Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie ma BVB o 18:30, nie sprzedali tez praw w ostatniej chwili ani do publicznej, ani do canal+. Za co się w sporcie weźmie Solorz, to s[beep]y. Chciwość w sporcie nie popłaca.Zastanawiam się, po co mi Esports, skoro nie ma tego, po co wykupiłem cały pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregor111 napisał:

Rozumiem, że ramówka jest wszędzie zajęta, ale naprawdę mecz cardiff z crystal palace na c+ sport 2 jest ważniejszy i ciekawszy? Śmiem wątpić. To jest przykład, że Premier League ma pierwszeństwo nad Bundesligą. Nie podoba mi się to.

Oczywiście, że dla nich Premier League jest ważniejsza. Jakby nie było to symbol C+, za który płacą najwięcej (po ekstraklasie). 

Edytowane przez lukas_k
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Zaczyna się, "polsatowscy" komentatorzy zastąpią świetnych dziennikarzy Eleven? Niedługo przy włoskiej będziemy słuchać R. Kołtonia,a głównym ekspertem Bundesligi będzie truskawka na torcie Hajto ?

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Niby jakie kompleksy? Przecież ja w ogóle nie odnoszę się do Borowczyka, tylko się zastanawiam czy to nie jest początek jakiegoś większego procesu, gdzie w ramach optymalizacji kosztów gdzie dziennikarze Polsatu Sport nie będą współpracować z Eleven zastępując dotychczasowych komentatorów. Zdaje się ,że wyścigów F1 Kapica w tym sezonie nie komentował. 

Swoją drogą wyjaśnij mi o co ci chodzi z tymi kompleksami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wislok napisał:

Zaczyna się, "polsatowscy" komentatorzy zastąpią świetnych dziennikarzy Eleven? Niedługo przy włoskiej będziemy słuchać R. Kołtonia,a głównym ekspertem Bundesligi będzie truskawka na torcie Hajto ?

Nie ma i nie będzie wymiany kadry chociażby dlatego też że Mirosławski nie chciał i nie che słyszeć o kimś takim jak Hajto i dlatego ten nie znalazł pracy po przejęciu 

Bundesligi przez Eleven. Wiem to z dobrego źródła, bo Hajto walił drzwiami i oknami by zostać przy korycie.

Poza tym dla mnie nie ma znaczenia czy on jest tvpowski czy polsatowski, ma być rzetelny a ja o Sobierajski Jędrzejewskim czy Borowczyku złego słowa powiedzieć nie mogę,więc nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła i nie mierz wszystkich swoją miarą.

4 godziny temu, kocik89 napisał:

Nawet lubię Gąsiorowskiego ale przy Borowczyku to jak 2 liga przy LM.

2 liga tak wygląda przez wasze remisy.:rofl:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

@xut2zs  pozwól mi,że będę mógł mieć własną opinię i wyżej cenić Gąsiorowskiego niż Borowczyka,ale to moje subiektywne zdanie. W swojej wypowiedzi w ogóle nie odnosiłem ani tym bardziej nie obrażałem nikogo. Także nie stwierdziłem,że z Polsatu znaczy gorszy niż z Elevenu , więc nie wiem czy @xut2zs jakieś kompleksy czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem postów. 

Wiesz ja nie postawiłem tezy,a po prostu głośno się zastanawiam, to,że Mirosławski coś twierdzi to wybacz,ale jak zerwał współpracę ze Stanowskim mówił -  zmieniamy szyld -jedziemy dalej. Później udawał,że nigdy nic takiego nie twierdził, później zmienił wersję. Zresztą Mirosławski dziś jest, jutro może go nie być. Decyduje ten kto trzyma kasę, zresztą już widzę,że Eleven rzadziej jeździ na mecze, gorzej opakowuje, także F1.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...