Jump to content

Recommended Posts

W przyszłej kolejce w Eleven Sports Real-Sevilla, czyli raczej pierwszy wybór, więc skoro wybierają naprzemiennie, to w tej kolejce mają drugi. :)

Edited by bart18

Ciekawe jak będą wyglądać porównania kolejek początku sezonu i rewanżów odnośnie transmisji? Naturalnie te najciekawsze powinny być teraz odwrotnie.

Niemożliwe. Wybór jest naprzemienny i śmiało mogli wybrać zapowiadający się ciekawie mecz Betisu z Realem. Dla mnie ta decyzja jest niezrozumiała, bo abonenci mający w swoim pakiecie CANAL+, mają w zdecydowanej większości Eleven. Natomiast kibice posiadający Cyfrowy Polsat mogą polegać tylko na Eleven Sports.
No naprzemiennie, ale dlaczego zakładasz, że teraz mieli pierwszy?

W tej kolejce Eleven miał drugi wybór, ponieważ jak wiadomo, 3 wyborem jest zawsze Atletico, a ten mecz ma C+. :P

W takim razie mieli pierwszy wybór w poprzedniej kolejce. Powinni pokazać mecz Real Madryt - Real Sociedad, natomiast transmitowali Getafe - Barcelona. W Madrycie było niespodziewane 0:2. Barcelona wygrała 2:1 i nie był to szczególnie ciekawy mecz. Trzeba robić telewizję dla wszystkich, w tym abonentów Cyfrowego Polsatu kibicujących Realowi Madryt. Abonenci nc+ oraz kablówek mają przeważnie Eleven Sports oprócz CANAL+.

Dlaczego powinni transmitować Real? Bo Ty tak chcesz? Pokazują to, co według nich jest atrakcyjniejsze. Oba mecze zapowiadały się co najwyżej średnio.

• Upvote 2

10 godzin temu, PLQba napisał:

Ja mówię o tym co jest tu i teraz, bo czasu już nie cofniemy. Natomiast wśród meczów Realu z rzędu znalazł się też zapewne El Clasico. Mecz był pokazywany równolegle na antenie CANAL+ Sport.

Czyli może być nie fair. Pod warunkiem, że będą pokazywać Real. ;) Też mnie zdenerwowała decyzja Eleven o dzieleniu się prawami i późniejszym wspólnym zakupie hiszpańskiej. Wiesz co zrobiłem? Wykupiłem sobie NC+ i płacę 42.99 zł z C+. Jeśli chcesz oglądać La Liga czy Bundesligę to innej możliwości nie ma. 

• Sad 1
  • Upvote 1

11 godzin temu, PLQba napisał:

W takim razie mieli pierwszy wybór w poprzedniej kolejce. Powinni pokazać mecz Real Madryt - Real Sociedad, natomiast transmitowali Getafe - Barcelona. W Madrycie było niespodziewane 0:2. Barcelona wygrała 2:1 i nie był to szczególnie ciekawy mecz. Trzeba robić telewizję dla wszystkich, w tym abonentów Cyfrowego Polsatu kibicujących Realowi Madryt. Abonenci nc+ oraz kablówek mają przeważnie Eleven Sports oprócz CANAL+.

Może pora rozważyć zmianę operatora satelitarnego? Bardzo dobrze, że mecze przyszłego mistrza pokazuje Eleven.

• Confused 1

Bierzecie pod uwagę fakt, że C+4K jest. I C+ tak dobiera mecze, żeby się nie nakładały na ligę angielską.

Kolejna rzecz, to nie wiemy jak dokładnie wygląda proces wybierania spotkań. To nie musi wyglądać tak, że się licytują, tylko odbywa się to w jakieś symbiozie.

Nikt sie nie licytuje. W jednej kolejce C+ wybiera jako pierwszy co pokaże (czyli 1,3,5,7 i 9 wybór), a następnej kolejce Eleven ma prawo pierwszego wyboru.

Pojawiła się promocja na stronie Eleven.

Można wykupić pakiet roczny lub półroczny ze zniżka 30%.  Oferta ważna do 25 stycznia.

Edited by kingofsouth

I tak się nie opłaca ta promocja, lepiej wychodzi w opcji w/w.

Nie wszyscy na forum mają telewizję kablową lub platformę nc+, CP. Nie sądzisz, że dla takich osób może być skierowana ta oferta?

• Upvote 1

Tez macie w EPG tylko wpisy typu La Liga Santander lub Puchar Anglii bez konkretnych rywali?

4 godziny temu, Arkon napisał:

Tez macie w EPG tylko wpisy typu La Liga Santander lub Puchar Anglii bez konkretnych rywali?

Eleven w aplikacji jest z EPG:

https://i.postimg.cc/K8PcVVbM/2019-01-26-203017.jpg

Odpaliłem również Eleven w Vectrze, to tam już jest bez opisu:

https://i.postimg.cc/wMRgk4F3/2.jpg

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Od dyskusji o meczach piłkarskich jest dział "Sport" na forum.
  • Thanks 1

Tak.U mnie jest w EPG tylko La Liga, ale bez szczegółów, jaki to mecz. To w moim dekoderze widnieje już chyba od przedwczoraj. Dekoder Evobox.

Ładny wynik oglądalności Milan-Napoli. :)

Edited by bart18
  • Like 2

https://satkurier.pl/news/177564/duza-ogladalnosc-debiutu-krzysztofa-piatka-w-ac-milan.html
https://satkurier.pl/news/175097/rekordowa-ogladalnosc-el-clsico-w-eleven-sports.html

Uszczypnijcie mnie. Czy ja dobrze widzę, czy sobotni mecz Milan - Napoli miał w Eleven większą oglądalność od El Clasico? :lel:

• Like 1

Nawet ja na co dzień nie oglądam w ogóle ani Milanu ani Napoli (chyba że grają z Juventusem) to akurat ten mecz z czystej ciekawości obejrzałem.

Chciałbym zobaczyć takie dane oglądalności z najbliższej soboty,gdy praktycznie w tym samym czasie na 3 kanałach poleci mecz Barca-Valencia,Napoli-Sampdoria i Leeds-Norwich.

Zwróćcie uwagę, że tak wysoka oglądalność została wygenerowana pomimo, że:

- nie był to ani mecz rundy, ani mecz sezonu, ani jakiś włoski odpowiednik hiszpańskiego El Clasico. Sądząc po dzisiejszych skrótach to Lega Serie A za hit kolejki uznała mecz Lazio - Juventus dając go na jedynce tzn. na samym początku highlightsów;

- mecz Milan-Napoli nie miał jakiejś wielkiej oprawy w Eleven. Nie było studia na stadionie, nie było polskich komentatorów na San Siro;

- mecz zawiódł. Było to przeciętne żeby nie powiedzieć słabe widowisko

Jaką oglądalność miałby ten mecz gdyby w świadomości kibiców miał wyższą rangę i byłby np. spotkaniem lidera z wiceliderem? Jaką oglądalność miałby ten mecz gdyby Eleven należycie się do niego przygotowało?

Myślę, że oglądalność mogłaby być wtedy jeszcze wyższa. 

https://twitter.com/matiswiecicki/status/1089892673434124288

Edited by Project_ALF