Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rany to już naprawdę nie można wyrazić prywatnej opinii? To po co jest to forum? Dziwne, że jak krytykuję nc+, to niemal wszyscy mi z zapałem towarzyszą. Ja już wielokrotnie pisałem, że obecnie nie mam ulubionych kanałów sportowych i równie często krytykuję lub rzadziej chwalę C+, 11 czy Polsat. Nie widzę w tym nic złego. Ludzie wyluzujcie trochę, to przecież nie jest Wasza własność, chyba że macie udziały w 11. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem pierwszą połowę meczu Bayernu w Vectrze. Jakość troszkę lepsza niż w nc+. Tak piszecie o niezwykle bogatej ofercie 11, a ja się głęboko zastanawiam nad sensem ich wykupowania. Serie A i liga francuska nie interesują mnie w ogóle, podobnie F1, Bundesligę i tak mam w Eleven Sports w pakiecie w Vectrze, a poza tym tam jak obejrzę jakiś jeden czy dwa mecze w miesiącu to i tak dużo. Zostaje La Liga, ale zanosi się na dominację Realu i dołowanie Barcy. Oglądanie sfrustrowanego Messiego z komentarzem Mirosławskiego i w kiepskiej jakości. Żadna przyjemność.

Masz 100%, nie rozumiem jak można płacić za taki kontent. W sb i ndz oglądam tylko C+.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tu nie chodzi o obejrzenie wszystkiego. Jednak należy docenić to, jak wykorzystują najważniejsze posiadane przez siebie prawa. Mam akurat czas i chciałbym obejrzeć jakiś mecz i najprędzej znajdę go w Eleven. Problem Canal+ to głównie niedziela wieczór, gdzie już raczej nie ma jakiś spotkań towarzyskich, bo w poniedziałek do pracy i chętnie właśnie obejrzało by się mecz, a tu pustki. Teraz należy ocenić czy te 15 zł to dużo, czy mało przy możliwościach czasowych i zainteresowaniach, bo oferta programowa Eleven faktycznie nie dla każdego jest atrakcyjna. Jednak ilość to standard zachodni i myślę, że już nic nie będzie takie samo, jak przedtem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podobnie, jak Sky Sports, powinni zainwestować w inne dyscypliny. Piłka nożna dziś kosztuje fortunę, a kupić ligę dla 6 meczów w sezonie się nie opłaca. Chcesz, dobierzesz Eleven, który często wciskany za 7 zł jest (nie bez powodu) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok - ale Eleven nie ma tak chętnie oglądanej Ekstraklasy. Wyniki oglądalności nie kłamią, podobnie angielska, Więc Ty znajdujesz na 11, ale większość widzów nie. Zobacz, jak słabą oglądalność mają ligi w Eleven.

W ndz wieczór to czas na podsumowanie i lepiej zobaczyć magazyny, np. L+E i Sport+, więc takie pozycje znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mylcie "krytyki" z marudzeniem :)

 

Po pierwsze, jeśli nie oglądasz ligi, którą ma Eleven, to nie oznacza, że Eleven jest słaby, tylko po prostu oferta nie jest dla Ciebie.

 

Po drugie, nie porównujcie wyników oglądalności lig zagranicznych z Ekstraklasą, która będzie cieszyła się większą popularnością TYLKO z powodu, że jest polska, czyli "nasza". Zresztą oglądalność o niczym nie świadczy. Disco-polo tez oglądają miliony, ale nie oznacza że jest to dobra jakość muzyki, prawda?

 

Po trzecie, osobiście uważam, że Canal+ i Eleven Sports mają na swój sposób dobre oferty i robią kawał dobrej roboty. Ale od pewnego czasu, jakoś bardziej przemawia do mnie pasja dziennikarzy Eleven, niż znudzona publiczność i przewidywalni eksperci w "Lidze+ Extra", bo niestety sportowej pasji w Canal+ coraz mniej. Ale kto co lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, że Eurosport się wykosztował na IO. A wątpię, by te prawa jakoś dużo kosztowały. W zależności od kraju jest inna cena za dany produkt. Wyobraźcie sobie np. taką sytuację jak w UK, że ktoś za prawa do Ekstraklasy żąda nagle miliarda złotych. Swoją drogą, spółka w 2011 chciała za prawa pół miliarda i wtedy sezon 11/12 był przełomowym do tego stopnia, że do ostatniej chwili nie było wiadome kto pokaże rozgrywki.

