmisji w 4K jakiegokolwiek meczu z Bundesligi, szczególnie że sygnał na żywo w tej jakości był zarówno z Lipska jak i Kolonii. Ogólnie z tym 4K to bida straszna.

Guest lukimann
7 minut temu, Bloo411 napisał:

Żeby tylko Bundesligii jeszcze nie stracili.

W takim przypadku straty La Ligi i Bundesligi nie widzę sensu  abonować Eleven.

Edited by lukimann
6 minut temu, lukimann napisał:

W takim przypadku straty La Ligi i Bundesligi nie będzie sensu już abonować Eleven.

Stratę Laligi można przełknąć. Szkoda by było natomiast Bundesligi. Ale ja nadal będę mieć wykupiony Eleven , bo mają Championship, FA Cup i F1. 

Edited by Beks
27 minut temu, Beks napisał:

Stratę Laligi można przełknąć. Szkoda by było natomiast Bundesligi. Ale ja nadal będę mieć wykupiony Eleven , bo mają Championship, FA Cup i F1. 

FA Cup mają do sezonu 2020/2021, natomiast Championship do 2021/2022. Formuła 1 do końca 2022.

Eleven będzie starać się kupować prawa z Polsatem do których praw sportowych. Ciekawy ruch eleven w kierunku ligi Portugali, nie wiedziałem ktoś będzie chętny na te prawa. Mówi się te prawa są tańsze od ligi francuskiej o 5 razy. 

Guest lukimann
25 minut temu, kingofsouth napisał:

Jak stracą Bundesligę , a kupi to Canal+ przynajmniej mecze w 4K będą transmitowane :D

A już  zdążyłem się przyzwyczaić do Super HD na Play Now .. ;-)

53 minuty temu, Piotr94 napisał:

Eleven będzie starać się kupować prawa z Polsatem do których praw sportowych. Ciekawy ruch eleven w kierunku ligi Portugali, nie wiedziałem ktoś będzie chętny na te prawa. Mówi się te prawa są tańsze od ligi francuskiej o 5 razy. 

Raczej Polsat ostudzi zapędy Eleven i na tym się skończy. Kupili ligę NOS mimo że przecież ani nie było tam głośnych transferów z/do tej ligi, Polacy też nie grają, więc jedyny powód - kulturowo blisko do Hiszpanii, może widzowie się nie zorientują

• Confused 1
Godzinę temu, lukimann napisał:

A już  zdążyłem się przyzwyczaić do Super HD na Play Now .. ;-)

Nie rozumiem cię? To co stracą i nie będziesz abonował? Eleven Sports to pakiet obowiązkowy. Sam Canal+ to mało.

Szanujący się kibic posiada zarówno Eleven jak i Canal+ w swoim domu ;)

A teraz czekam na wasze reakcję , liczę , że będą takie same jak na mój wcześnijeszy post :mrgreen:

• Haha 1