Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto r o z s t r z y g a i na jakiej podstawie że to jest mecz 2-ego wyboru a to mecz 3-ego wyboru?

Omg, ty chodziłeś do szkoły ? Czy to tak trudno pojąć, że w 1 tygodniu C+ będzie pierwsze wybierać, w 2 Eleven ? 

 

Operator wybiera

No właśnie uprzedziłeś mnie.

 

PS.

Zarzucam teorie spiskową, że ten Eleven to "córka" C+, aby wydoić abonentów, bo by był płacz, że C+ taki drogi. Co sądzicie?

I taki był zamiar, aby na początku wejść na rynek, a teraz kupować jako 2 osobne podmioty, tu i tu?

Ja o tym pisałem przy starcie Eleven, a w zasadzie jak Eleven wybrał transpondery C+.  Taka sytuacja bardzo podobna do tej we Francji.  To nie przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja patrzę na te posty i  nie rozumiem skąd te narzekanie. Tuż po powstaniu 11 były głosy że dostali pod stołem i po 3 latach upadną a teraz płaczecie. Po drugie nie płacicie aż tyle żeby aż tak lamentować. Ja się ciesze bo zagwarantowane są GD a reszta to tylko szrot. 

Prawda jest taka.

Narzekają te osoby co porzuciły tonący statek ;) jakim było na tamte czasy Canal+. Te właśnie osoby( jest ich tutaj bardzo wiele) myślało że Eleven da im na zawsze wszystko to co najlepsze.

I tutaj niespodzianka. No ale takie to życie jest. ;)

Czy nie jest tak,że większość z was wybrała CP bo jest Eleven? I wszędzie słyszałem  to : jest tanio , co ja będę przepłacał. Będę golf, regaty oglądał ? Teraz to tanio wychodzi.

A pisałem cierpliowści panowie, nie oceniajcie książki po okładce .

Jedni abonenci mają LM a inni współpracę Eleven z NC+. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się czasy wydawania kasy na prawo i lewo a rozpoczęły szukania oszczędności, zysków i racjonalnego wydawania pieniędzy. Na obecnym rynku, nawet ten "bogaty" Eleven musi szukać innych rozwiązań.

Według mnie to było 120-150 mln zł. za całość.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, ty chodziłeś do szkoły ? Czy to tak trudno pojąć, że w 1 tygodniu C+ będzie pierwsze wybierać, w 2 Eleven ? 

 

Ja o tym pisałem przy starcie Eleven, a w zasadzie jak Eleven wybrał transpondery C+.  Taka sytuacja bardzo podobna do tej we Francji.  To nie przypadek.

 

 

 

OMG? A ty wiesz że jest różnica pomiędzy wyborem 5 dowolnych meczy a wyborem meczy zgodnie z układem: mecz. 1, 3.,5.7,9 - wyboru

2., 4., 6.8,. 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka.

Narzekają te osoby co porzuciły tonący statek ;) jakim było na tamte czasy Canal+. Te właśnie osoby( jest ich tutaj bardzo wiele) myślało że Eleven da im na zawsze wszystko to co najlepsze.

I tutaj niespodzianka. No ale takie to życie jest. ;)

Czy nie jest tak,że większość z was wybrała CP bo jest Eleven??

A pisałem cierpliowści panowie, nie oceniajcie książki po okładce .

Jedni abonenci mają LM a inni współpracę Eleven z NC+. 

Racja. NC+ nie chce obniżać cen i musiała coś kupić. A na tej fuzji zyskają tylko ortodoksyjni abonenci CP, czyli ja. Oby to jeszcze nie był koniec sojuszu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG? A ty wiesz że jest różnica pomiędzy wyborem 5 dowolnych meczy a wyborem meczy zgodnie z układem: mecz. 1, 3.,5.7,9 - wyboru

2., 4., 6.8,. 10?

