Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówki sprawdzajcie na ich stronie a nie jakieś telemany...

Teleman a zwłaszcza naziemna ma często aktualniejszą ramówkę od strony, ale jak tam wolisz. Może się wydawać to dziwne, ale tak jest. I podziwiam skąd znajdujesz czas by oglądać to wszystko, serio.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze czytac uwaznie - sprawdzalem i tu i tu, zeby potem takich wpisow nie bylo, ze nie sprawdzam "u źródła":

"Przed chwila sprawdzilem na Telemanie oraz Elevensports.pl"

 

Druga sprawa - tak jak napisal bart18. Teleman ma przewaznie aktualniejsza ramowke od oficjalnych stron danych stacji (mowie tu ogolnie, nie tylko o Eleven).

 

Trzecia sprawa - jezeli chodzi o mnie osobiscie - godzinny magazyn na 3-4 ligi to idealna sprawa, wszystko szybko i konkretnie.

Powyzej to juz sie zaczyna troche bezsensowna zabawa.

 

Godzinny magazyn to jest fajna sprawa dla fanatykow danej ligi.

Jest sporo osob, ktore chca przejrzec bramki ze wszystkich 4 lig, ktore sa w Eleven. Nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie siedzial i ogladal 4 godziny pod rzad magazynu po magazynie (albo z odtworzenia po uprzednim nagraniu) ... Przeciez to jest sado-maso. Niemniej - jezeli ktos lubi takie maratony, prosze bardzo.

 

Jezeli juz chodzi o ten poniedzialek - Ja sam i pewnie spora czesc uzytkownikow przychodzi do domu po pracy i chce ogarnac szybko do konca, to co lecialo w weekend - nie wszystko przeciez czlowiek ogarnie z TOP 5 lig (to jest 48 meczow przeciez).

 

Poza tym - najbardziej interesujacy material na Elevenach to wlasnie Eleven GOL. Mowie, jak jest -  mam dostep do wynikow pobierania materialow ze sportowych stacji na pewnej stronce. Niektorzy maja dostep do wynikow ogladalnosci kanalow, a Ja mam dostep akurat do wynikow tego, co ludzie najczesciej pobieraja. Eleven GOL pobierany jest zdecydowanie wiecej razy niz wyscigi F1 czy np. całe mecze. Już nie mowiac o magazynach Eleven GOL LIVE z rozmowami rodem z "pudelka" - praktycznie nikt nie jest tym zainteresowany.

Tak samo np. najbardziej interesujace materialy od Canal+ to: Liga+ Extra, Liga+ i Sport+ - w tej kolejnosci.

 

Cyrk trwa w najlepsze - jak juz pisalem - nie potrafili wyemitowac magazynow Ligue 1 z pierwszych dwoch kolejek. Teraz nie potrafia wyemitowac (pierwszego w sezonie) Eleven GOL. Co nastepne?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata Ja wiem ze jestes naczelnym hejterem Eleven, ale jeśli rozmowy w Eleven Gol Live sa pudelkiem to rozmowy w C+ i lidze+ extra sa smutnie poważne bez humoru. W 11 jest humor i luzna atmosfera,gdzie nikt nie usiłuję być poważnym redaktorkiem,a w konkurencji właśnie jest wszystko na zasadzie patrzcie jaki ja jestem mądry i ile wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pełna rozpiska wygląda tak:

 

9:55, Eleven Sports, 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX: 1. sesja treningowa (studio od 9:30)

13:55, Eleven Sports, 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX: 2. sesja treningowa (studio od 13:30)
18:25, Eleven Sports, Bundesliga 2: MSV Duisburg – SV Darmstadt
20:10, Eleven, LaLiga Santander: Real Sociedad – Villarreal CF
20:30, Eleven Extra, Ligue 1 Conforama: Paris Saint-Germain – AS Saint-Étienne
22:10, Eleven, LaLiga Santander: Real Betis Balompié – Celta Vigo
 

Polecamy w sobotę, 26 sierpnia:

10:55, Eleven Sports, 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX: 3. sesja treningowa (studio od 10:30)

12:55, Eleven Sports, Bundesliga 2: FC St. Pauli – 1. FC Heidenheim

13:55, Eleven, 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX: sesja kwalifikacyjna (studio od 13:00)
15:25, Eleven, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg
15:25, Eleven Sports, Bundesliga: Werder Brema – Bayern Monachium

