Jump to content

Recommended Posts

Pewnie ForBet skończyły się pieniążki na taką bardzo ekskluzywną formę reklamy. 😀

Edited by SatExpert
  • Haha 1

No i całe szczęście... Ale swoją drogą dziwne skąd np. taki Rankomat ma tyle kasy, wydaje mi się że ta laska od lat jest nonstop na ekranie.

Grzywacz i Zieliński, najlepsza para komentatorów do angielskiej piłki w Polsce, dobra decyzja ESN że wysyłają ich na finał do Londynu.
Dobrze, że oni będą komentować, ale że ze stadionu, to już słabo.
  • Confused 2

Już wiadomo, że oba El Classico będą komentowana ze stadionu, a co z meczem Napoli - Juve? Powinni kogoś wysłać również.

@paw98 oczywiście, że powinni wysłać. Po co nam jakość dźwięku komentarza? Ważne żeby jeden z drugim mieli wycieczkę i mogli rzucić na antenie coś o jedzeniu hot doga, albo jak smakowały ośmiorniczki w Madrycie. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Gdyby nie fakt, że często komentarz ze stadionu = problem z dźwiękiem to nawet bym nie był w stanie rozróżnić gdzie jest robiony komentarz do meczu. Kompletnie nie trafia do mnie argumentacja niektórych, jakoby komentarz ze stadionu był pełniejszy, bo nawet jak widzą więcej to i tak przez większość czasu zajmują się przytaczaniem "fachowych opinii" z gazet pokroju naszego "Faktu" czy opowiadaniu o rzeczach kompletnie niezwiązanych z meczem. Ot taki już urok polskiej telewizji sportowej. Ileż razy kompletnie traciłem zainteresowanie komentarzem właśnie przez to, że na boisku dzieje się coś ciekawego a komentator X dalej ciągnie swoją denną historyjkę zaczytaną gdzieś na Twitterze.

• Upvote 2

Wszystko rozbija się o to ze Eleven nie potrafi dobrze tego zrobić..

Tak, w 4K były transmisje chociażby F1 oraz La Ligi.

Edited by bugmenot

5 godzin temu, umek napisał:

Czego?  Pisz konkrety...

No spoko, czyli to było znowu tylko takie ogólne narzekanie na ESN. A już myślałem że coś konkretnie było nie tak z transmisjami weekendowymi.

8 godzin temu, the cable guy napisał:

@paw98 oczywiście, że powinni wysłać. Po co nam jakość dźwięku komentarza? Ważne żeby jeden z drugim mieli wycieczkę i mogli rzucić na antenie coś o jedzeniu hot doga, albo jak smakowały ośmiorniczki w Madrycie. 

Jeśli chodzi o komentatorów to dla nas róznicy wielkiej nie robi czy komentują ze stadionu czy z dziupli. Jeśli oczywiście wszystko z dźwiękiem jest Ok. Różnice robi studio z murawy, gdzie na żywo widać atmosfere i otoczkę. Do tego wywiad z Lewandowskim przy linii bocznej wygląda bardziej premium. Tym komentarzem ze stadionu można dużo zyskać i stracić. Ten kto usłyszy ''rozjazd'' będzie wybierał Canal+ lub jak ostatnio to miało miejsce wybierze Eleven.  Tak więc większą robotę robi studio na stadionie (nie na plaży :D ) niż komentarz ze stadionu.

7 godzin temu, umek napisał:

Jeśli chodzi o brak synchronizacji dźwięki i obrazu to ostatnimi czasy częściej problemy zdarzają się Canal+. Co nie zmienia faktu że jakikolwiek problem tego typu zniechęca do oglądania.

W dniu 19.02.2019 o 21:04, Pawel napisał:

Zainteresowanie malało wraz ze spadkiem dostępności transmisji wyścigu..Mnie to nie dziwi. 

Gdybyś doczytał , ze to spadek ogladalności był przyczyną przenosin F1 do kolejnych kanałów ...a nie odwrotnie . To opisano w sieci nie trzeba się trudzić z własnymi "spostrzeżeniami". Zgoła odmiennymi od rzeczywistości.

A tak poziom refleksji  no comment.

Nie wiem po co te kąśliwe uwagi na końcu postu. Każdy może mieć własny punkt widzenia. Ja uważam, że im bardziej ograniczano dostęp do kanału tym bardziej odsetek oglądaczy się zmniejszał. Nie pisałem co było przyczyną przenoszenia transmisji do kolejnych kanałów, tylko jaki był tego skutek. Tylko tyle.

Moim zdaniem obie opinie są prawidłowe, aczkolwiek w tym przypadku ważniejsza jest sprzedaż pakietu Eleven, który ponoć spora grupa abonentów CP ma tylko dla F1.

Czyli podobnie jak starcie Milanu z Empoli 😂 Z drugiej strony w tym samym czasie były derby Londynu to pewnie trochę widowni im podprowadzili.

Powinni przesunąć bliżej  kanały Eleven na głównej liście w dekoderach Polsatu.Sporo abonentów pewnie nawet nie wie o tych stacjach.

Raczej. Nie ma to porządne dziennikarstwo. Niech napiszą wtedy, jak będą pewni na 100%.

• Upvote 1

Zdziwił mnie fragment: Zakup Eleven był kontynuacją tej strategii. Na rozwijaniu tej telewizji nie tylko gałęzi piłkarskiej działaczom na Ostrobramskiej mocno zależy.