Jump to content

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Mam to rozumieć, że w aplikacji Eleven obejrzę F1 w 4K ? ;)

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Nie to nie . I tak obejrzę F1 w 4K na Eleven.

Edit: 

Udostępniając  F1 w 4K w swojej aplikacji , mogli sobie zwiększyć liczbę subskrybujacych Eleven,  ale widocznie nie zależy im na tym ;)

Edited by kingofsouth

Więc przycisk "MUTE" wraca do łask po raz kolejny. :D:evil:

• Like 1
  • Upvote 1

16 godzin temu, MartinFC napisał:

Informacja na weekend: forBet wrócił 🙃

.
Wczoraj jeszcze miałem nadzieję że to tylko z okazji Dnia Kobiet, ale niestety dzisiaj to samo i pewnie tak już do końca sezonu :sciana:

• Sad 1

Przed rozpoczęciem Köln - Bielefeld dali ten kibolski spam, na szczęście mój palec był już przygotowany na naciśnięcie "MUTE" - kocham ten przycisk! :D

@SatExpert:  A ja już nawet jak tę pioseneczkę Lady Pank puszczają w radiu, to MUTE od razu :D

@dsd W sumie to zaczęło mnie kusić, żeby wywalić do kubła wszystkie płyty Lady Pank jakie posiadam. :D

• Haha 1

Ciekawe czy na mecz Juventus - Milan przygotują studio na murawie. W zasadzie to dzięki Piątkowi Eleven bije wszystkie mecze średniaków na łeb.

Gdzie można sprawdzić co będzie leciało na Eleven Sports 1 w prawdziwym 4K ?  Według mnie 95 % to niestety zwykłe HD . A kanał szumnie nazywa się 4K .

Zdaje się,że w TV oferowanej przez Orange jest jakość 4 k. 

Posted (edited)

ES1 4K  taka jest nazwa kanału . O ten kanał mi chodzi.  Mam go w Vectrze .

Edited by jaceksobczak

Guest kingofsouth

Napisz do nadawcy. Pisałem ci to wcześniej. 

Bundesliga i F1 jest w 4K.

Dzisiejszy mecz Barcy będzie w 4K? Może ktoś napisać jak będzie wyglądał obraz podczas tego spotkania?

Wydaje mi się, że nikt tutaj nie ma Eleven 4K bo przy El Clasico chciałem porównanie obu stacji 4K i jedynie były dane z C+4K

F1 w 4K to na pewno produkt, który przyciąga. Ale bez tego nie ma za dużo tych transmisji.

Mecze Bundesligi czy La Ligi tylko teoretycznie na ES1 4K powinny być w 4K. To co oglądałem leciało wyłącznie w HD. Napisałem maila do Eleven . Nikt nie raczył mi nawet odpowiedzieć.

@kingofsouth na pewno ma, zresztą pisał o porównaniach z El Clasico.

Guest kingofsouth
Posted (edited)

El Clasico było w 4K tego jestem pewien w 100%. Reszta to moim zdaniem upscaling o czym wcześniej pisalem. F1 będzie w 4K.

Edited by kingofsouth

34 minuty temu, MartinFC napisał:
Ciekawe czy na mecz Juventus - Milan przygotują studio na murawie. W zasadzie to dzięki Piątkowi Eleven bije wszystkie mecze średniaków na łeb.

No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

El Clasico było w 4K tego jestem pewien w 100%. Reszta to moim zdaniem upscaling o czym wcześniej pisalem. F1 będzie w 4K.

Ale oglądałeś online?  To może przy F1 okazja na odwiedzenie rodziny :D 

Jakieś wyniki, pomiary by się przydały do tego 4K

1 minutę temu, dsd napisał:

No nie za bardzo widzę w jakim celu mieliby to robić. Mecze Juventusu co prawda bywają ciekawe, ale z racji że już mają kolejny tytuł zapewniony, to dla neutralnych widzów już mało tam atrakcji Od początku sezonu eksperci i komentatorzy SerieA na Eleven gadają w kółko o CR7 i o Piątku, sam fakt że będą grać przeciwko sobie nie wydaje się być takim powodem żeby wysłać tam całą ekipę 11. Ale oczywiście mogę się mylić...

Cel prosty - zainteresować widza tym meczem, zbudowanie emocji.  Wywiady z Polakami, wycieczka dla komentatorów, może jakieś ekskluzywne materiały.  Jak pojedzie Wiśniowski to pewnie Szczęsny podejdzie do stoliczka Eleven. Wszystko pewnie zależy od sytuacji w tabeli i tego jak będą inne ligi grały w tym czasie.

Guest kingofsouth

@MartinFC, mam Vectre Online z Eleven  Sports 1 4K. To ogladam kiedy tylko mam ochotę.