15:25, Eleven Extra, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim
18:00, Eleven Extra, Serie A TIM: Genoa CFC – Juventus FC
18:10, Eleven, LaLiga Santander: Deportivo Alavés – FC Barcelona
18:25, Eleven Sports, Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha BSC (studio od 17:30)
20:10, Eleven, LaLiga Santander: Girona FC – Málaga CF
20:40, Eleven Sports, Serie A TIM: AS Roma – Inter Mediolan

22:00, Eleven Extra, Gfinity Elite Series: Season 1 Week 8 CS:GO
22:10, Eleven, LaLiga Santander: UD Las Palmas – Atlético Madryt

22:50, Eleven Sports, magazyn: Eleven GOL LIVE Sobota odc.2

Polecamy w niedzielę, 27 sierpnia:

13:25, Eleven Sports, Bundesliga 2: 1. FC Union Berlin – Arminia Bielefeld
13:45, Eleven, 2017 FORMULA 1 PIRELLI BELGIAN GRAND PRIX: Wyścig (studio od 13:00)
15:25, Eleven Sports, Bundesliga: RB Lipsk – SC Freiburg
17:55, Eleven Sports, Bundesliga: Hannover 96 – FC Schalke 04 (studio od 17:30)
17:55, Eleven, Serie A TIM: Torino FC – US Sassuolo
18:00, Eleven Extra, LaLiga Santander: SD Eibar – Athletic Club
20:10, Eleven, LaLiga Santander: Getafe CF – Sevilla FC
20:40, Eleven Sports, Serie A TIM: SSC Napoli – Atalanta Bergamo (studio od 20:00)
20:55, Eleven Extra, Ligue1 Conforama: AS Monaco – Olympique Marsylia
22:10, Eleven, LaLiga Santander: Real Madryt – Valencia CF

22:50, Eleven Sports, magazyn: Eleven GOL LIVE Niedziela odc.2

 

Polecamy w poniedziałek, 28 sierpnia:

20:25, Eleven, Bundesliga 2: 1. FC Kaiserslautern – Eintracht Brunszwik
21:00, Eleven Sports, magazyn: Eleven GOL LIVE odc.2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście przepraszam, rozpędziłem się, ale i tak Mirosławski dopiero będzie w Spa w sobotę.

Poza tym mecz Koln-Hamburg to nie jest jakiś hit weekendu w Bundeslidze, żeby na takowy zasługiwał. ;)

Masz rację chociaż Kolonia jest zaraz przy Spa, więc wcale bym się nie zdziwił gdyby Mirosławski tam był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisalem od samego poczatku o tych magazynach - kpina i cyrk.

Tabela i wyniki na poczatek - dopiero potem skroty ...

 

Te gotowce od beIN Sport czy kogos tam innego to pomylka, nie da sie tego ogladac - powielaja jedynie głupotę.

 

Powinni robic wlasne magazyny, tak jak Canal+ albo Eurosport! Przeciez skrotami moga dowolnie manewrowac, maja material dostarczany pod nos.

Jednak widac, ze pracuja tam sami laicy i stworzenie wlasnego magazynu ze skrotami to cos absolutnie nieosiagalnego. Nie ma wiec sie co dziwic, ze wyglada to tak, jak wyglada (żałośnie).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, tak sobie czytam ten temat od początku istnienia, czyli od dwóch lat. Odnoszę wrażenie że nadawca Eleven lub Pan Mirosławski jakąś ogromną krzywdę  userowi wyrządzili. Powielasz bez przerwy "cyrk", "głupota", "nie da się tego oglądać". Już przecież chyba wszyscy wiedzą , że według Ciebie " powinni robić magazyny, tak jak Canal+". W zasadzie każdy Twój post zawiera jednakowe przesłanie, nic nie wnosi do dyskusji i prowokuje. Puszczasz sobie takiego zaczepniaka i czekasz na reakcję.Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisalem od samego poczatku o tych magazynach - kpina i cyrk.

Tabela i wyniki na poczatek - dopiero potem skroty ...

 

Te gotowce od beIN Sport czy kogos tam innego to pomylka, nie da sie tego ogladac - powielaja jedynie głupotę.

 

Powinni robic wlasne magazyny, tak jak Canal+ albo Eurosport! Przeciez skrotami moga dowolnie manewrowac, maja material dostarczany pod nos.

Jednak widac, ze pracuja tam sami laicy i stworzenie wlasnego magazynu ze skrotami to cos absolutnie nieosiagalnego. Nie ma wiec sie co dziwic, ze wyglada to tak, jak wyglada (żałośnie).

