Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że jestem zaskoczony tymi dzisiejszymi wieściami. Mam dostęp do wszystkich polskich kanałów sportowych, więc mi tam rybka, że w trakcie sezonu się podzielili, ale już sam fakt oddania praw do C+ mnie mocno zastanawia. I to nie są byle jakie mecze, na dodatek C+ ma je na wyłączność. To oznacza, że praktycznie najlepsze mecze (hity) będą w C+. Ciekawe kto pokaże pojedynki Borussii z Bayernem. Jeśli C+ to Eleven nieźle się załatwiło. 

 

Co do czwartego kanału: OK, jest potrzebny, Mirosławski mówi o większej ilości m.in. meczów Ligue 1. OK, w niedzielę mają wolną ramówkę i nic nie pokazują wieczorem. Po co opowiadać bajki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety na 99,9% Gran Derbi.DE na C+.

Jakie niestety?Bardzo dobrze. Szanowni koledzy z forum czas się przyzwyczaić do tego ,że Canal+ oraz Eleven to dopiero jest "kopanina" pełną gębą. :P

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że jak powstanie 4 Eleven to zapewne przez jakiś czas będzie on tylko w NC+, tak jak to było z Extra.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja nie mam nic na przeciw Sublicencjom. Ale to nie jest sublicencja, tylko oddanie części kontentu konkurencji. Poważnej jego części. Oszukanie kibiców. Mocne, nikt jeszcze czegoś takiego nie zrobił. Po to właśnie podaje się długość umów na dany kontent. Ludzie zobaczyli: 4 sezony u nas, jedynie mecz o 18 30 w wersji nieekskluzywnej. I kupują/ A teraz wychodzi info, że jednak mecz o 18 30 zakupiony na exclusive, ale oddajemy to konkurencji. Jestem ciekaw reakcji CP. Podejrzewam, ze ich też wykiwali. W kablu też mnóstwo ludzi brało ze względu na Bundesligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem ciekaw reakcji CP. Podejrzewam, ze ich też wykiwali. W kablu też mnóstwo ludzi brało ze względu na Bundesligę.

CP teraz mocno reklamuje się pakietem za 29,99zł z Cinemax i właśnie Eleven, na pewno im się to nie spodoba. ;)

 

@Electrixxx, dla Ciebie może i świetny deal, ale jak ktoś nie ma Canal+, a lubi Bundesligę, został okradziony z kontentu.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie ogarniam tego dealu!Co za [beep]na decyzja!Za wprowadzanie w blad ludzi ze tu tego na wyłączność,a później powiedzmy sobie to po imieniu podaniu ręki c+ i danie im sublicencje to nadaje się uokiku czy do innego urzędu konsumenta i co najlepsze każdy to wygra!Nie wierzę że ze Eleven pochelpilo sie ma kase! Tu w tym jest drugie dni!Albo Eleven za ta sublicencje dostanie coś z lig polskiej,angielskiego czy Nba,albo tym ruchem właśnie załatwił sobie za darmo miejsce na transporterze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie ogarniam tego dealu!Co za [beep]na decyzja!

Czysty biznes.Sądziliście że Eleven to lek na całe zło, a tak nie jest. Potrzebna jest im współpraca z NC+ i tego wasze narzekania nie zmienią. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale sporo wątpliwości powoduje zapis, że C+ ma 4 kolejki, w których pokazuje mecze Bayernu. Jeśli tak to pewnie będzie to mecz 1. wyboru. I wtedy oni biorą dwa hity sezonu, do tego jakiś mecz z Schalke albo Lipskiem i Eleven jest w polu. Chyba, że jakoś to uregulowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Eleven oddałoby tak prestiżowe prawa do Bundesligi w zamian za miejsce na transponderze, by pokazywać na 4 kanale mecze 4-5 kategorii pozostałych lig, czy Championship. W tym posunięciu musi być zawarty jakiś deal przyszłościowy. Nie zdziwię się jak NC+ i Eleven pójdą po Ekstraklasę i podzielą się coś na wzór umowy NC+ i Eurosportu. Dla obu stron byłby to bardzo korzystny układ.