Eurosport za Igrzyska zapłacił tylko 1,3mld dolarów więc powinno im starczyć na inne rzeczy a nie że Eleven ich przebija w takim przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok - ale Eleven nie ma tak chętnie oglądanej Ekstraklasy. Wyniki oglądalności nie kłamią, podobnie angielska, Więc Ty znajdujesz na 11, ale większość widzów nie. Zobacz, jak słabą oglądalność mają ligi w Eleven.

 

W ndz wieczór to czas na podsumowanie i lepiej zobaczyć magazyny, np. L+E i Sport+, więc takie pozycje znajdziesz.

Mój komentarz miał na celu  złagodzenie nastrojów. Jeśli kogoś nie interesuje F1, Bundesliga, Serie A, Lique1 czy La Liga to dla niego nie będzie oferta Eleven atrakcyjna. Dla jeszcze innych najlepszą ofertę może mieć Cyfrowy Polsat, bo lubią siatkówkę, tenis, sporty walki,a i z piłki coś mają, cenią różnorodność. Dla kogoś oferta Eleven z kolei może być optymalna. Moim zdaniem ocena oferty poszczególnych stacji wynika z osobistych preferencji i także decyzje konsumenckie. Należy to uszanować i powstrzymać się od napastliwych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem pierwszą połowę meczu Bayernu w Vectrze. Jakość troszkę lepsza niż w nc+. Tak piszecie o niezwykle bogatej ofercie 11, a ja się głęboko zastanawiam nad sensem ich wykupowania. Serie A i liga francuska nie interesują mnie w ogóle, podobnie F1, Bundesligę i tak mam w Eleven Sports w pakiecie w Vectrze, a poza tym tam jak obejrzę jakiś jeden czy dwa mecze w miesiącu to i tak dużo. Zostaje La Liga, ale zanosi się na dominację Realu i dołowanie Barcy. Oglądanie sfrustrowanego Messiego z komentarzem Mirosławskiego i w kiepskiej jakości. Żadna przyjemność.

 

To po co się udzielasz w tym wątku i prowokujesz? Co kilka stron widzę Twój wpis jak to nie masz co na Eleven oglądać i jacy są słabi. To wyłącz tę opcję i nie spamuj co kilka stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem w Eleven jest przede wszystkim jakość obrazu. Czasami naprawdę ciężko to się ogląda. 

 

Nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy - kupują prawa na potęgę, a już dziś jest problem z ich emisją. Szczególnie zaskoczyła mnie decyzja o zakupie drugiej ligi angielskiej - i to na pięć lat. A o ile się nie mylę - w tym tygodniu nie ma żadnej transmisji. Szkocka i belgijska od dawna jest traktowana "po macoszemu". Kolejna jest już francuska. O takich jak włoska liga koszykówki nawet nie wspominam. Może zamiast inwestować w prawa, których i tak nie pokazują - może właśnie zainwestować w lepszą jakość w przypadku transmisji na żywo?

 

W CANAL+ w soboty nie jest źle, bo na jednym kanale niemal w całości pokazywana jest liga polska, a w drugim liga angielska. A czasami pojawi się też GP na żużlu czy coś z piłki ręcznej. Zdecydowanie gorzej jest w niedzielę. Meczów jest mniej, a fakt pustki potęguje emisja, często dwóch spotkań w CANAL+ zamiast na sportowych antenach. I często jest tak, że na Canal+Sport mamy jeden mecz ligi polskiej i dogrywkę "Ligi+Extra", a na Canal+Sport2 jeden mecz ligi angielskiej, ewentualnie golf. Troszkę lepiej jest jesienią i wiosną, bo dochodzi jeszcze zawsze coś z piłki ręcznej, a odkąd stracili prawa do trzech lig piłkarskich w miarę regularnie pokazują mecze NBA w niedzielę o 21:30.