Szanuję Twoje zdanie, ja mam odmienne. Zastanawia mnie po co oglądasz tą telewizję (a w szczególności magazyny) skoro to Ci się tak nie podoba? Myślę, że nie warto tracić czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na weekend + komentatorzy:

 

Piątek
18:25 MSV Duisburg v SV Darmstadt 1898 e.V. – Piotr Dumanowski i Marcin Gazda [Eleven Sports]
20:10 Real Sociedad de Fútbol v Villarreal CF – Marcin Pawłowski i Tomasz Ćwiąkała [Eleven]
20:25 1. FC Köln v Hamburger SV – Mateusz Święcicki i Filip Kapica [Eleven Sports]
20:30 PSG v ASSE – Dominik Guziak i Mateusz Majak [Eleven Extra]
22:10 Real Betis Balompié v RC Celta – Michał Mitrut i Marcin Gazda [Eleven]

Sobota
12:55 FC St. Pauli v 1. FC Heidenheim 1846 e. V. – Michał Mitrut [Eleven Sports]
15:25 Eintracht Frankfurt v VfL Wolfsburg – Mateusz Święcicki i Filip Kapica [Eleven]
15:25 SV Werder Bremen v FC Bayern München – Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński [Eleven Sports]
15:25 Bayer 04 Leverkusen v TSG 1899 Hoffenheim – Piotr Dumanowski i Dominik Guziak [Eleven Extra]
18:00 Genoa CFC v Juventus – Julian Kowalski i Piotr Czachowski [Eleven Extra]
18:10 Deportivo Alavés v FC Barcelona – Marcin Pawłowski i Tomasz Ćwiąkała [Eleven]
18:25 Borussia Dortmund v Hertha BSC – Mateusz Święcicki i Filip Kapica [Eleven Sports] (Studio 17:30)
20:10 Girona FC v Málaga CF – Michał Mitrut i Marcin Gazda [Eleven]
20:40 AS Roma v F.C. Internazionale Milano – Dominik Guziak i Piotr Dumanowski [Eleven Sports]
22:00 Season 1 Week 8 CS:GO [Eleven Extra]
22:10 Unión Deportiva Las Palmas v Atlético de Madrid – Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda [Eleven]
22:50 Eleven GOL LIVE [Eleven Sports]

Niedziela
13:25 1. FC Union Berlin v DSC Arminia Bielefeld – Michał Mitrut [Eleven Sports]
15:25 RB Leipzig v SC Freiburg – Piotr Dumanowski i Dominik Guziak [Eleven Sports]
17:55 Hannover 96 v FC Schalke 04 – Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała [Eleven Sports]
17:55 Torino Football Club v U.S. Sassuolo – Sebastian Chabiniak i Piotr Czachowski [Eleven]
18:10 SD Eibar v Athletic Club – Michał Mitrut i Marcin Gazda [Eleven Extra]
20:10 Getafe C.F. v Sevilla FC – Marcin Pawłowski i Marcin Gazda [Eleven]
20:40 SSC Napoli v Atalanta Bergamasca Calcio – Piotr Dumanowski i Filip Kapica [Eleven Sports]
20:55 AS Monaco v Olympique de Marseille – Dominik Guziak i Stefan Białas [Eleven Extra]
22:10 Real Madrid C.F. v Valencia CF – Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała [Eleven]
22:50 Eleven GOL LIVE [Eleven Sports]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to meczu dziś nie będzie ze stadionu. :P

Kapica szaleje, zwłaszcza w sobotę, studio przed i po F1 (?), kwalifikacje o 14, meczyki Bundesligi o 15:30 i 18:30, praktycznie bez wytchnienia. ;) Szkoda tylko, że znów bez Święcickiego przy Serie A i raczej nieprędko się to może zmienić. Niestety Eleven ma za małą redakcję.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieranie Swiecickiego od Serie A to jakiś absurd! Przecież on sie tą ligą jara i na Twitterze tylko o niej niemalże pisze a oni mu daja specjalnie Bundesliga czy jak? Paranoja.

 

No ale Guziak na hit z Olimpico. Poza tym Dumanowski nie jest taki zły, przynajmniej cenię u niego jaranko calcio, choć potrafi błędy nieraz podstawowe zrobić ale jest na bieżąco i bardziej te błędy sa nie wynikiem niewiedzy a ludzkiej pomyłki. Wiec wybaczam mu to.

 

Ależ weekend będzie! Calcio + GP Belgii, sztos! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...