Jump to content

Recommended Posts

34 minuty temu, MartinFC napisał:
Ciekawe czy na mecz Juventus - Milan przygotują studio na murawie. W zasadzie to dzięki Piątkowi Eleven bije wszystkie mecze średniaków na łeb.

No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

El Clasico było w 4K tego jestem pewien w 100%. Reszta to moim zdaniem upscaling o czym wcześniej pisalem. F1 będzie w 4K.

Ale oglądałeś online?  To może przy F1 okazja na odwiedzenie rodziny :D 

Jakieś wyniki, pomiary by się przydały do tego 4K

1 minutę temu, dsd napisał:

No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

Cel prosty - zainteresować widza tym meczem, zbudowanie emocji.  Wywiady z Polakami, wycieczka dla komentatorów, może jakieś ekskluzywne materiały.  Jak pojedzie Wiśniowski to pewnie Szczęsny podejdzie do stoliczka Eleven. Wszystko pewnie zależy od sytuacji w tabeli i tego jak będą inne ligi grały w tym czasie.

Nie wiem jak 4K, ale nawet HD w meczu Barcy jest co najwyżej średnie.

Co do 4K na Eleven Sports 1 4K. Faktycznie jest tutaj potrzebny komentarz samego Eleven. Co oni obecnie w 4K nadają

2 godziny temu, Arkon napisał:

Nie wiem jak 4K, ale nawet HD w meczu Barcy jest co najwyżej średnie.

Zgadza się. A na nic lepszego się nie zapowiada. Nawet aby wyrównać poziom do Polsat Sport... jakość oczywiście do poprawy. Najlepiej było to widać podczas El Clasico na CANAL+ a Eleven. :)

Eleven od czasu kiedy ma własne  studio bardzo ograniczyło wyjazdy by nie powiedzieć,że ich zaniechali. W tym sezonie chyba tylko raz czy dwa byli na Bundeslidze. Nawet z El Classico ostatnio studia z miejsca wydarzenia nie robili. 

Posted (edited)

Wystartuje sezon F1 , to zaczną się wyjazdy.  ;)

Edit:

Oglądam teraz Eleven Sports 1 4K program Eleven Gol Live: Sobota i jestem w 100 % przekonany, ze jest to upscaling.

Edited by kingofsouth

Wycieczka komentatorów na stadion jest dla ciebie ważniejsza niż jakość dzwięku ? 

Posted (edited)

Na stadion jeżdżą tylko na Bayern - BVB, Real - Barca i Real - Atletico (nie transmitowali). Kiedyś jeździli na Bundeslige, ale od kiedy oddali BVB już tego nie robią.

Edited by darius010

Byli też na meczu Juventus - Napoli i już wczoraj zapowiedzieli swoją wizytę na San Siro podczas Derbów Mediolanu. 

No teraz dopiero zauważyłem że Boruc się wypisał z naszego "ulubionego" spotu reklamowego, może źle zaśpiewał jak na ambasadora forbet....

Moda na Lewandowskiego chyba powoli się kończy, bo to już kolejny raz gdy Piątek jest na pole position co chodzi o oglądalność. 

W tym sezonie mniej widzę wpisów o Lewandowskim, niż jak to było jeszcze przy poprzednim. Mimo że nie obserwuję nigdzie żadnych stron związanych ze sportem.

• Like 1

Lepiej niech oni siedzą w studiu i wszystko z Warszawy komentują.

Czy oni nie widzą, że na meczu Huesca-Alaves dzwięk wyprzedza obraz?

Ja mam pytanie z innej beczki ;)  Czy Sky Bet Championship to są rozgrywki transmitowane w 4K?