Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Kanał Eleven Sports 4 wylądował w Ipla.

 

https://satkurier.pl/news/179604/ipla-z-kanalem-eleven-sports-4-w-ofercie.html

 

 

No i co ciekawe, bez problemu został dodany do aplikacji Ipli w tv LG, ale już ani Polsatów Sport Premium, ani wielu innych kanałów dalej nie potrafią dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pojawienie się ES4 w Ipli wcale nie oznacza, że ten kanał wkrótce będzie dostępny w CP, ponieważ ES4 nie jest jedynym kanałem, którego obecnie nie ma w CP,  mimo że jest jest w Ipli. Oczywiście w tym przypadku mowa o kanale, który należy do CP, ale z drugiej strony Polsat jest tylko współwłaścicielem kanałów Eleven, więc w praktyce ładny uśmiech i uścisk dłoni może nie wystarczyć do dołączenia ES4 do oferty CP. Choć ta cała sytuacja wydaje się komiczna, to jednak nadal uważam, że CP po prostu nie chce tego kanału. Jest co prawda możliwość dłuższej wyłączności w NC+, ale tego nie biorę pod uwagę, ponieważ NC+ ma w zwyczaju podawanie takich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kto z was ogląda mecz Parma Calcio - AC Milan na  Eleven Sports 1 4K w Vectrze ?

Z 4K to ma niewiele wspólnego.      Ciekawe jak będzie jutro wyglądała Bundesliga....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem o tym, tylko co bym nie oglądał to na same upscale trafiam. Mam nadzieje, że jakiś mecz uda mi się zobaczyć w 4K.

Jeśli mam być szczery to obraz z dekodera a obraz z Online kanału Eleven Sports 1 4K niczym się nie różni.

Edit:

Nareszcie trafiłem na mecz w 4K

FC Barcelona-Real Sociedad :D 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można śmiało potwierdzić, że Eleven dostaje mecze od C+. A tylko dla zjadaczy papki podali komunikat o równomiernym podziale co kolejkę. Skoro najlepsze mecze były w kolejkach nieparzystych, a Eleven miał pierwszeństwo w parzystych, to teraz jest zaskoczenie. Jest 34 kolejka, czyli pierwszeństwo powinien mieć Eleven, a w zasadzie najciekawszy mecz (nie licząc Barcelony i Realu) tj. Atletico vs Valencia w Canal+Sport.

Kompromitacja Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowego widza w Polsce, tzn "Janusza", Atletico - Valencia interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg, a i na świecie jeśli chodzi o oglądalność to jest 5-6 wybór - poziom Malagi czy Celty ;).

 

W zeszłym sezonie oba kluby pod względem oglądalności wyprzedzał znacznie Betis :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...