Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dzisiaj o 20 na EE nie ma meczu Ligue1 pomimo, że jest wolna ramówka? Jest chociażby spotkanie Tuluzy z Rennes czy kilka innych spotkań. Czy we Francji istnieje tylko PSG i Monaco? Lubię Eleven i szanuję za ilość transmisji piłkarskich, ale nie podoba mi się kompletnie olewanie ligi francuskiej. Wbrew pozorom są takie osoby jak ja, które często bywają we Francji, znają język i dodatkowo lubią piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wbrew pozorom są takie osoby jak ja, które często bywają we Francji, znają język i dodatkowo lubią piłkę nożną.          

 

No to powinno być Toulouse - Rennes, a nie Tuluza - Rennes. Z resztą w Francji o tej godzinie są zwykle mniej ciekawe mecze. To już bardziej powiedziałbym czemu nie ma pierwszego niedzielnego meczu mimo wolnego miejsca w ramówce. Wg mnie Eleven raczej nie pomyśli o przedłużeniu praw do Ligue 1 Conforama, tym bardziej jeśli nadal będą posiadali tylko trzy kanały. Taki Eurosport mógłby pokazywać mecze z każdej godziny jak kiedyś w przypadku Bundesligi. Wadą byłoby jedynie, że mecze Coupe de la Ligue nakładałyby się na DFB-Pokal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Coupe de la Ligue strasznie z DFB-Pokal nie nakłada, od 1/4 z pewnością już w ogóle. ;) W tym roku 1/8 też w innym terminie niż DFB-Pokal. ;) Ale wiem, to takie wróżenie z fusów, fajnie by jednak było, gdyby kiedyś się sprawdziło. Rok temu trochę razy zwłaszcza na początku sezonu Eleven dawał mecze z Francji o 20, no a teraz....

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że eleven po raz pierwszy komentuje z Bremy mecz ligowy co jest nieprawdą, bo ja znalazłem przykład i to z polskiego podwórka.

 

Otóż starsze osoby może pamiętają, że był taki zawodnik jak Andrzej Niedzielan i gdy przechodził do NEC Mateusz Borek wybrał się na mecze z Ajaxem i Feyenoordem i komentował oba mecze z Holandii. Wracają skomentował jeszcze mecze z Niemiec a konkretnie mecz Werderu w Bremie więc jest to nieprawda, nie pamiętam sezonu ale tak było, pamiętam oglądałem :-) 

Skoro więc ja  znalazłem przykład i to z Polski to nie wierze, że nie było takich przypadków  gdzie indziej :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydawało mi się że Eleven Sports ma mieć wszystko a Eleven tylko piłkę. W ogóle tez trochę mogliby rotować tym sportem są kablówki gdzie jeden kanał jest w pakiecie Sportowym a pozostałe tylko pakiet lub za trochę wyższe cenę. Troche monotonne są te kanały Eleven Sports tylko Bundesliga i Serie A nic nie dadzą francuskiej w piatek czy hiszpańskiej w niedziele. Ale to patrze tylko po tym sezonie czy zdarza sie ze jest hiszpańska lub francuska na Eleven Sports bo tylko ten będę miał na stałe a pakiet Sport na Ostro gdzie jest Eleven Sports w Vectrze ma od nieco ponad tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 nie zawsze było na Eleven, zaczęli do tego sezonu, po prostu pewnie jest to myk na abonentów kablówek, którzy mają Eleven Sports w pakietach, by dobrali całą opcję. :) Założenia były owszem takie, że Eleven Sports to będą inne sporty, teraz to się zdecydowanie zatarło.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było zerwanie transmisji to zostało by logo Eleven na czarnym tle, a ono też zginęło więc raczej problemy po stronie Eleven.

Ale w czasie czarnego obrazu, w czasie F1 było logo i nawet na chwilę wskoczyło ich intro, które mają przygotowane właśnie na wypadek zerwania transmisji. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...