Jump to content

Recommended Posts

O tym się właśnie nieoficjalnie mówiło, mnie np. dziwiło że taka 2 Bundesliga jest pokazywana w znacznie szerszym wymiarze niż francuska, naprawdę lepiej się oglądała?

Wiem, ale jeśli tak było to dziwne, że Eleven taką umowę podpisał. Chyba nie ma innej takiej ligi, która prowadziłaby podobną politykę. 

Liga belgijska wystartuje za tydzień (dzisiaj Superpuchar), ale ESN chyba nie przedłużył praw u nas. Szkoda by było...

Edited by dsd

Przecież oni w poprzednim sezonie już zrezygnowali z praw do ligi belgijskiej. Mieli, ale Anderlecht TV... 

Zdarzały się też inne spotkania, nie tylko Anderlechtu. ;)

Edited by bart18

Patrzę sobie program na weekend 3-5 sierpnia i widzę znowu dużo meczów 2Bundesligi (jak przed rokiem). W ten sam weekend widzę cztery mecze Championship i jakieś dwa mecze sparingowe drużyn z La Liga. :)

Ligi belgijskiej rzeczywiście nie ma wcale, ale oni potrafili coś wrzucać do ramówki i zmieniać z dnia na dzień. :)

Patrzę sobie program na weekend 3-5 sierpnia i widzę znowu dużo meczów 2Bundesligi (jak przed rokiem). W ten sam weekend widzę cztery mecze Championship [...]

Ligi belgijskiej rzeczywiście nie ma wcale, ale oni potrafili coś wrzucać do ramówki i zmieniać z dnia na dzień. :)

To prawda. I choć często oglądałem mecze z Belgii, to jednak bardziej mi zależy na Budeslidze2 i na Championship, niż na Jupiter League. 

Ja nie widzę sensu istnienia Jupiter League w Eleven. Widzowie tych kanałów wybierają ligi mocniejsze i skazują ligę belgijską na słabą oglądalność. Trochę tak też jest z Ligue 1. Ligi nieco słabsze powinny być obecne w eurosporcie lub tvp sport. Wtedy miałyby szansę na dużo lepszą oglądalność.

W tym sezonie to właśnie miało by sens, bo z weekendu wypada dość spora ilość meczy. Wypadła połowa La Ligi i cała francuska. Więc dość sporo miejsca się zrobiło.

Edited by Maximus2

Sporo uszczupliła się ramówka na nowy sezon z prawami w Eleven.

Myślę, że po utracie praw do ligi francuskiej i połowy ligi hiszpańskiej (nie wspominając już o belgijskiej, której i tak niewiele było) skupią się większym stopniu na innych rozgrywkach - szczególnie Championship, której w Eleven było niewiele czy LM EHF, która też była traktowana jak "piąte koło u wozu". 

@Maximus2: z hiszpańską czysto ilościowo to się wiele nie zmieni, pokażą mecz/dwa w kolejce mniej, a nie połowę mniej - bo zazwyczaj i tak było 6-7 spotkań maks. ;)..

Edited by bugmenot

nie ma sensu skupiać się na pozyskaniu słabszych lig skoro jeszcze w tym roku przetargi na esa i premier league i taka raczej będzie taktyka polsat-eleven

Ja akurat widziałem najczęściej 8-9 spotkań La Ligi w każdej kolejce :P

No ja specjalnie spojrzałem w rozkłady na forum zanim napisałem swojego posta i jednak większość to taka liczba spotkań jak ja napisałem ;).

Ja akurat widziałem najczęściej 8-9 spotkań La Ligi w każdej kolejce :P

Oczywiście, że masz rację. Nie zapominajmy, że na pewno nie będzie meczu albo Realu Madryt albo Barcy, a i jakieś inne hitowe spotkanie typu Valencia- Atletico też może być u konkurencji. Tak jak było z meczami Dortmundu.

Otóż nie. W Eleven pokazywano zazwyczaj 8-10 meczy La Liga na kolejkę weekendową. 6-7 to może było ale jak kolejka wypadała w środku tygodnia. Na pewno nie w weekend.

Guest kingofsouth

nie ma sensu skupiać się na pozyskaniu słabszych lig skoro jeszcze w tym roku przetargi na esa i premier league i taka raczej będzie taktyka polsat-eleven

Chcesz sobie pooglądać zapraszam do NC+

Masz LM w super jakości HD i to ci wystarczy.

Zapomnij o tym że to zniknie z Canal +.

Pomarzyć sobie możesz. :P

Edited by kingofsouth

No ja specjalnie spojrzałem w rozkłady na forum zanim napisałem swojego posta i jednak większość to taka liczba spotkań jak ja napisałem ;).

Specjalnie zobaczyłem w rozkłady od marca, był jeden przypadek że od piątku do poniedziałku pokazano 6 spotkań, reszta to średnia 8-10 :P

Wątpię żeby Premier League się pojawił na Elevenach od sezonu 2019/20. Jeśli Solorz wyda tak dużą kasę, to po to żeby wypełnić weekendową ramówkę PS Premium, jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. A nc+ już nie ma zamiaru powalczyć o Premier League, cieszą się że mają przez parę następnych lat LaLigę i Bundesligę, a teraz jeszcze NBA, a kto wie ile muszą wydać na przedłużenie Ekstraklapy

Edited by dsd

Guest kingofsouth

Wątpię żeby Premier League się pojawił na Elevenach od sezonu 2019/20. Jeśli Solorz wyda tak dużą kasę, to po to żeby wypełnić weekendową ramówkę PS Premium, jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. A nc+ już nie ma zamiaru powalczyć o Premier League, cieszą się że mają przez parę następnych lat LaLigę i Bundesligę, a teraz jeszcze NBA, a kto wie ile muszą wydać na przedłużenie Ekstraklapy

Nie ma zamiaru? Ty w zarządzie NC+ zasiadasz?

Tak wszystko wam CP kupi.

Trochę powagi.

nc+ nie tylko będzie walczyć ale i z pewnością ją przedłuży.Co do tego nikt wątpliwości nie mam.Kasa z LM została,dokupili pół hiszpańskiej więc mają ją całą z Eleven i przedłuża to co mają dziś.Tylko szaleniec wierzy że Solorz się wykrwawi na wiecej już raczej nie ma a biorąc pod uwagę kredyty jakie ma to wątpię że go stać na to by zatrzymać LM na wyłącznóść stąd chęć sprzedaży do nc+ swoich pakietów.

Edited by umek

esa raczej napewno będzie podzielona na kilku nadawców bo nikt nie da tyle kasy aby miec ja na wyłacznosc.Co do premier league to zobaczymy

@kunkore: o, czyli jednak się zdarzało 6 ;).. Bywało też 7 np. we wrześniu i październiku zeszłego roku, więcej mi się nie chciało sprawdzać :).