Jump to content

Recommended Posts

A wśród stacji sportowych którzy są jeśli da radę sprawdzić? Bo o to konkretnie Mirosławskiemu chodziło. ;)

Edited by bart18

Mirosławski "Życzyłbym sobie więcej kanałów". Dobrze, że chociaż wie, że powinno więcej kanałów Eleven.

W niedzielę byli pierwsi a w sobotę wyprzedził ich Canal+ Sport. No ale to tylko dzięki F1. W weekend gdy nie ma transmisji F1 nie liczą się kompletnie.

Guest kun

a o Ligue 1 mówił coś czemu nie puszczają spotkań mimo wolnej ramówki jak ostatnio Nice - Marsylia ?? swoją drogą ludzie pytali o szkocką bo eleven reklamowało ją nawet w dniu meczu celtic - rangers więc to jest winna tylko i wyłącznie eleven że po pierwsze nie wspomnieli że tej ligi już nie mają (nadal nie wspomnieli) po drugie skoro reklamują ją to logiczne że ludzie pytają czemu nie ma spotkań tak na logikę. Mnie ciekawi jednak czemu tak olewają Francję

Gdyby się posiłkowali Nielsenem to bym wiedział dlaczego olewają Francuską ale tak to nie wiem :)

Nic nie było o Francji, jednak najpierw Mirosławski mówi, że nikt belgijskiej i szkockiej nie ogląda i dlatego ich nie ma, za kilkanaście minut jednak że oglądalność w przypadku stacji takiej jak Eleven nie jest ważna i liczy się tylko jak największa ilość live, niezależnie czy ogląda 100 osób czy więcej. ;)

A i było też o korespondentach, będą, chce ich mieć, lecz brakuje czasu na ogarnięcie.

Edited by bart18

Jeszcze nie słuchałem podcastu, więc nie wiem czy poruszają tematykę magazynów, ale nie wiem czy pamiętacie news o zatrudnieniu Jermakowa - https://satkurier.pl/news/159880/maciej-jermakow-w-redakcji-eleven-sports.html

"poprowadzi nowe autorskie magazyny, które pojawią się w jesiennej ramówce stacji" - ja wiem, że jesień się dopiero zaczęła, ale zapowiadali magazyny - liczba mnoga, a nawet ani jeden niestety do tej pory się nie pojawił ;) I to nawet nie chodzi o to, że jakoś bardzo tych magazynów pragnę, będą to będą, nie to nie, ale to są niestety kolejne zapowiedzi, które wydają się dalekie od realizacji i to w tym wszystkim jest najgorsze :)

W skrócie: dla mnie to jest stacja z ludźmi, których wypowiedzi nie można traktować poważnie. Sami sobie w jednym wywiadzie potrafią zaprzeczać. Obiecanki, zapowiedzi, deklaracje, a wszystko to funta kłaków nie jest warte. Jakość ciągle lekko poniżej słabej polskiej przeciętnej i zrywanie sygnału na dodatek. Dziś mam zamiar oglądać Boliwia-Brazylia i pewnie też napotkam jakieś problemy jak zawsze nie z ich winy. 

Kto ma teraz prawa do biathlonu, poza Eurosportem, Polsat? Do kiedy? Podczas dzisiejszego treningu F1 śmiali się że Mirosławski gdzieś tam u nich postawił puszkę do której zbiera pieniądze na biathlon. To pewnie taki żart ale Mirosławski bardzo lubi biathlon i nawet go współkomentował na Eurosporcie. Eleven ma jakieś sporty zimowe?

Dla mnie Miroslawski jest największym zagrożeniem tej tv i w ogóle tam go nie powinno być,a już napewno na takim stanowisku! Już któryś raz mowil,że będą korespondenci,nowe programy a jak się go pyta i to nie pierwszy raz to już nie może powiedzieć haha. Dla mnie w tym

Podcascie nie było żadnych konkretów! Na miejscu Wandzla to bym go bardziej przydusil co z nowymi magazynami,czy planuja przedłużyć ligi piłkarskie czy jak blisko byli pozyskania LM! Nic z tego nie było! Każdy wie ze to arogant,ale z tymi starymi to już naprawdę przesadził! Reasumując,w wywiadzie bardzo mało konkretów,za to jakieś [beep]oly o wodkach czy kioskach.

Czyli o starym ELEVEN GOL można zapomnieć!! no trudno, olewam oglądanie każdego magazynu po 1h = 4h oglądania zamiast na spokojnie same bramki z 4 lig w ciągu 1,5h :|

Przecież dla kibica ligi X godzina ze skrótami ulubionej ligi jest lepszym rozwiązaniem niż jakieś 20 minut :D

Wam to się nigdy nie dogodzi.

Gorzej, jeśli jest się sympatykiem kilku lig to wtedy niezły kawałek czasu trzeba poświęcić, żeby wszystko obejrzeć ;)

Faktem jest, że brakuje konkretnego studia o rozsądnej - ludzkiej godzinie do podsumowania finału eliminacji w Ameryce Południowej :/ CP ma mało wartościowej treści w ramówce piłkarskiej ale potrafi wycisnąć je jak cytrynę Eleven ma z tym pewien problem, choć sama paplanina nie jest najważniejsza :P 

Panowie z Eleven w dalszym nie wpadli na to, zeby dac magazyn z bramkami el. MS CONMEBOL? Transmituja to chyba od poczatku tych eliminacji i takiego magazynu jeszcze tam nie widzialem. Nikt przy zdrowyčh zmyslach nie bedzie ogladal 5 meczow ... Trzeba sie posilkowac internetem.

Ten podcast z Miroslawskim idealnie obrazuje na jakiej zasadzie dziala Eleven XD

Wow, własnie byłem ciekawy czy jest taki magazyn podsumowujący bramki z tej strefy. Słabe ze strony eleven.

Tak samo jak brak magazynu eleven gol...

Oglądam właśnie F1 i zaskoczyła mnie pozytywnie jakość przekazu na Eleven.

Średnie przeliczenie to ~13 MBit/s.

Czekam na 4K F1 może czymś zaskoczą w 2018 roku..

Szkoda, że dzisiaj nie pokazują NFL o 19:00, skoro mają taką okazję. W zamian za to na wszystkich kanałach powtórki. Po co im te prawa w takim razie?

Edited by senac

Liczę na Eleven i co za tym idzie o realne nadawanie w 2018 roku w UHD, choć nawet na 1 kanale dodatkowym lub po zamianie któregoś z 3 obecnych.

Może, by więcej osób oglądało, gdyby od czasu do czasu pokazali (już nawet nie mówię o skomentowaniu) mecz nie w środku nocy - niedziela 19:00.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.