Edytowane przez Gebe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98, mi to nie przeszkadza bo mam Eleven :P Tylko co poniektórzy, niech się teraz dwa razy zastanowią zanim coś napiszą na Canal+ , że jest niedobre a Eleven jest taki super bo wszystko kupuje. Po raz kolejny napiszę: "Jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego" :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony masz racje, ze ten zapis moze niepokoic, ale na litosc boska, chyba Eleven nie zrobiloby czegos takiego, zeby oddac mecz BVB-Bayern?


@paw98, mi to nie przeszkadza bo mam Eleven :P Tylko co poniektórzy, niech się teraz dwa razy zastanowią zanim coś napiszą na Canal+ , że jest niedobre a Eleven jest taki super bo wszystko kupuje. 

 

Ja, to pisalem do tych co nie maja C+, tylko np. CP + 11 ( miedzy innymi mnie sie to tez tyczy, bo nie mam C+, a podpisalem umowe na 2 lata ostatnio z CP + Eleven... a BVB bardzo lubialem ogladac, nawet bardziej niz Bayern, wiec tez czuje sie po czesci oszukany)


Zreszta przekonamy sie bardzo szybko, jak to bedzie. Mecz BVB-Bayern 4 listopada, jesli sie nie myle?

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98, nikt z Eleven nie chce jakoś skomentować tego zapisu, więc nie zdziwię się jeśli po prostu ukrywają ten fakt. Z komunikatów obu nadawców nic konkretnego nie wynika.

Podzielili się polską ligą żużlową, teraz sublicencja na Bundesligę, Eleven ma pojemność od NC+ - na pewno będą działali wspólnie w jeszcze wielu projektach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98, nikt z Eleven nie chce jakoś skomentować tego zapisu, więc nie zdziwię się jeśli po prostu ukrywają ten fakt. Z komunikatów obu nadawców nic konkretnego nie wynika.

 

Podzielili się polską ligą żużlową, teraz sublicencja na Bundesligę, Eleven ma pojemność od NC+ - na pewno będą działali wspólnie w jeszcze wielu projektach. :)

 

Ja nawet sobie nie moge wyobrazic, co sie bedzie dzialo, jesli mecz BVB- Bayern bedzie tylko w C+. Nie chcialbym  byc chyba wtedy na miejscu Eleven. Chyba by ta za przeproszeniem bude redakcyjna spalili.

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielili się polską ligą żużlową, teraz sublicencja na Bundesligę, Eleven ma pojemność od NC+ - na pewno będą działali wspólnie w jeszcze wielu projektach. :)

Nareszcie, jak widać nie jestem sam w ocenie sytuacji. Teraz będzie można porównać sobie jakość obrazu podczas transmisji. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielili się polską ligą żużlową, teraz sublicencja na Bundesligę, 

Nie zapominaj ze nc+ ma sublicencje od Eleven na jeszcze jedne, dosc popularne rozgrywki.

Jezeli mecz BVB - Bayern bylby tylko w nc+ to raczej by sie tym pochwalili w dzisiejszym komunikacie.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczsniej, po prostu to jest niemozliwe, zeby Eleven oddalo Der Classicer C+. Nie  po to, placili tyle kasy, zeby teraz oddawac najlepszy mecz.


Wracajac do tematu 4 kanalu. Miroslawski pisze, ze bedzie wiecej m in LaLigi - czy to ma byc jakis zart? Przeciez juz teraz pokazuja mecze, ktore nikogo nie interesuja. I co beda pokazywac mecz Alaves - Malaga? Wole tysiac razy mecze BVB niz 5 meczow z kolejki LL

Edytowane przez paw98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...