Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam te wszystkie posty jakie to Eleven jest beeee,pomimo ze jest bardzo tanie,ma super prawa, czadowe studio i bardzo dobra oprawę to i tak ludziom nie pasuje bo to nie c+! Zgadzam się z jednym z postów powyżej,że jak nie było jednego to zle,ale jak już jest to teraz drugie jest zle i tak w kółko! Ja mam w kablowce obraz zyleta i to jest zależne faktycznie od nadawcy! Podsumowując to powiem to co mówię zawsze,że ludzi boli ze Eleven zabrał im ligi c+,i wiecie co będzie jeszcze gorszy lament bo coś czuję że coś z dwójki liga Polska lub angoelska będzie w 11 albo i obie naraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy - kupują prawa na potęgę, a już dziś jest problem z ich emisją. Szczególnie zaskoczyła mnie decyzja o zakupie drugiej ligi angielskiej - i to na pięć lat. A o ile się nie mylę - w tym tygodniu nie ma żadnej transmisji. 

 

 

W ramach praw do Sky Bet EFL mają też w pakiecie prawa do Carabao Cup, który mogą transmitować w środku tygodnia.

Co do samego zaplecza ligi angielskiej to w okresie świąteczno-noworocznym będzie pewnie dużo transmisji, kiedy inne ligi nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Eleven kupując tyle praw zlekceważyło kibiców lig Belgijskiej, czy też mojej ulubionej 2 ligi angielskiej oraz coraz bardziej przekształca ligę Francji w kanał klubowy PSG i Monaco. Wiadomo, że Liga Hiszpańska i Niemiecka będzie traktowana na 1 miejscu. Powód jest jeden: redaktor naczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Liga Hiszpańska i Niemiecka będzie traktowana na 1 miejscu. Powód jest jeden: redaktor naczelny.

 

A powodem po prostu nie jest fakt, że to są ich najlepsze ligi, dlatego są traktowane priorytetowo?

Przy ograniczonej ilości kanałów muszą dokonywać selekcji, więc słabszych lig nie transmitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda program Eleven Gol jest już na antenie od dłuższego czasu, ale nigdy nie miałem czasu, żeby go obejrzeć. Wczoraj znalazłem godzinkę i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Duża wiedza, dobry prowadzący, wszystko z humorem... Dobre podsumowanie dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Wykupują prawa do lig, a potem mają problem z ułożeniem odpowiednio napakowanej ramówki. Mając trzy stacje można było nawet dziś zrobić to zupełnie inaczej. Pokazać znacznie więcej na żywo...

 

Np. w taki oto sposób

 

1

13.30 Nurnberg - Union

15.30 Freiburg – Eintracht

18.00 Gladbach – Koln

20.15 Barcelona – Betis

22.15 Deportivo – Real

 

2

15.00 Lille – Caen

17.00 Marsylia – Angers

19.15 Bilbao – Getafe (2. Połowa)

21.00 PSG – Toulouse

 

3

14.30 Anderlecht – St Truiden

18.00 Atalanta – Roma

20.45 Inter - Fiorentina lub Crotone - Milan

 

to tylko luźna propozycja, bo jeszcze fani belgijskiej mogliby dostać na antenie nr 3 pierwszą połowę Mouscron - Gent (od 20 przed meczem Serie A)

 

sobotę też można inaczej "ubrać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie wyglada to podobnie jak wcześniej kilka lat temu radził sobie Canal+ mając również wiele praw do transmisji lig zagranicznych. Różnica jest taka, ze Eleven ma okazje poprawić błędy po poprzedniku i sądzę, ze z biegiem czasu uporządkują dobrze harmonogram dnia na swoich kanałach.

