Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Polsat potrafi szastać pieniędzmi co pokazał ostatni przetarg na LM UEFA, więc jeśli ktoś uważa,że skoro teraz Eleven kontroluje CP to Eleven może zapomnieć o prawach do zagranicznych lig może się zdziwić za dwa lata, o ile dożyje.

Edited by wislok
  • Like 1

Posted (edited)

Wyniki oglądalności pokazują jasno że piłka w Polsce ma małe zainteresowanie...w płatnych tv.Wystarczy popytać ile osób obejrzało na lewo...i dostawcy o tym wiedzą.Jak pisałem,ludzie bez problemu obejrzą mecz w internecie za darmo a te 100 zł które ma iść na abonament idzie na coś innego..

Man United z City obejrzało wg. informacji z tego forum 60 tyś ludzi.Wierzycie w to?:)

Edited by umek

Posted (edited)

Dlatego stacje kupują to co się ogląda, ewentualnie te prawa, gdzie koszty są stosunkowo tanie. 

I dlatego np ligi francuskiej w Polsce w tym sezonie nie widzimy. 

Edited by kamil2505

Grand Prix Azerbejdżanu (Eleven Sports 1)

kwalifikacje - 156 tys
wyścig - 304 tys

Spotkanie Torino z Milanem hitem weekendu w Eleven. Dość słaby wynik spotkań Interu z Juventusem oraz BVB z Schalke.

• Haha 1

Posted (edited)
22 minuty temu, Pihał102 napisał:

Spotkanie Torino z Milanem hitem weekendu w Eleven. Dość słaby wynik spotkań Interu z Juventusem oraz BVB z Schalke.

Tylko piłkarskim hitem, bo zarówno F1 jak i żużel w piątek (drugi  mecz) miał wyższą oglądalność. Mecz Vive - PSG tylko 32 tys. Rewanż zapewne będzie miał wyższą oglądalność.

Edited by aboutreka

Żadnego meczu La Liga? :mrgreen: Nawet Real i Atletico gorsze od Frosinone - Napoli lub Sampdoria - Lazio?

Posted (edited)

Atletico było w E4. Ten kanał pewnie nie jest objęty badaniem Nielsena. W ten weekend głównie w E4 były mecze La Liga, choć Real już nie, ale za to w tym samym momencie grał Milan.

Edited by fan tv

Ciekawe ile te prawa kosztowały. Pamiętam jak w poprzednim roku Patryk pisał, że Gosia Rdest wchodzi do grona ekspertów Eleven. W tym sezonie F1 pojawiła się w TVP, a teraz pokażą jej wyścigi. Ciekawa historia, pewnie fajnie że takie prawa są, ale czy potrzebne Eleven?

No i dobrze że stacje Eleven zostaną wzbogacone o kolejne prawa.Zawsze to jakieś urozmaicenie.Jest już oprócz piłki kopanej żużel,piłka ręczna,Warriors Cage i kilka innych dyscyplin.Że o F1 nie wspominając.Jeszcze tylko futbol amerykański by dołożyli dla mniejszości tej dyscypliny,no i jakieś wyścigi Red Bull i ok.

1 godzinę temu, MartinFC napisał:

Ciekawe ile te prawa kosztowały.

Pierwotnie, chyba nawet z 2-3 tygodnie temu, W-Series miało być pokazywane za darmo na YouTube. Ale organizatorzy znaleźli jakiegoś pośrednika który pewnie za grosze ale sprzedał ten produkt.

• Like 1

To jest typowa zapchaj dziura, bo oni się rajcują tym że mają po wypełnioną weekendową ramówkę. Z resztą wszyscy ostatnio biorą co się da. W nc+ jest puchar Rosji i europejskie puchary Footballu Amerykańskiego. 

• Confused 2
  • Upvote 1

Gosia Rdest (i wyścigi z jej udziałem) to zapchajdziura? :woot:

• Confused 1
  • Upvote 3

A ja się cieszę że będą te wyścigi z Gosia pokazywane jeszcze do tego jak by było DTM to by było super.

• Upvote 1

Ja mam nadzieję że to nie ostatni zakup praw przez Eleven. Niech przedłużą prawa do LM piłkarzy ręcznych. Jestem z okolic Kielc i to dla mnie najważniejsze prawa z tych co mają.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Na Eleven 3 jakieś powtórki, a mecz Bundesligi Mainz-RB Lipsk na Eleven 4.... 

Śmieszna telewizja.

• Confused 1

Przecież na ES 3 o 20:55 będzie mecz Sevilla FC - CD Leganes.

Posted (edited)

Chodziło mu o Bundesligę, a nie o La Liga bo jest na czwartym kanale.

Edited by Jakub471

@Jakub471 Chodziło mu o to że ES3 nie pokazuje meczu Bundesligi, a nie pokazuje dlatego że zaraz na tym kanale jest La Liga, a myślał że powtórki.

Też to chciałem zauważyć. Dziwne ułożenie dzisiejszych transmitowanych spotkań. Na ES4 najciekawszy mecz. Lipsk jak wygra to się zbliża do Bayernu i Borusii. Na ES 2 mecz o nic. Nie każdy ma ES4, niestety w UPC u mnie brak.

Mainz - Lipsk to mecz o nic, więc nic dziwnego, że wylądował na czwartym kanale. Torino walczy o puchary, Sevilla o 4 miejsce. 

Niespecjalnie interesuję się Bundesligą, ale jak można nazwać meczem o nic spotkanie drużyny, która w przypadku wygranej zbliża się na 2 punkty do Dortmundu i 4 do Bayernu?

Można, trudno przypuszczać, żeby Bayern i BVB znowu nie wygrały swoich meczów. A ramówki mogli układać w poprzedni weekend, kiedy to różnica była jeszcze większa. :)