 

Uważam , że dobrze by było gdyby udało się CANAL+  zdobyć ligę hiszpańską. Odciążyłoby to Eleven (mógłby pokazywać więcej spotkań niedocenianych do tej pory lig), CANAL+ miałby co pokazywać w niedzielę. Komentowałby jedne z moich ulubiony komentatorów, czyli Wolski. No i jakość byłaby lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo oni te prawa mają hurtowo... Poczytaj, do kogo należy Eleven.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy przepłacanie i wywalanie milionów monet na prawa zwraca się nadawcy Eleven? Ile osób ich abonuje? Ciekawe, czy to czasami, póki co, nie jest ciągłe dokładanie do interesu?

Mam takie pytanie? To wasze pieniądze?

Działa na 7 rynkach już, rozwijają się, a tu non stop krytyka, Canal+ zrobiło taki monopol, że było mało meczy i żadnych nowych programów publicystycznych. Abonenci CP też zyskali fajną ofertę. Nie interesuje cię Eleven? Nie oglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyszcy operatorzy oferują otwarte okno na kanały Eleven, żeby właśnie bardziej wypromować i zachęcić do oglądania przedewszystkim Bundesligi w Eleven ale sam Eleven nie udostępnia jednak na najbliższe dni darmowego dostępu do swoich transmisji na swojej stronie. Szkoda. :(

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać wpisy w tym temacie sprzed 2 lat. Co to był za lament i przepowiednie rychłego upadku Eleven. Do tego zdziwienie, że w ogóle powstał taki podmiot i nabył prawa  m.in. do Laliga. Później już mi się czytać nie chciało, bo praktycznie każdy post userów dotyczył krytyki komentatorów, braku jakiegoś studia i słabego bitrate.Osobiście bardzo się cieszę, że Eleven zaistniał i jak widać utrzymał się na rynku. W dodatku jest ogólnie dostępny w kablówkach i platformach cyfrowych.Osobiście z całą pewnością zyskałem na ilości spotkań które teraz mogę obejrzeć. Nikogo nie krytykuję, wyrażam swoją indywidualną opinię. Każdy ogląda to co chce w danym momencie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale oprawa przed meczmi Bundesligi, to mega przepaść na korzyść Eleven w porównaniu z Eurosportem. Zresztą na Euro, nie było praktycznie żadnej oprawy, tylko szybkie przedmeczowe [beep]u [beep]u. Wczoraj mega ciekawe studio, dzisiaj również przed meczem Borussii. Nawet C + się chowa ze swoją gorączką piłkarskiej soboty i [beep]ami w wykonaniu Kosowskiego. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem ligi a nie zespołu raczej :) @up

 

@Sorek no cóż zawsze pisałem, że 11 narzucił rynkowi nową ilość pokazywania. Aż szkoda, że mają tylko 3 kanały.

 

@breaking wpisy się nie zmieniły, tylko po kolei przerzucano się tak:

1) jak była tylko Serie A i tylko Ligue 1 - tego nikt nie będzie oglądał, a C+ i tak ma najważniejsze ligi

2) doszła LaLiga - i tak najważniejsze ligi są w C+, bo polska i angielska oraz LM

3) jak byli tylko w necie - nikt ich na satelitę nie wpuści, a w necie nie mają szans

4) jak weszli na SAT - nie ma studia, co za dno  i co to za HD

5) jak weszło studio - najważniejsze ligi ma C+ i co to za HD dno

6) jak pozyskali Bundesligę - i tak najlepsze ligi ma C+ (choć już było wiadomo, że LM pooooszła) i co za dno HD.

 

I teraz argument nr 6) pozostaje co by Eleven nie zrobił zawsze będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wykupiłem pakiet w celu sprawdzenia jak będzie działać w aplikacji na Samsungu J6300. Nie dość, że apka chodzi strasznie powoli to stream przycina co minutę na kilka sekund. Jakaś porada? Nie po to mam aplikację wbudowaną, żeby co chwila laptopa podpinać.

 

Dodam, że na lapku wszystko działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...