Życzyłbym sobie dodatkowo, aby nazwy kanałów zmieniły nazwy na proste: Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Eleven ciężko byłoby jednak dać nazwy nawiązujące do tych z grupy SKY. Do końca nie znam oferty kanałów Eleven - jak będzie to wyglądać np. w listopadzie, jakie sporty halowe dostaniemy w pakiecie. Jakie prawa zostały lub jakie zostaną dokupione? Wcześniej była LM szczypiornistów, teraz możnaby ją połączyć w jeden kanał z innymi dyscyplinami. A pakietyzacja na styl SKY zrobić tak...

 

Eleven - liga włoska, hiszpańska, niemiecka

 

Eleven Extra - francuska, belgijska, championship, szkocka 

 

Eleven Sports - piłka ręczna, formuła 1, tenis, żużel itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleven - liga włoska, hiszpańska, niemiecka

 

 

Trzy najlepsze ligi tylko jednym kanale przy nakładaniu się meczów, szczególnie w La Liga Santander i Serie A TIM?

Nie uważasz, że to bez sensu?

 

Co do ramówki dzisiejszej to faktycznie można byłoby zmieścić jeden mecz Ligue 1 Conforama więcej.

Przy czterech silnych ligach powinny być cztery anteny. Inaczej niech francuska trafi lepiej do Canal+ lub Eurosportu.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie dodatkowo, aby nazwy kanałów zmieniły nazwy na proste: Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3.

 

Z czasem być może przejdą na takie nazwy. Pytanie czy będą chcieli ujednolicić markę na wszystkich rynkach, bo teraz mają straszny bałagan. U nas Eleven Extra, bodajże w Singapurze nie ma Extra, a jest Eleven Plus.

 

W Belgii niedawno zmienili nazwy na numerowane - Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3 i moim zdaniem to jest najlogiczniejsza decyzja do przeprowadzenia na pozostałych rynkach. Z numerowanymi nazwami przynajmniej nie dochodzi do takich sytuacji jak z Polsatem Sport Fight, gdzie będzie lecieć siatkówka albo co gorsza w ogóle nie ma transmisji, bo nie pasuje ona do profilu kanału, a nie mieści się na innych antenach.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś was się orientuje jakie godziny spotkań Serie A będą obowiązywać od września? W kwietniu poważnie mówiło się o meczach w 4 dni: pt 20:45, sb 13:00, 18:00, 20:45, nd 15:00 (3 mecze), 18:00, 20:45, pn 20:45. To przeszło? Nie ma jeszcze godzin meczów w trzeciej kolejce. Wyjaśnienie jak to będzie wyglądało może nam sporo powiedzieć o możliwej ramówce Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky w UK odszedł właśnie od pomysłu numeracji kanałów. Każdy kanał ma swoją nazwę i tematykę. Ale u nas Eleven i jego nazwy są po prostu dziwne i nielogiczne.

 

I na trzech leci to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Eleven kupując tyle praw zlekceważyło kibiców lig Belgijskiej czy też mojej ulubionej 2 ligi angielskiej oraz coraz bardziej przekształca ligę Francji w kanał klubowy PSG i Monaco. Wiadomo że Liga Hiszpańska i Niemiecka będzie traktowana na 1 miejscu powód jest jeden Redaktor naczelny

Nie naczelny bo ja też traktował bym te rozgrywki priorytetowo. Belgijska? Nie rozsmieszaj mnie bo jak była w Sportklubie to nikt z was się o nią nie upominał. Liga jest slaba to ją słabo traktują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś was się orientuje jakie godziny spotkań Serie A będą obowiązywać od września? W kwietniu poważnie mówiło się o meczach w 4 dni: pt 20:45, sb 13:00, 18:00, 20:45, nd 15:00 (3 mecze), 18:00, 20:45, pn 20:45. To przeszło? Nie ma jeszcze godzin meczów w trzeciej kolejce. Wyjaśnienie jak to będzie wyglądało może nam sporo powiedzieć o możliwej ramówce Eleven.

W tym sezonie ma być po staremu. Te godziny, o których napisałeś, wejdą bodajże od przyszłej kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...