Jump to content

Recommended Posts

Guest kingofsouth
Teraz, MartinFC napisał:

Oby nigdy nie kombinowali z Serie A.

Miałem pisać, że trzeba pamiętać , że te prawa co mają obecnie nikt nie powiedział, że  zawsze będą mieć. 

To wszystko kosztuje z roku na rok jest drożej , nie taniej.  Moim zdaniem nawet jak będą przedłużać prawa , może być tak ,że się z kimś podzielą.

Za tak śmieszne pieniądze jaki płacimy ilość praw będzie maleć nie rosnąć. Wspomnisz moje słowa

@MartinFC, nie możesz tego zrozumieć, bo masz błędne założenie. To, że Tobie wydaje się, że jakiś mecz jest drugim czy trzecim najatrakcyjniejszym, to nie znaczy, że tak sądzą w Eleven. Mogą inaczej wykorzystać swój wybór.

• Upvote 2

13 minut temu, kamil2505 napisał:

Dlatego też kupno Ekstraklasy przez C+ dziwić Cię nie powinno. :)

Z resztą przykład ligi francuskiej świetnie to pokazuje - to chyba pierwszy sezon, od ponad 20 lat, gdzie nie można jej nigdzie zobaczyć. 

Trzeba przyznać, że oferta sportowa CANAL+ i nSport+ jest o wiele bardziej zróżnicowana niż za czasów CYFRY+.

Dziwi mnie i nie dziwi.Ja wiem że wiekszość ma dla naszej ligi,ale też jej oglądalność nie jest zbyt wysoka a poziom zdecydowanie za słaby.

Poziom nie ma znaczenia w przypadku krajowej ligi, tak jest wszędzie. Koszula bliższa ciału.

• Upvote 1

Guest kingofsouth

Eleven można pochwalić za upscalowany kanał Eleven Sports 1 4K. Oglądanie na nim F1 na 55 calowym telewizorze to czysta przyjemność.  Mimo tego że to nie jest 4K.  

Chyba jednak jest w 4K, tak przynajmniej zapowiadali.

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Obraz podczas wyścigu F1 na Eleven Sports 1 4K , dzisiaj jest rewelacja. Tyle , ze tak jak psiałem nie jest to 4K.

@Pawop , jest nas więcej niezadowolonych.   :/

12 minut temu, jaceksobczak napisał:

Liczyłem na to , że może dzisiejszy wyścig F1 będzie jednak w 4K . Nic z tego. Na Eleven 1 4K nic nie leci w 4K.

Dobrze, ze nie tylko ja to widzę.  :D 

Edited by kingofsouth

Zaraz, czegoś nie rozumiem. W jednym poście piszesz, że obraz rewelacja i że jesteś niezadowolony. Weź się zdecyduj.

• Haha 2

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Poczekaj. Pisałem rewelacja, ale nie napisałem że 4K. Jest to obraz upscalowany i w porównaniu do tego co leci na Eleevn Sports 1, jest lepiej.

Na 55 calowym telewizorze widać różnice w obrazie. ale nie jest to 4K. Specjalnie tego nie pisałem.

Od samego początku jak Eleven Sports 1 4K pojawił się w Vectrze twierdzę, że tam nic w 4K nie było i nie ma. Można sobie znaleźć moje posty.

Eleven sobie zapowiadać może , że są to wyścigi transmitowane w 4K.

Edited by kingofsouth

Posted (edited)

Czyżby 29. kolejka (12-14.04) Bundesligi sezonu 2018/2019 była pierwszą od czasu dealu C+ z Eleven, w której ta druga stacja ma u siebie w jednej kolejce mecze zarówno Borussii Dortmund (z FSV Mainz) i Bayernu Monachium (z Fortuną Dusseldorf)? :) C+ w tej kolejce ma wybrane mecze: RB Lipsk - VfL Wolfsburg i Hoffenheim - Hertha Berlin.

Edited by bart18

Jutro startuje Ekstraliga żużlowa w Eleven.Rozumiem,że realizację tv będzie robić ta sama firma co robi żużel dla Nc? 

Posted (edited)

Już jest zepsuta bo nie wiem kto będzie te mecze w piątek o 17:30 oglądał - toż to jeszcze gorsza pora niż piłkarska ekstraklasa.

Edited by dynecik

Guest kingofsouth
2 godziny temu, levybydg napisał:

Jutro startuje Ekstraliga żużlowa w Eleven.

