Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość breaking

Sublicencja nastąpiła znacznie wcześniej, więc odniesienie do tego faktu nietrafione. Z prawami do, jak to pisaliście wcześniej "niszowej Ligue1" nic jeszcze nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mitem, bo jeśli ludzie czegoś nie oglądają to rezygnując z tego automatycznie wzrasta zysk, bo nie muszą marnować aby to wykupić. Wchodząc na rynek brali co było możliwe, teraz mogą sobie kalkulować co opłaca się kupować, a co nie. 

Ale co marnują? Prawa do ligi przecież kupili całe. Nie podejrzewam, żeby mieli taki warunek, że mogą pokazać np. dwa mecze, a za resztę muszą dodatkowo płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sublicencja nastąpiła znacznie wcześniej, więc odniesienie do tego faktu nietrafione. Z prawami do, jak to pisaliście wcześniej "niszowej Ligue1" nic jeszcze nie jest pewne.

Największym sukcesem Eleven, że przedłużyli Serie A, która przeżywa rozkwit w Polsce z powodu dużej liczby polskich graczy. Nadal te 11.90, które płacę za trzy kanały Eleven jest bardzo atrakcyjną ceną. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co marnują? Prawa do ligi przecież kupili całe. Nie podejrzewam, żeby mieli taki warunek, że mogą pokazać np. dwa mecze, a za resztę muszą dodatkowo płacić. 

O tym się właśnie nieoficjalnie mówiło, mnie np. dziwiło że taka 2 Bundesliga jest pokazywana w znacznie szerszym wymiarze niż francuska, naprawdę lepiej się oglądała?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym sukcesem Eleven, że przedłużyli Serie A, która przeżywa rozkwit w Polsce z powodu dużej liczby polskich graczy. Nadal te 11.90, które płacę za trzy kanały Eleven jest bardzo atrakcyjną ceną. ;)

Do tego największym plusem posiadania SERIE A stał się transfer Ronaldo. Sam nie jestem jego fanem, ale wiem że sporo ludzi tylko dla niego było "fanami Realu". Teraz możliwe, że przeniosą uwagę na mecze Juventusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym się właśnie nieoficjalnie mówiło, mnie np. dziwiło że taka 2 Bundesliga jest pokazywana w znacznie szerszym wymiarze niż francuska, naprawdę lepiej się oglądała?

Wiem, ale jeśli tak było to dziwne, że Eleven taką umowę podpisał. Chyba nie ma innej takiej ligi, która prowadziłaby podobną politykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie program na weekend 3-5 sierpnia i widzę znowu dużo meczów 2Bundesligi (jak przed rokiem). W ten sam weekend widzę cztery mecze Championship i jakieś dwa mecze sparingowe drużyn z La Liga. :)

Ligi belgijskiej rzeczywiście nie ma wcale, ale oni potrafili coś wrzucać do ramówki i zmieniać z dnia na dzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie program na weekend 3-5 sierpnia i widzę znowu dużo meczów 2Bundesligi (jak przed rokiem). W ten sam weekend widzę cztery mecze Championship [...]

Ligi belgijskiej rzeczywiście nie ma wcale, ale oni potrafili coś wrzucać do ramówki i zmieniać z dnia na dzień. :)

To prawda. I choć często oglądałem mecze z Belgii, to jednak bardziej mi zależy na Budeslidze2 i na Championship, niż na Jupiter League. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę sensu istnienia Jupiter League w Eleven. Widzowie tych kanałów wybierają ligi mocniejsze i skazują ligę belgijską na słabą oglądalność. Trochę tak też jest z Ligue 1. Ligi nieco słabsze powinny być obecne w eurosporcie lub tvp sport. Wtedy miałyby szansę na dużo lepszą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo uszczupliła się ramówka na nowy sezon z prawami w Eleven.

Myślę, że po utracie praw do ligi francuskiej i połowy ligi hiszpańskiej (nie wspominając już o belgijskiej, której i tak niewiele było) skupią się większym stopniu na innych rozgrywkach - szczególnie Championship, której w Eleven było niewiele czy LM EHF, która też była traktowana jak "piąte koło u wozu". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximus2: z hiszpańską czysto ilościowo to się wiele nie zmieni, pokażą mecz/dwa w kolejce mniej, a nie połowę mniej - bo zazwyczaj i tak było 6-7 spotkań maks. ;)..

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat widziałem najczęściej 8-9 spotkań La Ligi w każdej kolejce :P

No ja specjalnie spojrzałem w rozkłady na forum zanim napisałem swojego posta i jednak większość to taka liczba spotkań jak ja napisałem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat widziałem najczęściej 8-9 spotkań La Ligi w każdej kolejce :P

Oczywiście, że masz rację. Nie zapominajmy, że na pewno nie będzie meczu albo Realu Madryt albo Barcy, a i jakieś inne hitowe spotkanie typu Valencia- Atletico też może być u konkurencji. Tak jak było z meczami Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Otóż nie. W Eleven pokazywano zazwyczaj 8-10 meczy La Liga na kolejkę weekendową. 6-7 to może było ale jak kolejka wypadała w środku tygodnia. Na pewno nie w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

nie ma sensu skupiać się na pozyskaniu słabszych lig skoro jeszcze w tym roku przetargi na esa i premier league i taka raczej będzie taktyka polsat-eleven

Chcesz sobie pooglądać zapraszam do NC+

Masz LM w super jakości HD i to ci wystarczy.

Zapomnij o tym że to zniknie z Canal +.

Pomarzyć sobie możesz. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...