Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Na Eleven Extra w tej chwili od 15:00 ruszyla powtorka meczu Metz - Monaco. Czy nie mozna bylo dac w tym czasie meczu Lille - Caen na zywo? Dziwna decyzja. Za duzo powtorek nam proponuja!

Zrobili 10 dniowe otwarte okno więc nie ma się czemu dziwić. Musi być " wilk syty i owca cała " ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Eleven to dalej mielibyśmy po 2-3 spotkania z danej ligi i to za większą cenę.

 

Nie da się ukryć,że jakość obrazu nie jest idealna ale ludzie nie wymagajcie cudów za 15 zł miesięcznie !

 

Za taką cenę, to ich oferta z taką ilością spotkañ jest REWELACYJNA.

 

Ilość postów w tym temacie tylko to potwierdza i taka prawda.Dlaczego nie marudzicie np w temacie o Sportklubie ? Bo oni nic nie mają i nikogo nie obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wszystkie posty jakie to Eleven jest beeee,pomimo ze jest bardzo tanie,ma super prawa, czadowe studio i bardzo dobra oprawę to i tak ludziom nie pasuje bo to nie c+! Zgadzam się z jednym z postów powyżej,że jak nie było jednego to zle,ale jak już jest to teraz drugie jest zle i tak w kółko! Ja mam w kablowce obraz zyleta i to jest zależne faktycznie od nadawcy! Podsumowując to powiem to co mówię zawsze,że ludzi boli ze Eleven zabrał im ligi c+,i wiecie co będzie jeszcze gorszy lament bo coś czuję że coś z dwójki liga Polska lub angoelska będzie w 11 albo i obie naraz!

 

2 lata minęły, a ludzie narzekają, bo ktoś zabrał im ligi z C+? No jak się nie ma argumentów na obronę E to zawsze sobie można wymyślić taki absurd, byleby przywalić konkurencji... Chodzi o jakość przekazu, o komentarz, o poziom merytoryczny niektórych występujących tam osób, o "schyłkowy ceplus" w postaci wielu lig i małej ilości kanałów do ich pokazywania. Szacunek za ilość transmisji, taniochę i nieustanną chęć rozwijania się - to przecież widzi każdy, ale wady pozostaną wadami, nawet jeśli zamkniemy oczy. Poza tym po to jest krytyka, by wymóc pewne zmiany, to nie jest hejt, ani czepianie się na siłę. Inna sprawa, że tym razem najlepszy mecz weekendu był w Anglii :) co jeszcze raz pokazuje, że dobra piłka jest wszędzie i nie ma barw żadnej stacji sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spirit83 przecież to normalka w tym temacie. Najwięksi pasjonaci Eleven wcześniej oglądali mecze na internetowych streamach to nie ma się co dziwić, że teraz nie oczekują jakości, a przede wszystkim ilości. Problemy z dźwiękiem są notoryczne i nie widać żeby to się miało zmienić. Rzadko się zdarza, jeśli w ogóle jakiś mecz gdzie wszystko jest bez zastrzeżeń, a to chyba nie świadczy dobrze o Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani fanem canal+ ani eleven. Jestem kibicem sportu i zawsze cieszy mnie wieksza ilosc transmisji live a irytuje nie wykorzystywanie posiadanych praw.

 

Lubie jesli mecz jest ciekawie komentowany chociac to bardzo indywidualna sprawa mam swoich faworytow i osoby ktore lubie sluchac mniej. (nie lubie jesli ktos wyklucza kogos tylko przez wade wymowy pan Orlowski ma duza wiedze ma temat hiszpanskiej pilki wiec mnie osobiscie to nie przeszkadza).

 

Co do jakosci obrazu niestety jest roznica pomiedzy transmisjami na canla+ a na kanalch eleven na niekorzysc tych drugich. Niestety nadawca nie robi nic w kierunku poprawy tej sytuacji i jest to denerwujace.

Moim zdaniem powinny powstac jakies standardy odnosnie emisji programu w wersji HD (odpowiednio wysoki bitrate jesli program ma mniejszy to niestety jest to program SD), ktore sa zapisane w koncesji albo w jakiejs innej regulacji do ktorej musza stosowac sie wszyscy nadawcy.

 

W obecnej sytuacji pozostaje nam tylko pisac i pytac nadawce leven dlaczego jest tak jak jest i kiedy to sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zauważyć, że w kablu ( w moim przypadku UPC), jakość obrazu i dźwięku Eleven  jest taka sama jak C+. Nie widzę żadnej różnicy i nie wiem czy sygnał dochodzi światłowodem czy z satelity. Więc może ewentualne reklamacje powinniście kierować do swoich operatorów  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się z Tobą tutaj kopać. Przyjmij to do wiadomości. Nie mam żadnego celu by ludzi wprowadzać w błąd. Sygnał Eleven w kablu UPC jest żyleta, taki sam jak C+  i inne HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze @breaking. Też mam Eleven Sports w UPC i nie narzekam na jakość.

Oczywiście, czasami transmisje meczów (obraz) są nieco gorszej jakości - bo to zależy pewnie od tego jaki sygnał otrzymują z zagranicy. Ale jeśli chodzi przykładowo o własne magazyny studyjne (jak np. "Eleven Gol Live"), to jakość jest bardzo super, identyczna z (wychwalanym tutaj) Canal+ Sport.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wg Ciebie inwestuje dziś w jakość? C+? Popatrz na to jak wyglądają mecze ligi ang o 16, jak wygląda komentarz ze stadionu, jak w ciągu ostatnich lat obniżył się bitrate. Kiedyś taki miały C+ w SD, jak teraz mamy w HD ;).. A może Eurosport? Z reklamami od czapy w środku transmisji i bitrate 3,5 Mbps ;).

 

Wszyscy chcą płacić jak najmniej, albo nic to dostaja też produkt, który temu odpowiada. Eleven i tak w stosunku cena/jakość bije wszelką konkurencję. Nie podoba Ci się, to nie wykupuj, zmień operatora na kablówkę, gdzie nie oszczędza się na bitrate, zamów sobie JSC Sports etc. Nikt do niczego tutaj nikogo nie zmusza.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem to niedługo będziemy się cieszyć że boisko zielone jest:)

Poza tym można zainwestować w nowy kodek,nowy sprzęt..nie tylko podnosząc Bitrate polepsza się jakość.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagam super jakości ani ekstra HD tylko braku problemów z transmisjami jak np. w meczu Barcelony z Realem kiedy dźwięk wyprzedzał obraz na początku spotkania. Wymagam żeby w trakcie transmisji nie znikał mi co jakiś czas głos na jakieś pół sekundy jak wczoraj, bo mnie to irytuje. To aż takie ogromne nieżyciowe wymagania, że sugerujesz mi i innym, którzy czegoś takiego wymagają poziom gimbazy? Za chwilę ktoś napisze: "ja mam Eleven za 7zł! Wszystko super, a dźwięk czy obraz to nic tam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...