Ciekawe, czy będzie prawdziwe 4K?

2 godziny temu, levybydg napisał:

Jutro startuje Ekstraliga żużlowa w Eleven.Rozumiem,że realizację tv będzie robić ta sama firma co robi żużel dla Nc? 

Firma Record bedzie robic transmisje dla obu stacji

10 godzin temu, dynecik napisał:

Już jest zepsuta bo nie wiem kto będzie te mecze w piątek o 17:30 oglądał - toż to jeszcze gorsza pora niż piłkarska ekstraklasa.

Dla ścisłości, nie o 17:30 lecz:

69749.jpg

Jakie Wasze wrażenie po inauguracji Ekstraligi w Eleven?

Moje: komentarz ok,wolę humorzasty komentarz Olkowicza czy Korościela niż laika Ryczela czy Łopacińskiego,ale to odczucie bardzo subiektywne.Jeśli chodzi o studio i reporterów to widać że zaczynają,starsznie amatorsko to wyszło według mnie.Obie dziewczyny według mnie lepiej sprawdzały się jako reporterki,obie dobrze rozmawiają po angielsku,a teraz wsadzili je w studio i było jakoś tak drętwo.Reporterze-mężczyźni,obaj bardzo irytujący,nazwisk nie znam,ale ten z meczu w Częstochowie każdy wywiad przeprowadzony po angielsku tłumaczył beznadziejnie,żużlowiec mówił co innego,a ten sobie tłumaczył po swojemu😂

No ale pierwsze koty za płoty.Może pan Patryk czyta to forum i zastanowi się jednak nad tym,żeby obie dziewczyny wróciły do parkingu i robiły wywiady,a do studio jakichś spokojnych panów.

Posted (edited)

Korościel jaki jest wiadomo, dobre połączenie z Olkowiczem jest między nimi chemia dziennikarska. To nie są osoby przypadkowe, komentowali 1 ligę czy zawody rozgrywki zagraniczne. Natomiast o ile ten z Przeglądu sportowego wyglądał na znającego temat, to Kruk (ten od Serie A) zdecydowanie wyglądał na amatora, debiutanta, który bardziej od tego co mówi pilnuje się by głupoty nie powiedzieć. Spięty, nie czujący klimatu, nie pewny siebie. Anitka jak zwykle sztosik.

Widziałem na FB Eleven że od razu po rozpisce zaczeli tłumaczyć dlaczego takie mecze LA Ligi wybrali. Ktoś zrobił rozpiskę (podobną do mojej) o meczach jakie nie były w Eleven. Admin konta potwierdził, że C+ miał pierwszeństwo. Czyli E dało się wyd....

Edited by MartinFC

Takie były warunki umowy. Głównym nadawcą jest nc+, a to czego oni nie chcą pokazać ląduje w Eleven. Jasne i klarowne

• Haha 1
  • Upvote 1

30 minut temu, MartinFC napisał:

Korościel jaki jest wiadomo, dobre połączenie z Olkowiczem jest między nimi chemia dziennikarska. To nie są osoby przypadkowe, komentowali 1 ligę czy zawody rozgrywki zagraniczne. Natomiast o ile ten z Przeglądu sportowego wyglądał na znającego temat, to Kruk (ten od Serie A) zdecydowanie wyglądał na amatora, debiutanta, który bardziej od tego co mówi pilnuje się by głupoty nie powiedzieć. Spięty, nie czujący klimatu, nie pewny siebie. Anitka jak zwykle sztosik.

Widziałem na FB Eleven że od razu po rozpisce zaczeli tłumaczyć dlaczego takie mecze LA Ligi wybrali. Ktoś zrobił rozpiskę (podobną do mojej) o meczach jakie nie były w Eleven. Admin konta potwierdził, że C+ miał pierwszeństwo. Czyli E dało się wyd....

Wina Eleven że w kolejkach nieparzystych są hity :P

Otóż to. Przecież od początku było wiadomo że Eleven dostanie takie ochłapy jak Eurosport z Ekstraklasy.

• Upvote 1

Guest kingofsouth
W dniu 4.04.2019 o 17:19, andrzejgratis napisał:

Nie liczył bym na to. ;)

Nie liczyłem i się nie zawiodłem ;)

Bardzo ładne Super HD, nadal Eleven Sports 1K z nazwy jest 4K.  :/

Nic dziwnego, że choćby w Vectrze można te kanały dostać za 2,99. :)

• Confused 1