Przecież dobrze napisał, najpierw wybierze mecz nr 1 Eleven, a w następnej kolejcie mecz nr 1 wybierze C+.

Na serio trzeba tu pisać łopatologicznie, że 1,3,5,7,9?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. NC+ nie chce obniżać cen i musiała coś kupić. A na tej fuzji zyskają tylko ortodoksyjni abonenci CP, czyli ja. Oby to jeszcze nie był koniec sojuszu.  

Ale co zyskałes?Miałeś dobr piłke za małe pieniądze teraz pozostaje tylko część tej piłki.Gdzie ten zysk?W kieszeni?Żadna oszczędność a w ofercie sportowej zawsze to jakaś strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy, nie ma czegoś takiego jak "dobra piłka" za małe pieniądzę. Nie ma i nigdy nie będzie. 

Napakowane pakiety za poł darmo powinny być zakazane i piszę to z pełną odpowiedzialnością.

To się zawsze zle konczy, a przykladów już masz tak wiele, że nie ma co się o tym rozpisywać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Liga, Serie A ,Bundesliga,Liga francuska to nie jest dobra piłka?Z tego co wiem to najlepsze ligi poza angielską.Ja za to płace 8 zł to dużo?

Jak za darmo... :) Jednak na Eleven będzie nadal pełno piłki, mają całą Serie A, mają siedem meczów Bundesligi w kolejce i pięć La Liga.. Do tego F1 i pewnie więcej będzie pozostałych lig. :) I teraz ta cena będzie bardziej adekwatna do oferowanego kontentu. :) Czy to wam się podoba, czy nie. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze napisał, najpierw wybierze mecz nr 1 Eleven, a w następnej kolejcie mecz nr 1 wybierze C+.

Na serio trzeba tu pisać łopatologicznie, że 1,3,5,7,9?

 

Coś takiego jak mecz 1 wyboru jest pojęciem bzdurnym. 33 kolejka Ekstraklasy mecze Lech - Górnik, Legia - Korona, Jagiellonia - Wisła K. który mecz jest nr 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak mecz 1 wyboru jest pojęciem bzdurnym. 33 kolejka Ekstraklasy mecze Lech - Górnik, Legia - Korona, Jagiellonia - Wisła K. który mecz jest nr 1?

Prawo pierwszego wyboru, to znaczy, że ktoś będzie z puli meczów wybierał jako pierwszy, co mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo... :) Jednak na Eleven będzie nadal pełno piłki, mają całą Serie A, mają siedem meczów Bundesligi w kolejce i pięć La Liga.. Do tego F1 i pewnie więcej będzie pozostałych lig. :) I teraz ta cena będzie bardziej adekwatna do oferowanego kontentu. :) Czy to wam się podoba, czy nie. :)

Mnie interesują tylko teoretyczne hity z poszczególnych lig i nic więcej.Żadne mecze ogórków czy średniaków.Więc Eleven jeszcze bardziej traci w moich oczach.Ale za takie pieniądze spokojnie można abonować a i tak mam dodatkowo C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak mecz 1 wyboru jest pojęciem bzdurnym. 33 kolejka Ekstraklasy mecze Lech - Górnik, Legia - Korona, Jagiellonia - Wisła K. który mecz jest nr 1?

Czy to tak ciężko zrozumieć? Meczem 1 wyboru będzie zawsze ten, który sobie wybiorą jako PIERWSZY!

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie czasy nastają dla kibiców. Zakup praw jest coraz droższy, więc wszystko odbija sie o portfel klienta. Kiedyś rozdrobnienie praw sportowych polegał na tym że dany podmiot miał swoją ligę, jak np. Eurosport- Bundesliga, NC+- Ekstraklasa i LM, a Eleven- Laliga, Liga Włoska i tp.

Teraz te poszczególne ligi są rozdrobnione na dwa podmioty. Trochę spotkać tu trochę tam. Strach myśleć co bezie dalej, pierwsza połowa w Eleven druga w Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...