Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być? Czyli obecnie Eleven nie jest już głównym kanałem?

Skoro strona internetowa jest pod domeną elevensports.pl, wszelkie profile na social media także to chyba nie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było głównej anteny nigdy. Eleven miał transmitować piłkę, Eleven Sports inne sporty. Takie było założenie pierwotne, co szybko zostało zweryfikowane przez masowe skupowanie praw piłkarskich i przekształcenie dwóch anten w kanały poświęcone piłce. Jakiś  czas później, kanały zostały włączane do panelu mierzącego oglądalność. Z bliżej nieokreślonych przyczyn Eleven Sports niezależnie co transmitowali miał wyższą oglądalność. Dziś oba kanały są równe. El Clasico było w Eleven, ale bywały inne ważne mecze w Eleven Sports.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro strona internetowa jest pod domeną elevensports.pl, wszelkie profile na social media także to chyba nie ;).

Bo nazwą sieci kanałów jest Eleven Sports Network, a w skrócie ucina się słowo Network, przez co można się zmylić z kanałem o tej samej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej trzeba będzie płacić? To powtórzę po raz 10-ty. To zależy co Cię interesuje, więc nie wrzucaj wszystkich, że mieli w jednym abo a teraz muszą więcej płacić, bo tutaj są dwie ważne kwestie:

1) płacisz więcej tylko teoretycznie, bo za to więcej kasy masz więcej sportu, więc co z tego, że musisz dopłacić Elevenowi 5-15zł jak dzięki temu masz o 300% więcej meczów...Serie a 2 na 5-6, a La Liga 3 na 8-10....Więc zasadniczo wcale nie płacisz więcej za to samo tylko za znacznie więcej

2) Jak kogoś interesuje Serie A i LM jak mnie to po zmianie z 11 i LM, nie dość, że dostanie więcej meczów to jeszcze mniej zapłąci, bo nie wierzę, że kanały CP, gdziekolwie udostępnione będą kosztować tyle co paczka C+...po prostu w to nie wierze, bo za 50-60 miesięcznie oni tego nie sprzedają.

 

Kto stracił na zmianie tak naprawdę? Jedynie fani ligi angielskiej, bo muszą sobie kupić LM w CP i fani ligi polskiej, bo muszą sobie kupić LM w CP...fani LL, Serie A, Bundesligi czy Ligue1, a nawet samej LM i LE zyskali, bo w każdym możliwym przypadku będzie taniej, a jeszcze i często więcej meczów. Paradoksalnie, ci którzy cieszyli się z ligi angielskiej w nc+ teraz mają czego żałować, bo w 11 mieliby po prostu taniej.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że podałem Ci mój przykład specjalnie? :) Nie jestem Januszem, orientuje się w rynku i jakby nie patrzeć - płacę dziś dodatkowo za paczkę Eleven, a za rok, pewnie dodatkowo za LM, nie dlatego, że mnie operator wydudkał, ale dlatego, że interesuje mnie piłka i to co miałem 2 lata temu w paczce Vectra/C+, teraz mam w paczce Vectra/C+/E (a za rok + kanały LM od CP jeśli zostaną udostępnione innym operatorom).

 

Oczywiście, mogę coś z tego odpuścić i nie płacić/nie oglądać i mój argument przestanie mieć sens, ale jednak rozmawiamy o sytuacji, w której coś miałeś, a teraz za to samo (i więcej) płacisz więcej :) I tak, masz rację, oglądam to, co mnie interesuje - PL, F1, LM, LL, pechowo dla mnie, że ma to obecnie dwóch, a za rok, trzech operatorów :) Coś jednak czuję, że mój krąg zainteresowań nie jest oderwany od rzeczywistości i grupa podobnych do mnie kibiców jest liczna :) Zatem - uogólniając - parę innych osób też płaci więcej, albo zwyczajnie z czegoś zrezygnowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczka. Ja również na razie podziękowałem. 

 

Poczekam sobie do przełomu sierpnia i września jak będzie wyglądał układ transmisji Serie A, Bundesligi, La Liga i Ligue 1. Jeśli włoska straci mecze które mnie żywo interesują na rzecz jakichś bekowych spotkań z Bundes lub La Ligi to tyle moje $$$ widzieli. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Dla mnie Eleven to Sportklub bis sprzed 10 laty. Tylko w lepszej jakości obrazu. Poza tym to tak samo dziwny twór, podwórkowe towarzystwo z zadufanym Mirosławskim. Ciekawe czy pójdą tą samą drogą co Sportklub, a za parę lat skończy się kasa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak drogie są prawa sportowe i jak nielogicznie rosną ich ceny to albo za kilka lat znikną albo cena będzie musiała wzrosnąć. Możliwe, że mniej niż by się mogło wydawać. Przede wszystkim ucięcie obecnych promocji w których te kanały niektórzy dostają za kilka złotych. Wydaje mi się, że teraz jest jakby okres przyzwyczajania ludzi do tych Eleven, a za jakiś czas cena minimalnie wzrośnie i nie będzie już rozdawania paczki "za darmo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale te przyzwyczajanie potrwa jeszcze ze 3 lata bo wyniki są słabe a władze 11 nic z tym nie robią. Chyba że się rzucą na ESA, ale w tej sytuacji  co teraz jest na rynku to mocno wątpliwe. Maksymalna podwyżka to 10 zł, inaczej to nie ma sensu. Świadomość pospolitego  widza o 11 jest nikła.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalnosc na poziomie 300000 meczu real - barca plus nieznana liczba osob ogladajacych na www sprawia, ze to nie tak mala dystrybucja. A komentarz meczu Napoli - Palermo rewelacja. Sport to malo powazna zabawa wiekszosc klientow korzysta z tego dobrodziejstwa w czasie domowej krzataniny. Komentator tez niemoze byc nadmiernie nakrecony na merytotyczne zagwozdki sprzedac musi emocje tak aby w tle browar lepiej smakowal i komentatorzy 11 to wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...