Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Dobre,hmm.... nie koniecznie są bramki, ale do tej pory było wyglądało to na kopanie leżącego. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w dniu wczorajszym po godz. 22 było podobnie, już w 2 połowie meczu finałowego Pucharu Ligi Francuskiej. Był moment, że znikł obraz razem z logotypem co upewniło mnie, że nie jest to problem po stronie nadawcy sygnału. W późniejszych godzinach już nie obserwowałem tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ElevenSports za te wszystkie transmisje z Anglii (Grzywacz rulez ! :wink:), ale wielka szkoda że nie będzie hitu tej kolejki Cardiff vs Wolves. Wiem że dzisiaj są mecze z pierwszych lig, ale taki mecz spadkowiczów (praktycznie już o nic) Malaga-Depor jakim cudem jest ważniejszy od #2 vs #1 Championship, to ja nie wiem...

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ElevenSports za te wszystkie transmisje z Anglii (Grzywacz rulez ! :wink:), ale wielka szkoda że nie będzie hitu tej kolejki Cardiff vs Wolves. Wiem że dzisiaj są mecze z pierwszych lig, ale taki mecz spadkowiczów (praktycznie już o nic) Malaga-Depor jakim cudem jest ważniejszy od #2 vs #1 Championship, to ja nie wiem...

Okazało się, że straciliśmy dobry mecz, z niesamowitą końcówką meczu, ten doliczony czas gry. Nie będę spoilerować, a każdemu polecam obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,najpierw brak meczu Cardiff vs Wolves,a dziś nawet nie pokażą Fc Augsburg vs Bayern Monachium.Ludzie płacą za pakiet,a nie mogą obejrzeć meczu Bundesligi,którą, ,rzekomo"Eleven ma na wyłączność.I się dziwić czemu kibice korzystają z alternatywnych streamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień po Świętach a w Eleven cały czas jajca. Naprawdę aż tak ciężko pokazać jakikolwiek mecz Bundesligi o 15:30? Tak wiem, jest jeden na ES4 ale jak wiadomo jest to kanał niszowy i nie dla wszystkich dostępny.

Ciekawe czym jeszcze ludzi "zaskoczą", bo to że wywiną jakiś numer jest więcej niż pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale to problem Eleven, że muszą olewać zakupione przez siebie prawa. Weszli na rynek "z buta", nakupowali ile się dało, a później wielki lament, że nie mają gdzie tego pomieścić i muszą wybierać mniejsze zło... Szanuję ich, że mimo wszystko dodali nieco nowej jakości jeżeli chodzi o ilość piłki ligowej, ale co za dużo to niezdrowo. Czasem lepiej mieć mniej, ale zrobić to konkretnie, niż mieć wszystko i robić to "po łebkach" przez co nikt nie jest zadowolony.

Edytowane przez Vinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowali się już od jakiegoś czasu. To się zgadza,ale taka jest rzeczywistość. Pakiet opłacony i klops.Żeby człowiek nie mógł obejrzeć meczu legalnie. Dobrze że żyjemy w erze internetu .Może w końcu się ogarną w kwestii tego co oferują na swojej stronie i w ofertach u operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...