Jump to content

Recommended Posts

Zmiany w ramówce Eleven Sports w związku z odwołaniem 2 meczów klubów z Genui. Na ten moment wygląda to tak : 

Eleven Sports 1 -> 20:25 liga włoska: Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio (na żywo)

Eleven Sports 2 -> 20:10 liga hiszpańska: Rayo Vallecano - Sevilla FC (na żywo)

Eleven Sports 3 -> 20:25 liga włoska: Parma Calcio 2013 - Udinese Calcio (na żywo)

Eleven Sports 4 -> 20:25 liga włoska: Bologna FC - SPAL 2013 (na żywo)

Bologna - Spal to niezły extreme :D

Ale cieszy mnie wybór Parmy :)

Anita Mazur? Ta od żużla? Nie wiedziałem, że ona coś o Serie A wie. Tylko co ona tam będzie robiła?

Nic nowego, komentował już mecze (chyba głównie te o 12:30), a także nie raz był w studio przed meczem.

Lepszy on od Czachy :D

Wiecie, co jest najlepsze? To, że Polsat jest właścicielem Eleven Sports, a czwartego kanału, nawet na starcie nowego sezonu dalej brak w CP.

Wiecie, co jest najlepsze? To, że Polsat jest właścicielem Eleven Sports, a czwartego kanału, nawet na starcie nowego sezonu dalej brak w CP.

Prawda jest taka, że ten kanał nic nie oferuje. To takie pasmo powtórkowe. Od wielkiego dzwonu coś tam leci na żywo i to jeszcze mało ciekawego. Naprawdę nie ma czego żałować tym bardziej, że Eleven ma coraz mniej praw.

Eh...

Słaby nabytek Eleven. Bardzo słaby. 

- w studiu na ogół nie miał nic ciekawego do powiedzenia;

- nie widzę u niego tego samego entuzjazmu co u innych ludzi zajmujących się włoską piłką w Eleven. Wygląda jakby siedział tam za karę (ponura mina i negatywne fluidy);

- nie kryje się z sympatiami klubowymi. Co innego kibicować Milanowi jak Mati Święcicki czy Julek Kowalski Lazio będąc przy tym obiektywnym i mieć do tego wszystkiego dystans, a co innego emanować negatywną energią w studiu tylko dlatego, że jego drużyna przegrywa facepalm.gif

Nie chcę nikogo obrażać, ale gość nie dość, że jest merytorycznie do bani to jeszcze wygląda jakby studio Eleven pomylił z castingiem do filmu "Walka o ogień". Ludzie szanujmy się. Jesteśmy w telewizji. Tutaj trzeba mieć prezencję, wygląd, uśmiech i gadane. Ja tego wszystkiego u Kruka nie widzę. Radiową prezencję i urodę każdy jest w stanie wybaczyć, ale on z całą resztą też jest na bakier. 

Może niekoniecznie. :) Jak ktoś nie ma paczki Eleven w nc+, a posiada pakiet Extra+ to od czasu do czasu coś może zobaczyć.

Jutro będzie też mecz Juventusu w ES4.

Różnica jakości pomiędzy Canal+ a Eleven jest zdecydowana. Oglądam mecz Chelsea- Arsenal i Chievo-Juventus i naprawdę to jest niebo i ziemia. Eleven powinien popracować nad jakością. ;)

Wczoraj na obu kanałach była La liga i zdecydowanie lepiej w C+. Na Eleven się obraz rozmywał.

Zaskoczyło mnie, że w programie "Eleven Gol Live" nawet nie poruszono tematu meczów La Liga, które były pokazywane na Canal+. Jeśli dwie stacje mają prawa do tej samej ligi, to mogłyby chociaż się wymienić skrótami jeszcze tego samego dnia. 

Wczoraj na obu kanałach była La liga i zdecydowanie lepiej w C+. Na Eleven się obraz rozmywał.

To już kolejny sezon, gdzie Eleven pod kątem jakości jest bardzo słabe z satelity, za to w TV kablowej w dniu wczorajszym naprawdę chciało oglądać się mecze, a oglądałem niepełne (Juventus, Napoli, Barcelona). Kończą mi się umowy o w/w operatorów i znów muszę szachować wykupieniem pakietów: część w TV kablowej, część w TV satelitarnej.

Edited by Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Zaskoczyło mnie, że w programie "Eleven Gol Live" nawet nie poruszono tematu meczów La Liga, które były pokazywane na Canal+. Jeśli dwie stacje mają prawa do tej samej ligi, to mogłyby chociaż się wymienić skrótami jeszcze tego samego dnia. 

No to ciekawe, czy pokażą wszystkie skróty w magazynie "Eleven Gol" i odpowiednio "Sport+"? Jeśli nie to kicha.

To wina Eleven. Piłka była po ich stronie bo to oni mieli pełne prawa. Powinni sobie zabezpieczyć możliwość pokazywania goli z wszystkich spotkań na bieżąco. Ciekawe czy Eleveny były w aż tak trudnej sytuacji finansowej? Przecież zaraz potem ogłosili przejęcie przez CP, nie mogli poczekać z odsprzedażą praw aż zakończy się ten proces?

Odsprzedażą? Mogę się mylić, ale chyba Eleven i C+ złożyły wspólną ofertę i w tym samym czasie ogłosiły nabycie praw.