Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz pojechali na stadion z komentarzem, ale też i studiem. Pojawia się pytanie - mają tyle kasy na to, czy jakaś firma związana z Bundesligą im coś udostępnia, pomaga? Bo żeby tyle ''wypadów'' robić to dosyć dziwne. A po co by mieli kasę pchać na siłe w takie wyjazdy.

 

Widzę, że Patryk bierze coraz więcej ''niszowych'' meczów. Pewnie wielu z was to cieszy.

A to nie jest tak, że oni dość budżetowo latają i specjalnie za dużo kasy ich to nie wynosi? Kilka razy zdjęcie foteli z Ryanaira widziałem jak chwalili się podróżą. Taki wyjazd chyba z akredytacją za dużo nie kosztuje, a da się przecież ogarnąć przylot i wylot tego samego dnia. I w dodatku wcześniej kupić bilety to jakoś za dużo się nie wykosztują, a to zawsze fun dla kibiców jak ogarniają profesjonalnie mecz widząc go jak najbliżej. Pewnie logistyka u nich działa. Ale czy wychodzą na plus to ciężko powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stracą jakaś ligę,  czwarty kanał będzie już nie potrzebny.

No nie wiem, z tego co widzę, zaczynają kupować jakieś śmieciowe prawa, typu ATP250 i takie tam, więc mogą iść w tym kierunku, że zamiast piłki będą puszczać tenisa albo sporty walki na dwóch kanałach przez cały weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, z tego co widzę, zaczynają kupować jakieś śmieciowe prawa, typu ATP250 i takie tam, więc mogą iść w tym kierunku, że zamiast piłki będą puszczać tenisa albo sporty walki na dwóch kanałach przez cały weekend.

 

I dobrze. Kanały Eleven nie powinny "stać" tylko piłką nożną. Powinny być bardziej różnorodne, jeśli chodzi o dyscypliny sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanał Eleven Sports 4 moźna oglądać na stronie elevensports.pl wraz z pozostałymi trzema kanałami?

 

Ostatnio nie było dostępu do ES4 przez stronę, ale dziś już jest zakładka, ale zamiast transmisji jak na razie "Wkrótce dostępne na elevesports.pl", więc myślę że niedługo będzie dostęp. Jeszcze żeby nie powtarzały się transmisje między ES4 i pozostałymi i będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie było dostępu do ES4 przez stronę, ale dziś już jest zakładka, ale zamiast transmisji jak na razie "Wkrótce dostępne na elevesports.pl", więc myślę że niedługo będzie dostęp. Jeszcze żeby nie powtarzały się transmisje między ES4 i pozostałymi i będzie ładnie.

No bo Eleven musi odkupić własny kanał od nc+ :) najprędzej dostępny będzie od marca a nie jak zapowiadali po 3 miesiącach wyłączności.

I dobrze. Kanały Eleven nie powinny "stać" tylko piłką nożną. Powinny być bardziej różnorodne, jeśli chodzi o dyscypliny sportowe.

Od dawna mają turniej z Sofii i jakiś z Argentyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, miała lecieć na ES3, ale zamiast tego poleciało Monaco, które planowo miało być na ES4.

 

Pytanie do osób mających dostęp do ES4, zamienili transmisje i gala poleciała na ES4, czy w ogóle jej nie było?

A o której miała być ta gala?

Około 21:00 na pewno jeszcze była na pewno francuska, potem nie sprawdzałem.

Zresztą mecz Monako był jednocześnie w ES3 i ES4.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat takie plany już były od co najmniej tygodnia, EPG nie zostało zaktualizowane.

No właśnie, niezły bałagan fundują nam co tydzień, np. wg epg na ES2 teraz jest Werder-Wolfsburg...  Mogliby się dogadać z nc+ tak, żeby ci wybrali "swoje mecze"  z Bundesligi odpowiednio wcześniej

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werder-Wolfsburg był wybrany odpowiednio wcześniej i widniał w ramówce C+S2 na dziś wypuszczonej 25 stycznia. A tydzień temu jak robiłem rozpiskę live to meczu na elevensports.pl wyszczególnionego już nie było, więc czas na podmianę EPG też był.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z dzisiejszą galą MMA? Odwoływali to wcześniej?

Gali M1-87, która miała być na E4 też nie było. Ciekawe, czy czasem nie odpuszczają już sportów, które im się zupełnie nie opłaca pokazać. W sensie wolą zdublować, albo puścić powtórkę. A program? Da się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, teraz będzie okazja do obejrzenia meczów Borussi w Eleven.

 

18.02. z Borussią Moenchengladbach

03.03 z Lipskiem

 

Także nie ma co narzekać :P

Cała Bundesliga na wyłączność, po czym oddali transmisję do NC+ C+

Takie petycje nic nie dadzą. Jedyny sposób, to przestać je abonować. Ja tak zrobię jeśli stracą La Ligę. Obawiam się jednak, że prawami podzielą się z Canal+ i nadal trzeba będzie mieć dostęp do obu tych kanałów.

 

@Lanser

Bez przesady, dla kibica jakiejś ekipy liczy się każdy jej mecz. Ja sobie nie wyobrażam nie obejrzeć meczu Legii, jakiegokolwiek.

Wiem że będzie ciężko coś ugrać tą petycją , z Eleven też się nie rozstanę bo mam umowę z CP na 24 miesiące obecnie kara za zerwanie umowy to prawie 1500zł :/

Teraz to możemy sobie pisać i do samego diabła.

A to dopiero początek , Eleven teraz co kupi to się będzie dzielił.

Kasa się kończy !

Myślałem żeby napisać skargę do UOKIK, bo jakby nie było oszukali kibiców, w reklamie było "Cała Bundesliga tylko w Eleven"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Bundesliga na wyłączność, po czym oddali transmisję do NC+ C+

Wiem że będzie ciężko coś ugrać tą petycją , z Eleven też się nie rozstanę bo mam umowę z CP na 24 miesiące obecnie kara za zerwanie umowy to prawie 1500zł :/

Myślałem żeby napisać skargę do UOKIK, bo jakby nie było oszukali kibiców, w reklamie było "Cała Bundesliga tylko w Eleven"

sorry ale skarga wystawi cię tylko na pośmiewisko ,nic nie ugrasz  gdyż nie wykupujesz kanału na konkretny kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...