Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ może pokazać nie więcej niż cztery spotkania Bayernu w całym sezonie.

 

Tylko pamiętaj mogli zrobić inna umowa na temat Bayer a Borussia. Policzyłem i mecze Bayer to już 5 mecz Bayer w nc+ od umowy z Eleven.

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem komunikat po zawarciu praw to z niego wynikało,że NC+ pomimo,że ma prawo wyboru 2 i 4 to ma pokazać 4 mecze Bayernu. Czyli przynajmniej 4 razy muszą im odstąpić bayern. To,że dziennikarze Eleven czy NC++ nie umieją czytać zapisów umowy, które są zawarte prawnym językiem to już ich problem. 

Mirosławski mówił że MAKSYMALNIE 4 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Mirosławski najwyraźniej nie rozumiał zapisów umowy jaką zawarli jego przełożeni z NC+ . Jakoś jak widać ja zrozumiałem te zapisy dobrze w przeciwieństwie do człowieka odpowiadającego za redakcję sportową Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Mirosławski najwyraźniej nie rozumiał zapisów umowy jaką zawarli jego przełożeni z NC+ . Jakoś jak widać ja zrozumiałem te zapisy dobrze w przeciwieństwie do człowieka odpowiadającego za redakcję sportową Eleven.

Widziałeś treść umowy skoro twierdzisz że zrozumiałeś jej zapisy? Mnie by nie zdziwiło jakby po prostu zmienili jej warunki w trakcie obowiązywania.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny jest stan faktyczny, a ten pokazuje,że jest inaczej niż wyjaśniał Patryk Mirosławski. Nie liczy się to co twierdzi Mirosławski, X czy Y ,a to co jest w umowie. Gdyby w umowie było inaczej NC+ nie pokazywał by 5 meczu w sezonie Bayernu. Ciągnięcie dalej tej dyskusji nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się może ktoś spyta Mirosławskiego na tt jeśli nie ma bloka od niego?

Po co? By tego kogoś zablokował? Przecież on nie przyzna się do błędu, ba może udawać,że nigdy nic takiego nie pisał. Zresztą roztrząsanie tego tematu  uważam za zbyteczne, skoro mamy już jasność, czyli 5 mecz Bayernu w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Eleven ma zawsze spotkanie pierwszego wyboru, to niezręczny jest zapis o tylko czterech meczach Bayernu, Obecna sytuacja w tabeli pokazuje, że Bayern właściwie ma już mistrzostwo Niemiec w kieszeni, z kolei m. in. Dortmund walczy z innymi klubami Bundesligi o TOP4 i uczestnictwo w UEFA Champions League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać ze zrozumieniem cyt. Jak wyjaśnia na Twitterze redaktor naczelny Eleven Sports, platforma nc+ posiada prawo do pokazania meczów tzw. drugiego i czwartego wyboru każdej kolejki. Jednocześnie Canal+ może pokazać nie więcej niż cztery spotkania Bayernu w całym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz przez następne 10 stron będziecie pisać różne teorie dlaczego Canal+ pokazuje 5 mecz Bayernu w sezonie, a nie tylko 4 tak jak było w umowie.

Ciekawe co byście napisali, jakby meczu Bayernu w ogóle nie było w TV. Wtedy byłby dopiero lament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz przez następne 10 stron będziecie pisać różne teorie dlaczego Canal+ pokazuje 5 mecz Bayernu w sezonie, a nie tylko 4 tak jak było w umowie.

Ciekawe co byście napisali, jakby meczu Bayernu w ogóle nie było w TV. Wtedy byłby dopiero lament.

Wtedy by był problem bo Lewandowskiego by nie mogli oglądać. Przepraszam ale czasami już nie mogę słuchać że Lewandowski to Lewandowski tamto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę was nie rozumiem. Po pierwsze mecze Ligi niemieckiej nie są warte takiego płaczu. W  ogóle patrząc na styl gry to z lig na 11 Bundesliga wygrywa tylko z drugą klasą rozgrywkową w Niemczech i z belgijską. Po drugie mecze Bayernu mają teraz charakter pół-sparingowy.

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę was nie rozumiem. Po pierwsze mecze Ligi niemieckiej nie są warte takiego płaczu. W  ogóle patrząc na styl gry to z lig na 11 Bundesliga wygrywa tylko z drugą klasą rozgrywkową w Niemczech i z belgijską. Po drugie mecze Bayernu mają teraz charakter pół-sparingowy.

No tak francuska to piękna liga,P$G i długo,długo nic :D

Albo włoska Juve,Napoli i długo,długo nic haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...