Jump to content

Recommended Posts

Ok to Serie A przedłużona,teraz mam nadzieję przedłuża do Ligue 1, LA Ligi, FA Cup i kupię Premier League bo na Ekstraklasie mi tak nie zależy. Jeżeli tak się stanie to nikt nie będzie miał do nich podjazdu!! Teraz pokazali moc bo wiadome było,że prawa nabył amerykański partner handlowy związany z Polsatem (zapomniałem nazwy) i głośno się mówiło że dużo kasy chcą za te prawa.

Edited by CyfrowySat

Może, wtedy CP było najbliżej. Przez prawie dwa miesiące mogło się dużo zmienić. Mogła być też dogrywka pomiędzy tymi stacjami

Może, wtedy CP było najbliżej. Przez prawie dwa miesiące mogło się dużo zmienić. Mogła być też dogrywka pomiędzy tymi stacjami

Tak, tak ;)

Bo ludzie stąd na pewno mają kontakt z osobami i przedstawicielami tych, którzy brali udział w przetargu ;)

Świetna wiadomość! Serie A zostaje oby w podobnej konstrukcji jak dotąd. Cieszy mnie to, bo w tym celu przeszedłem do CP (jakby wróciło do nc+ to....). Lepszej opcji być nie mogło. Teraz tylko bez głupot w stylu niemieckim :mrgreen:

Wygrać przetarg na możliwość pokazywania meczów, i tak nie mieć żadnego meczu w pakiecie? To lepsze niż PPV :crazy:

Super informacja, Serie A ma bardzo godną oprawę na Eleven i dobrze, że tak pozostanie na najbliższe 3 lata. Teraz niech przedłużają kolejne prawa. 

Ja na miejscu Eleven odpuściłbym francuską wraz z pucharem ligi. W zamian za to porządnie brałbym się za Ekstraklasę i/lub Angielską. :)

To takby klilent jeździł Seicento i zastanawiał się nad nowszym, a Ty mu proponujesz, żeby jednak na poważnie zainteresował się S klasą w AMG. :lol2: Zdajesz sobie sprawę z różnicy cen tych praw?

Edited by eLBeG

Dobry ruch z Serie A według mnie,biorąc pod uwagę liczbę polskich zawodników grających tam regularnie.Chyba najbardziej "polska" liga obecnie.O poziomie sportowym się nie wypowiadam,ja po prostu wolę oglądać włoską od hiszpańskiej  :roll:

Nie powiem, że dla mnie jest to pewna niespodzianka. Akurat jeśli chodzi o prawa od IMG to Eleven stawiałem na ostatnim miejscu. Choć zaciekawiło mnie już wczoraj transmisja z Burton US Open, a to też prawa od IMG. Jeśli tak będzie i rzeczywiście również od tego pośrednika zaczną kupować to  mocno może Eleven namieszać jeszcze w prawach.

Wiadomo, może czy zmienią się godziny spotkań w Seria A od nowego sezonu aby nie było kilku meczów w tym samym czasie

Chyba jeszcze nic oficjalnie, ale na pewno jest taki temat. Przebąkiwano ostatnio, że hiszpański nadawca chciałby przenieść ten sam model, który funkcjonuje w La Liga. 

Czyli użytkownik @gebius może mieć racje. Jeśli tak to chyle czoła. Brawo Eleven, dobrze nie Polsat.

Absolutnie nie. On wypytuje na PW o jakieś informacje, a potem podaje je na forum. @gebius nie ma żadnej wiedzy na temat praw.

Absolutnie nie. On wypytuje na PW o jakieś informacje, a potem podaje je na forum. @gebius nie ma żadnej wiedzy na temat praw.

I dlatego kolega @gebius trochę odpocznie od pisania a na przyszłość lepiej traktować jego "newsy" z dystansem.

Świetne wieści - doskonała oprawa i duża ilość transmisji :)

Myślę że w przypadku laliga powtórki z Bundesligą i podziałem praw być nie powinno - bo to szczególna okoliczność i dość patologiczna była :taka wymiana prawa do 2 meczów w zamian za miejsce na Eleven sport 4.

Seria A w Eleven to nie najlepsza wiadomość moim zdaniem. Jakość techniczna kanałów Eleven na sat jest delikatnie mówiąc słaba.

F1 2018 w Eleven:

- studio live przed i po każdą sesją (dotyczy także treningów)

- parada kierowców zawsze na żywo

- ElevenF1 zawsze w poniedziałki o 22:45

- podczas weekendów wyścigowych ElevenF1 dodatkowo w czwartki i piątki o 22:45 - wszystkie wyścigi z reporterami na miejscu

źródło: https://twitter.com/P_Miroslawski/status/973534079164600320

Przypominam, że Bundesliga też miała być na wyłączność...

Jak na Canal+ nic nie zostanie z piłki, to i wszystkie ligi wyprzedadzą w połowie na mocy strategicznej współpracy.  :mrgreen:

Genialnie opakowuja F1,tak samo bardzo dobrze Ła ligę, Serie A czy Bundeslige.Az strach myśleć co zrobią z Ekstraklasa czy Premier League (zależy od tego jakie prawa im się uda kupić),bo trzeba sobie powiedzieć prawdę w oczy,że opakowanie tych lig w konkurencji leży.

Za Premier League trzeba już słono zapłacić, najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydaje się podział między C+i Eleven.